První prolitá krevThe Legend of Neil (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:3 689

Máme tady druhou epizodu nového seriálu s názvem The Legend of Neil. První epizoda byla přijata snad poměrně slušně, takže po druhé to bude doufám ještě lepší. Na další díl se můžete těšit příští čtvrtek ve 20:00 a pak bychom se již se seriálem konečně měli setkávat 2x týdně. A ještě vás navnadím na příští epizodu. Objeví se v ní totiž Felicia Day ve své první pořádné poněkud netradiční erotické scéně. Ovšem jak netradiční, to zjistíte za týden. Pokud jste prošvihli první díl, najdete ho zde.

Zdroj: http://effinfunny.com/legend-of-neil

Přepis titulků

Dobrá, no tak, Neile, musí odsud existovat cesta pryč. Co když půjdu na jih? A jsem zase zpátky přesně na tom samém místě. Kurva. Dobře, přijdeme tomu na kloub. Není žádný důvod k panice. Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že byl opilý a hrál Zeldu, a pak si ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry.

Jo a v minulé epizodě dostal ubohej meč od bláznivýho staříka. A teď je ztracen ve Ztracených lesích. Epizoda II – První prolitá krev Haló?

Starče? Nechci ti ublížit. Já jsem... Jmenuji se Neil. Já být Neil. Poslouchej... Neil, jmenuji se Neil. Víš, kudy se dostanu z těchhle lesů? Dobře, víš, dobře. Takže mám jít na sever.

Kristepane, tys po mně hodil zkurvenej kámen? Jo tak nehodil. Nebyls to ty, ne. Byl to jeden ze všech těch dalších lidí s kameny. Vysoký muž, utekl potom, co po tobě hodil kámen. Jo vysoký muž, s brýlemi... A proto držíš další zkurvenej kámen? Díky.

Kurva. To byl kámen! Děláš válečný tanec? Vážně to děláš? Super. To je úžas... Pěkně. Teď šukáš ve vzduchu můj obličej? To je super. - Linku. - Starče. Říkej mi staaarče.

Tahle zkurvená potvora po mně hází kameny. "Bůůů, tahle potvůrka po mně hází kamínky." "Bolí mě prsa. Jsem slečinka." Nech si narůst péro, Linku. Tohle je jedna z mnoha příšer ovládaných Gannonem. Králem zla. Musíš bojovat. Vzpomeň si na svůj výcvik.

Jaký výcvik? A sakra, já jsem tě nevycvičil? My tě... Je to třídenní kurz. Ty... ty... to budeš vědět. Jak mám tu věc zabít? Tu příšeru zabiješ tím, Linku, že jí vezmeš život. Dobrá, Neile.

Pojďme na to. Hlupáku, Gannon pohltí tvou duši. Au, prosím, nezabíjej mě, mám rodinu. Ano, kouzelná, výborná sušenka ve tvaru srdce. Papej. Po spáchání vraždy si ji zasloužíš. Nebudu to jíst, je to z mrtvé příšery. Linku, podívej se na svou ruku.

To je tvůj měřič životů. Sněz sušenku a získáš srdce. Hmm, přesně tak, výborné, Linku. Jdi do hajzlu, starče. A je hotovo. Sušenka je pryč. Máš ji v žaludku. Nyní udeř svým mečem. Vidíš, přece jenom to není žádná sračka. Zepředu mu kurva střílej lasery.

Kvalitní ruční práce! Děvenka potřebuje starce, aby ji přišel zachránit. Schovej si ty prsa. Úplně je slyším, jak sebou plácají ve větru. Poč... poč... počkej, jak se odsud dostanu? Jdi na východ. Je to ta jediná cesta, kterou jsi ještě nešel. Lamo. Konečně jsem se dostal ven.

Ajaj, Neile, máme společnost. Jsem jako nějakej zkurvenej bůh! A do hajzlu… Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč to tu je když to nefunfuje ??

00

Odpovědět

Už to zase funguje :-)

00

Odpovědět

jediný, co mě pobavilo, byly ty životy, ale jinak mě to nijak nenadchlo...The Guild bylo o moc lepší....

180

Odpovědět

Moc se těším na ten díl, kde se objeví Felicia. I když jsem ho už viděl, ale v angličtině. :D

180

Odpovědět

asi mu ke konci dosla mana :D

180

Odpovědět

mam chut si znova zahrat zeldu....kde mam to dsko

180

Odpovědět

Ten prehravac me uz zacina pekne stvat, vzdy to zkonci kousek pred koncem a pak si musim tech par vterin pustit na trikrat.

180

Odpovědět

tý jo, mazec :) taky už se moc těším na další díl ;)

180

Odpovědět

loool, dosť dobré

180

Odpovědět

na další díl natěšený jak saně v létě :-D

180

Odpovědět

hej chce to dalsi dily je to upe supa zeldu sem sice nehral ale je to narez

180

Odpovědět

Dúfam, že mu v ďalšiom dieli starec povie o spin attacku :D

180

Odpovědět

vypadá to našlapaně :-D

180

Odpovědět

Ze předu mu kur*a stříli lasery. Kvalitní ruční práce. Děcka, z toho chčiju. Těším se na další díl.

180

Odpovědět

gaaaaaaaaaaay

180

Odpovědět

super!

180

Další