Kostlivci v Linkově skříniThe Legend of Neil (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:3 074

Konečně jsem se vrátil z Festivalu Fantazie 2010, tudíž pro Vás máme dnes novou epizodu webseriálu The Legend of Neil. Ten si už vybudoval nějakou tu diváckou základnu a tak se ode dneška můžete těšit hned na dva díly týdně a to v pondělí a ve čtvrtek ve 20:00. PS: Přednáška na Festivalu Fantazie o The Guild měla poměrně úspěch, místnost byla prakticky plná a snad se to aspoň trochu líbilo. I na promítání přišlo poměrně dost lidí, vzhledem k hodině, ve kterou se začínalo. A pro ty, kteří ji propásli, tak opakování přednášky bude zřejmě na Festivalu Fantazie speciál v říjnu.

Zdroj: http://effinfunny.com/legend-of-neil

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že byl opilý a hrál Zeldu, a pak si ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Jo a v minulé epizodě byl málem umlácen k smrti a pak si to rozdal s vílou, aby si doplnil zdraví a pak mu něco jako čaroděj ukradlo oblečení a přivedlo k první úrovni.

Můj pane Gannone. Udělal jsem, jak jste žádal. Link byl úspěšně uvězněn v první úrovni. Výborně. Měl jste mě vidět. Byla to děsná sranda. Zrovna si to rozdával s vílou… Ušetři mě podrobností, Wizzrobe.

Dobře, ale mám otázku. Proč jste ho poslal do úrovně 1 a ne 7 nebo 8, kde jsou nepřátelé daleko drsnější? Však víte, mohli bychom se ho zbavit… Ticho! Hlupáku. Tvá puntičkářská logika hněvá Gannona. Dobře, to je v pořádku, beru na vědomí. Jenom… Myslíš si, že mě baví tě mlátit?

Omlouvám se, omlouvám se, já jen... Tvůj hněv opravdu zuří. Nechť je ti toto varováním. Nenuť mě dělat věci, kvůli kterým se budu později cítit provinile. Dobré varování. Bolí mě to víc než tebe! Epizoda IV – Kostlivci v Linkově skříni Ten bastard.

Nechte toho!! Pitomí netopýři. Zdravíčko elfe. Kam si myslíš, že jdeš? Jo ty malý elfe, kam si myslíš, že jdeš? Mrňavý, mrňavý elf. Nechte mě hádat, potřebuju ten klíč, že?

Klíč? Jaký klíč? Já žádný klíč nevidím. O čem to mluví? Je prostě blbej. Mluvím o klíči, který má tamten v hrudi. Jo tenhle klíč, samozřejmě, jasně. Máme vyříznuté oční bulvy. Jo. Velice bystré.

Dobrá, co kdybych si prostě vzal klíč, nemusíme bojovat a já se vydám zase na cestu. Juu, co kdybychom udělali dohodu. Já miluju dohody. Já jsem celej teplej po dohodě. Dohoda! Co kdybychom ho zabili a pak si nechali klíč?

Ta dohoda se mi líbí, to jo. Je to fér, že? Mně se to moc fér nezdá. Co tím myslíš? Není v ní žádný dobrý konec. Zamyslete se nad tím. No jo, dobrý konec. Musíme mu dát nějaký dobrý konec, lidi.

Musíme mu dát nějaký dobrý konec. Co kdybychom ho prostě omráčili, Pak ho nechali držet klíč na 5 minut a vzali si ho zase zpátky. A pak ho zabili!!! Jo, jo, přesně tak. Jsem si jistý, že na to ten blbej elf přistoupí. Má opravdu pitomý výraz.

A co tahle dohoda. Co kdybych vás 3 kostnaté čůráky všechny zabil a klíč si prostě vzal. Tam zase není žádný dobrý konec pro nás. Hej, co blázníš! Dobře, dobře. Zapomeňme na ty dva, dobře? Ty chceš klíč a já tě chci mrtvého. To by mohlo fungovat, dobře?

Takže, jak bys chtěl dnes zemřít? Začínám si tady na to zvykat. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mistře, tvá zuřivost opravdu zuří :D

180

Odpovědět

Celkem husty je ze si ho vyhonil nad kostickovanou vilou :)

180

Odpovědět

Kostlivci nemali chybu :D idem si ich pozrieť ešte raz :D

180

Odpovědět

Tenhle díl vážně nějak utekl...
A k přednášce gratz ;)

180

Odpovědět

Zatím nejlepší díl.

180

Odpovědět

Už si na to tady uzačínám zvykat....netopíři

180

Odpovědět

tenhle díl ušel, ale co se týče přednášky na speciálu, určitě udělej :) ;)

180

Odpovědět

škoda jen že jsou tak krátké

180

Odpovědět

Kostlivci perfektní :D

180

Odpovědět

Tenhle díl je trošku slabší....

180