40 akrů a ZolThe Legend of Neil (S03E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:211
Počet zobrazení:3 607

Je tady čtvrtek a s ním i další epizoda seriálu The Legend of Neil. Link při toulání po Hyruli narazil na Zeldina jediného bratra, Tyreldu a bojují spolu bok po boku, proti armádě zlých Lynelů. Další epizodu čekejte ve čtvrtek od 20:00. Všechny předchozí epizody najdete právě u nás.

Zdroj: http://www.atom.com

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry. V minulých dílech The Legend of Neil. Na své výpravě za záchranou princezny Zeldy...

- Ty jsi černoška? - Je to problém? Neila sexuálně uzdravila víla, zbouchnul ji a stal se tatínkem. Slib mi, že to uděláš! Slibuju, zítra je přijdu vyzvednout. Při hledání další úrovně se Neil ztratil. Ztratil jsem se. Počkat, píšťala. Pokud na ni zahraju, řekne mi, kam jít, že?

Neřekla. Ale potkal pár zajímavých lidí. Jsem Zeldin bratr, Tyrelda. Vypadá mile. Tady máš, ty lynelový hajzle! Dostal jsem ho. - Určitě přijdou další. - Budeme připraveni. Počkat, počkat.

Ty jsi Zeldin bratr? Její poslední žijící bratr a velitel 54. brigády. Toto je můj první důstojník, Constance. - Je mi ctí, Linku. - Tohle je Todd. Byl můj sluha, ale teď je první bílý seržant 54. brigády. Jsme poslední přeživší Gannonova masakru. Jsme první smíšená brigáda. Je to tak, Todde? Jo, jasně.

Blíží se lyneloví válečníci. Obklíčili nás. Máme plán? Já mám plán, my tři budeme bránit příkop. Budeme krýt jednoho z nás, který Lynely napadne z boku a tím získáme převahu. Geniální, takže Todd je poběží napadnout ze strany. - Dobře. - Jasně, jo, počkat, proč je mám obíhat já? No, tvoji lidé jsou tradičně v první linii.

Moji lidé? Lidi, ty lynelové věci se blíží, takže co kdybych prostě šel já? Ne, jsi příliš důležitý. A já mám naražené koleno, takže... Naražené koleno? No dobře, tak já půjdu. Ale dělám to pro Linka. O tvé odvaze se bude zpívat po celé zemi. Taky to bude dobrá píseň, protože vy bělásci toho máte dost za sebou.

Opravdu jsi použil to slovo na "b"? Ale no tak, nechtěl jsem tě urazit, říkáte to pořád. My si můžeme říkat bělásci, ale ty mně ne. Používá se to hodně ve vaší hudbě. Nikdy nevím, jestli to můžu zpívat taky. Nesmíš se přidat. - Takhle to funguje.

- Měli bychom se zeptat Linka. On je bělá... bílý. Linku, co myslíš? Chlapi? A sakra. Co s námi udělají? Nic dobrého. Jsou známi pro svou lásku k mučení obětí, než je krutě zavraždí.

Buďme vyrovnaní a v klidu. Nahání mi hrůzu! Nechť lynelování započne! Zlynelujte prince. Co to sakra znamená? To nechceš vědět, kámo. Pojď, budeme civilizovaní. Necháme je vybrat, koho zlynelujeme prvního.

- Todda. - Todda. - Co? Ale no tak! Jsi největší sportovec a máš nejlepší šanci utéct. A vy jste lepší v Gongyballu, umíte skákat a tak. - Jděte do hajzlu, chlapi. - Sklapněte, sklapněte! Vemte toho debila. Ne, ne! Constance ne! Todda!

Tenhle! Vezměte si toho bílého, chutnají jako kuře. To je lynelování? Zločin proti elfovosti! Kámo, ti ho teda lynelujou. Ještě pořád stojí, je v pořádku. Byl opravdu hodný, měl jsem ho rád. Měl jsem ho rád. Poslouchejte, chlapi, pokud nebudeme spolupracovat, všechny nás zlynelujou přesně takhle.

- Možná má pravdu. - Možná. Nebo jsi měl místo Constance zemřít ty! Jdi do hajzlu! Panebože, zabijte mě. Dobrá, máme tady dobrovolníka! Ne, on se jmenuje "mě". Než začneme lynelování, proč si tentokrát neužít trochu srandy?

Přiveďte Like Like. - Děkuji. - Nemusíš mi děkovat. - Je to spíš návnada. - Klid, klid. Sklapni! Co to sak... Teď už se to tak jednoduše neblokuje, ty malá děvko. Podívej, jak rychle se hýbeš.

Líbí se mi to. Zatancuj mi. Zatancuj mi, no tak! No tak, zrychli! To není špatný. No sakra, on umí tancovat! Díky němu si přeju, abych měl dvě nohy. Co?! Co?! Právě jsi získal tanečního soka, ty zkurvysyne. A teď se předveď ty!

Z nějakého důvodu chci taky tancovat do rytmu! Jako by tě nakopával kolenem z dálky. Je docela dobrý. No jo, protože my běloši jsme všichni skvělí tanečníci. Nejsi nic! Nejsi nic! Rychle, jsou rozptýlení, musíme něco udělat. Teď napodobuje kraba nebo co. Považuju tě za svého přítele, Todde.

Jsem jen tvůj symbolický bílý kamarád. Ne, Todde, jsi prostě můj kamarád. To už jsme viděli, to už jsme viděli! Myslím, že tě můžu rozvázat, pokud rozvážeš mě. Pěkně mě roztancováváš. Nenechám na sobě nikoho jezdit, ale u tebe bych udělal výjimku. Nevím, co to bylo, ale musí to okamžitě skončit. Jak se dostaneme z téhle klece?

Myslím, že ji stačí zvednout. Dámy a pánové, přeměnil se v konvičku. V konvičku! A máš to. Nerad nesu špatné zprávy, ale nemá to. - Prohrál jsi. - Má pravdu. Na ulici bys vyhrál. Ale lesu se musíš postavit. Uvidíme, jak dobře budeš tancovat bez pravé nohy! - Bilzipe!

- Dobře, ty platíš účty. Zasáhli mě. Jdi, zachraň mou sestru. Zdržíme je. - Přivolejte vojáky. - S radostí. Dobře, dobře, to beru. Byl mé sestry a vždy mi přinesl sílu. A teď jdi, můj bílý příteli! Chci říct příteli žádné specifické barvy. Zatopte jim, 54.

brigádo. Zatopte jim, 54. brigádo! Dobrá trefa! Díky. Super, teď nosím náramek. Ahoj, zlatíčko. Co takhle trochu uzdravení? Ty?! Omlouvám se, že jsem nevyzvedl děti ze školky. - Uvíznul jsem...

- Omlouváš se? Nebyl jsi tam, když unesli Linka juniora. Co? Nesnáším tvůj ksicht. Počkej, počkej, kam jdeš? Jdu ke své mamce, má na pobřeží houbu na důchod. Je tam velice pěkná komunita. A je to tam velice uklidňující. Žádná víla.

Žádný stařec. Žádný štít. Kurva. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jakto, že mají uniformy jak z americké občanské války?

180

Odpovědět

To bylo smutný :(

180

Odpovědět

A nejlepší na tom je, že už to bude jen lepší :).
A k tomu k***a na konci, chtěl jsem zachovat takovou tradici, že to končí kurvou :D

180

Odpovědět

"Teď napodobuje kraba nebo co ." Lol tak to mě fakt dostalo :D a jak tam ještě tancujou :D. Fakt dobrej díl i ta hudba je tam vážnější a taková víc zapracovaná .

180

Odpovědět

Damy a panove, premenil se v konvicku. V konvicku ! no to me nejvic zabilo =D

180

Odpovědět

konečně to začíná bejt normální seriál

180

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo z totálně ulítlího seriálu, kterej byl jenom jedna velká parodie (1x01, 1x02, 1x03...) udělali klasickej seriál s dávkou humoru ale s fajnovim příběhem??? Fakt dobrej díl :)

180

Odpovědět

Adas: No, třeba vypil lektvar na životy, co si pamatuju tak vypil jen jeden červenej, takže by měl teoreticky mít ještě modrej a je docela možný, že si meč stihl dát do inventáře než mu ho stihli vzít nebo prostě jen tak ležel u stanu

180

Odpovědět

jo! Tak tahle znělka zatím byla nejlepší

180

Odpovědět

Je to divný.. v minulým díle neměl všechny srdíčka, takže nemoh metat blesky a nevím kde sebral meč u Lynelů....

180

Odpovědět

Video se mi docela dost seká nevíte proč???
Net mám v pohodě...

180

Odpovědět

Necro: Jih v občanské válce bojoval za to aby nebylo otroctvi zruseno takze vzheledm k tomu je ani nemohli verbovat :D Ale pokud sis jen spletl Jih se Seeverem tak to mas jinac pravdu

180

Odpovědět

Mě potěšil Alex "bělásek" Albrecht z Project Lore :)

180

Odpovědět

Yeyinstrasz: Možná neparodovali ani tak film jako přímo válku Sever proti Jihu (Civil War) :). Ted si nejsem stoprocentně jistej, ale myslim že měli Jižanský uniformy a právě jižani jako první začali verbovat do svejch jednotek i černý (parodie na bělásky) :) A jako třešnička na dortu byl bělásčí rapp souboj :D
Fakt super epizoda :)

180

Odpovědět

Zajímalo by mě, na jakej film/seriál byl tenhle díl parodie. Podle uniforem bych typoval něco z války Severu proti Jihu?

180

Další