Odkaz do minulostiThe Legend of Neil (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:2 925

První řada webseriálu The Legend of Neil je za námi a my Vám tedy přinášíme rovnou řadu druhou. Poslední díl první řady skončil Linkovým zjištěním o dalších 8 úrovních, které ho dělí od záchrany princezny. Moc nadšený z toho nebyl a tak uvidíme, jestli svou výpravu dotáhne do konce, nebo s tím prostě sekne. V druhé řade se toho také dozvíme více z Neilovy minulosti. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

THE LEGEND OF NEIL KAPITOLA II. TRENTON, NEW JERSEY PŘED TÝDNEM Hej, kámo, tohle je sekce s plnou obsluhou, jo? Jo, už jdu na to. Myslím, že kouření na benzínce není zrovna dobrý nápad. A já si myslím, že v tý čepici vypadáš jak vztyčený péro.

No a já si nemyslím, že by na názoru asistenta na benzínce záleželo. Dobře ty. - Díky. - Nemáš zač, broskvičko. Panebože, to mě mrzí. Hups. Hups. Neile! Pohni svým zadkem do kanceláře! Hned! Neile, máš padáka.

No tak, Darele, byli to kreténi. Ne, ne. Zákazník má vždycky pravdu, Neile. To je zákon. A hotovo. Odevzdej svůj odznak, klíče od záchodů a mazej. No tak, brácho. Nemůžeš mě propustit. Myslím, že můžu a že se to právě stalo. Jo a taky šukám s tvou přítelkyní. - Co?

- Jo. - Drž hubu. - Jo. - Vážně jo. Jééé, prsa. Je mi to líto. I když vlastně není. Počkat, počkat. Vy dva jste zrovna… Měli sex. - Neeee... Jo. - Jo. Jsme spolu tři roky a ty pořád tankuješ benzín. Dale se v byznysu posouvá nahoru.

Jsem kurva manažer. Nikdy nic nedokončíš. Ani tu starou hru od Nintenda. Co to má s čím společného? Já ji dohrál. Snad tisíckrát. - Nemáš žádné ambice. Ani vizi. - Žádné ambice. Ani vizi. - Jsem manažer. - Jo. Jsem na cestě do…

úžasnosti. A do mých kalhotek. Zkurvenej kretén. Možná by ses měl nechat prohlídnout. Možná jsem ti poskvrnil tvou výplatní pásku. Mluvím o mých pohlavních chorobách. Uvidíme se u babičky. Pojďme zkusit 69ku. - Tak pojď nahoru.

- Dobře. OZNÁMENÍ O VYSTĚHOVÁNÍ To si děláš srandu. Pitomci. KRÁMY, KTERÉ JSI U MĚ NECHAL THE LEGEND OF ZELDA Nedohráls ani tu starou hru od Nintenda. Já ji dohrál. Snad tisíckrát. - Nemáš žádné ambice. - Žádné ambice. - Žádnou cestu.

- Žádnou cestu. Jsem kurva manažer. - Žádné ambice. - Žádnou cestu. V minulé řadě seriálu The Legend of Neil to vcuclo Neila do hry opravdu. A pak dostal dřevěný meč od šíleného strarce, který mu řekl, že musí zachránit princeznu a porazit Gannona a pak mu nakopaly zadek příšery jménem Octorok a byl vyléčen šukáním s vílou a pak šel do první úrovně bojovat s netopýry a kostlivci a porazil dračího bosse, aby se dostal z první úrovně a získal tu Triforce věcičku, ale byla pouze první z devíti a teď je tu 2.

řada. SOUČASNOST Jen pij, Hyrule.

No tak, kluci. Je ještě moc brzo ráno na to, abych si nechal zase nakopat zadek, jasný? Mějte slitování? Kdo s kým teď vyjebává? Další peníze. Co se děje? Kurva. Nic, nic, buchtičko.

Nic, buchtičko. Jen tu tak klečím. Taťka je tady. U velkých koulí v pytlíku. No dobře. A kurva. Au, potřebuju větší štít. Uvidíme se v pekle.

Kurva. Linku, vidím, žes narazil na mobliny. To je ale překvapení. Běháš jako malá kundička. Možná by sis mohl prdnout, abys běžel rychleji. Takové zvýšení síly. Chápeš, jak to funguje? To tvé tělo a vagína.

Ty jsi stařec levák nebo pravák? Chci, aby sis jednoho dne sednul před zrdcadlo, podíval se na sebe a miloval se. Zpomal! Prostě zpomal! Tak co to k… Linku. Proč jsi nedokončil žádnou z dalších úrovní? Zkoušel jsem to. Nevidím tam ani hovno.

To protože musíš nejprve získat modrou svíčku, ty pako. To tě musím až do konce vodit za ručičku? O tohle tu jde? Chceš se mě držet za ruku? Stačí jenom říct. Kde mám sehnat modrou svíčku? Kde je místo, kde mají věci ke koupi. Kde by někdo mohl najít věci ke koupi. Jo, v jezeře! Je to tak?

Jezero? Ne. Ne, to je to s vodou. V kostele! Jo, to je ono, kostel! To je ono. Tam ji najdeš. - V kostele. - Obchod. OBCHOD Bingo. Už na to přišel, mizím.

Lukostřelba mi moc nejde. Hni se a zemřeš. Miláčku? Linku? Linku? Ahoj. Překlad: Zoidy Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

může mi někdo vysvětlit jak někdo dokáže přeložit tu část, kde se říká co bylo v minulym díle? :-D Já to nestíhám ani číst...:-P

181

Odpovědět

pozastavení videa ti nic neřiká? :D

180

Odpovědět

jaktoze uz tu neni novej diL? uz je skoro utery :D

180

Odpovědět

Dobrej dil.

180

Odpovědět

xskarab 23.7.2010 - 17:43

tak ten byl dobrej :D :D :D

180

Odpovědět

pepa 23.7.2010 - 12:33
docela by me zajimalo jak se muze milovat s tak malou vilou

to je jak kondom s rucickama a nozickama

180

Odpovědět

Opravte to prosim :(

180

Odpovědět

docela by me zajimalo jak se muze milovat s tak malou vilou

180

Odpovědět

dobrý už mi to jede :)

180

Odpovědět

Mrkněte na to někdo docela bych to rád viděl
Video not found or access denied: http://www.videacesky.cz/autori/Zoidy/videa/TheLegendOfNeil-2x01.flv

180

Odpovědět

nééééééé mě to nejede :(((

180

Odpovědět

Chudák naše Felicia :D

180

Odpovědět

Mě prvně rozesmál ten komentář videa...hlavně to jak zjistil že ještě má řesd sebou 8 úrovní a zařval FUCK a tady je to popsaný, jako že z toho moc nebyl nadšený :D
Jinak se mi to začíná líbit čím dál víc :)

180

Odpovědět

Potřebuju větší štít . . . tak to sem si říkal hned, že má nějakýho drobka :D

180