MuzikálThe Legend of Neil (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:505
Počet zobrazení:6 182

Nová epizoda webseriálu The Legend of Neil je tak trochu speciální. Je to totiž epizoda muzikálová a myslím, že je opravdu na co koukat. Po delší odmlce se taky objeví Felicia Day ve své roli víly a dokonce i zazpívá velice nemravnou písničku se svými oblíbenými sexuálními praktikami. Další epizoda vyjde opět za týden ve 20:00. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak si ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Jo a v minulém díle chytnul moblin vílu Neil ukradnul hromadu kravin z obchodu a teď je na cestě do úrovně 2.

Pusť mě ven, ty hajzle! Nakopu ti zadek a vyrvu ti střeva. Máš kuráž. Z tebe si vymáčknu nějaký ten sladký vílí prach. - Linku. - Neplač, má drahá. Víš, co dělám, když jsem smutný? Vypadáš jako blbec?

Ne, ty hlupáčku. Zpívám o věcech, které mám rád. Asi takhle. Mám rád duhy a štěňátka a javory, Javorový sirup a koťátka a med ze včeliček. Mám rád zvuk vln na pobřeží, to jsou věci, které zbožňuji. - A teď ty. - Ne, ne. Nejsem moc na online muzikály. - Mazlení a tulení a sladké řečičky.

- No vidíš. - Být tak velká jako Linkovo péro. - Cože? Miluju, když mě ostatní prosí o víc. Tohle jsou věci, které zbožňuji. - Myslím, že už to chytám. - Ne tak úplně, zkusíme to společně. Rád skáču do stohu slámy. Ráda to dělám na pejska a na dráčka. - Můj drahý bože, ty malá děvko. - To jsou věci, které zbožňuji. - Pikniky.

- Mlácení na oslíka. - Farmy a ranče. - Oplzlý Sanchez. - Už dost! - Vyprsťovák. Přestaň, myslím to vážně! Díky bohu. Asi se poblinkám. Mám to ráda na všech čtyřech. To jsou věci, které zbožňuji. Díky kamaráde, opravdu to pomohlo. Vsadím se, že na mě Link právě teď myslí.

Jsem na konci 2. úrovně, ale nejsem si jistý, co dělat. Nevím, jak se dostat přes neproniknutelnou kůži tohohle bosse. Zkusil jsem meč, šíp a svíčku. Nic z toho nepomohlo. Tenhle boss, který mě tady nahání… Počkat, mám tuhle bombu, kterou jsem zrovna našel. Nemám ani ponětí, k čemu tyhle trojúhelníky sakra jsou.

Ale konečně mám 2 z 9 - a teď na úroveň 3 nakopat nějaké zadky! - Zatraceně! Jak mohl Link pokořit 2. úroveň? Můj pane, věděl přesně, co dělat. Byl to ten velký předmět, co ležel na zemi. Pomohl Linkovi, který ho našel. Ticho!

Urážíš mě, Wizzrobe! Přes 3. úroveň se nikdy nedostane. Je tam příliš mnoho slepých uliček, takže Link nikdy nevyhraje. Nikdy nevyhrajeeeeee. Mimochodem, proč zpíváme, pane? Je to sranda. To je fakt, je to… ÚROVEŇ 3 Linku, ztratil ses.

Podívej, prostě mi poraď bez všech těch divných… Hovna, mrdka, zahrada. ..stařeckých keců. Tohle teď vážně nepotřebuju. Linku, každý hrdina potřebuje mentora. Staaarce, který je povede. A naštěstí, místo jednoho mentora… máááš hned dva.

Pojď, zaujmi své místo, stejně jako na zkoušce. Každý hrdina potřebuje mentora. Každý hrdina potřebuje pomocnou ruku. Vedoucí ho z místa na místo až do země zaslíbené. - Princeznina kunda. - Naše vodítka většinou nestojí za nic. Naše lekce jsou povýšenecké. A čekáme, až budeš prakticky mrtvý, než s tím nakonec něco uděláme.

Místo Obi-Wana máš Obi-Dva. A na rozdíl od našeho kamaráda Brumbála nejsme teplí. Považuj nás za Merlina plus Gandalfa šedého a bílého. Jsme jako dva Mojžíšové, akorát bez těch žiďáků. Zvládnou jiní mentorové tohle? Zvládnou jiní mentorové tohle? Skáčeme, ty hajzle.

Zvládnou jiní mentorové vytáhnout klobouk… z tvého klobouku? Polibte mi. Každý hrdina potřebuje mentora. Potřebuje staaarce a taky staaarce. Píča, prdy, hovna. Jo.

Už jste skončili? Bylo to opravdu dobré. Na jevišti jsem jako doma. Můžeš to vzít? Máš na starosti rekvizity. Můžu už dostat zpátky své věci? Díky. Tak dáte mi velkou radu na úroveň 3? Ne, ale mám tenhle lektvar. Doplní tvé zdraví. No aspoň nemusím šukat vílu.

Protože to je jako strkat hot dog velice úzkou chodbou. HLUBOKO V ŽALÁŘÍCH ÚROVNĚ 9 Vím, že tam někde je hrdina, který zvládne porazit Gannona a zachránit mě. Můj milý je tam venku, je plný hrdinství. S láskou v srdci a perfektním plánem na mou záchranu. Nevím… co tu kurva… dělám. Tohle místo mi může vykouřit.

Kéž by tohle bylo pivo. Nesnáším tohle místo. Jsem tu sám. Chtějí mě zabít. Nejsem ten Link a nechci tu zodpovědnost. - Je tak mladý. - Trochu se bojím. - Je vznešený. - Chci podvádět. - Muj elfí princ. - Proč to nikdo nevidí? - S láskou v srdci.

- Nejsem ten Link. - Nechci jeho zodpovědnost. - S perfektním plánem na mou záchranu. Zachraň mě, ty elfí frajere. Kéž bych se z toho lektvaru ožral. Dobrá, bossi 3. úrovně. Je čas dostat na prdel. Wizzrobe, hlášení. No, právě mi poslali tohle. Poznáváte to?

Tohle je vše, co zbylo z bosse úrovně 3, Zabíječe lidí. Což znamená, že Link dokončil 3. úroveň a taky, že Zabíječ lidí byl zabit člověkem. Zabit člověkem. Zabíječ lidí. Pravidlo č. 15. Nezkoušej si svá komická čísla v mé přítomnosti. Chci vidět finální vystoupení, nebo nic. Já…

věřím vám. Ach, Wizzrobe, už se dostal přes 3 úrovně. Někdy si přeju, abychom mohli začít od začátku. Nejde to vzít zpátky. Link se dá porazit, ale musíte mi věřit. Když mě budete poslouchat, pak bude Link čelit naší odplatě. Řeknu vám svůj plán, pak si můžete vládnout celé zemi a získáte Zeldino srdce.

- Nejde to vzít zpátky. - Kéž by Gannon nezabil mou rodinu. Ale vím, že Link mě zachrání a pomstí je. - Nejde to vzít zpátky. - Jdu do úrovně 4, ale nevím, proč s sebou úrovněmi tahám tolik krámů. Kéž bych s tím mohl seknout. - Nejde to vzít zpátky. - Hej, Linku, tady tví mentoři. - Jen jsme ti chtěli dát malou radu. - Radu. Jdi dovnitř vodopádu.

- Vodopádu. - Neptej se proč, řekneme to 2x. Kroucení elfíma bradavkama dokud nekrvácí. Plavat v jezeře Linkova semene. Nejde to vzít zpátky. Toto je hra na smrt. Link se musí naposledy nadechnout. Řekni mi tvůj plán, ty onanisto. Tohle bude skvělý cliffhanger.

Až mě Link zachrání. - Jdi do mě. - Nech nás ti pomoci, Linku. Je mi jedno, co si myslíte. Nejsem ten Link! Nejde to vzít zpáááátky. Ano, ano. Ne. Jo. Ale ne. Jo, to se mi líbí. Ano! S tímto plánem Link dozajista prohraje. HOSPODA SKRYTÁ PASÁŽ Chlast!

Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (79)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímalo by mě, z jakého muzikálu je ta část jak Link zpívá u bosse, nevíte někdo?

180

Odpovědět

Pub!

181

Odpovědět

Tady jsou ty písničky bez toho mluvení okolo. Vytaženo ze souboru, který nahrál Chodnik. Díky Chodniku

http://www.ulozto.cz/8517406/tlon-musical-rar

180

Odpovědět

mrkda, hovna, zahrada! :D:D

182

Odpovědět

Jestli se vam ten dil taky tak libi a chteli by jste ho mit v mp3, tak tady: http://czshare.com/1484995/_lro/Legend_of_Neil___The_Musical.mp3

180

Odpovědět

u bosse 3 je chyba že link je elf a wizrob rika ze zabijec lidi byl zabit clovekem coz je chyba

180

Odpovědět

Wow! Taky na to koukám asi po 30x ale pořád je to good. Nejlepší je podle mě stejně Wizzrobe :D

180

Odpovědět

hej, tak tenhle díl se mi líbil moc. Ty rozpory a verše dokonale seděli. Fakt bomba

180

Odpovědět

Kdyby byl každý díl muzikálů jako tenhle, miloval bych je! :D

190

Odpovědět

Thomas : naprosto souhlasím! :D

180

Odpovědět

Já už tenhle díl viděl asi 50 krát a pořád mě baví.... :)

180

Odpovědět

přesně

180

Odpovědět

nwm jestli to je originál ael tenhle díl asi nic nepřekoná a nehápu jak tomu někdo může dát míň jak 10 :D

190

Odpovědět

Ta melodie když Link zpívá u bosse, to je originální, neob to odněkud převzali? A jestli jo, tak odkud, poněvadž je to dokonalé :D.

180

Odpovědět

a ta svíčka ten efekt omg

180

Další