Posedlá vílaThe Legend of Neil (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:4 678

Webový seriál The Legend of Neil je tady s další epizodou. Dnes se můžete těšit na účast oblíbené Felicii Day z The Guild, která se zde objeví ve velice netradiční roli. Další epizoda by se měla objevit v pondělí ve 20:00.

Zdroj: http://effinfunny.com/legend-of-neil

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že byl opilý a hrál Zeldu, a pak si ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Jo a v minulé epizodě bojoval proti první příšeře a zjistil, že jeho meč umí střílet lasery, když má plný počet životů.

Opustili jsme ho obklíčeného v situaci, kdy pravděpodobně dostane na prdel. Linku! Linku, tady. Princezna Zelda? Ty jsi černoška? Jo, je to snad problém? Ne, ne, samozřejmě, že ne.

Jenom jsem nečekal… Opravdu mi ublížili… jsem dost zraněný… Trapas… Epizoda III – Posedlá víla Povstaň, Linku. Moc se omlouvám za celou tu věc s černou. Černoši jsou v pohodě, sledoval jsem vždycky Cosbyho a další věcí a to ti asi vůbec nic…

Přišel jsi právě včas. Viděla jsi někdy Bensona? Ku*va. Zdravím, Linku. Jsi zraněn. Pomohu ti. Už takhle dál nemůžu. Omlouvám se, není to tebou, jen nechci, aby mi někdo zase ublížil.

Co? Já ti neublížím. To říkají všichni Elfové. "Uzdrav mě, zůstanu s tebou." Pak se po vás slehne zem, ukážete se o 6 měsíců později a celé se to opakuje. Když potřebují, abych je uzdravila. Já už to znova dělat nebudu.

Mám opravdu velké bolesti, jasný? Udělám cokoliv. Řekni mi, že jsem krásná. Jsi krásná. Takže pro tebe je důležitý jenom vzhled, jo? No, já nejsem samá prsa jako princezna, víš? Tak jsem to nemyslel. Tobě se nelíbí moje dvojčátka? Ani jsem nepodíval na tvé…

dvojčátka. Pohleď na ně, pohleď na ně.. Jo, jsou náhodou super. Prase. Je jasné, že jsi krásná nejen vzhledově. Působíš velmi mile. Mile? Tlusťošky jsou milé! Nejsi tlustá, nemůžeš vážit více než libru. Ty si myslíš, že vážím libru?

Ach bože. Nebreč, nebreč. Tolik váží snad celá farma víl. Nemám to s čím srovnat. Je na čase, abys mě miloval! Co? Dobrá! Já tě miluju! To si teda piš.

Olížu ti prsty. Na to zrovna… myslel jsem, jen do toho. Líbí se ti, když dělám tohle? To je fajn, to je fajn. Oh, bože. Jak tohle sakra funguje? Báječné. Poslouchej, to musí být kouzla.

Ano, jsou. Máš hlad? Máš rád skopové? Měl bych se pravděpodobně vydat na cestu. Takže odcházíš, i když jsi slíbil, že to neuděláš. Dobře, to je v pořádku. Jenom se půjdu podřezat. Ne, ne, ne, ne. Jenom si potřebujeme dát trochu prostoru. Aby náš vztah mohl...

...vykvést. My jsme ve vztahu? Hurá. Takže já půjdu. Dobře, jen běž, ty trdlo jedno. Ale no tak, kámo. Už mi chybíš. Doufám, že jsem těhotná. Ale no tak, ty bastarde.

ÚROVEŇ 1. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč, ale zhruba po minutě se mi to sekne a přestane jet, ani aktualizace nepomaha...

180

Odpovědět

Pyta: Jsem jedno z těch dětí, o kterých mluvíš, Zeldu jsem nikdy nehrál a stejně si ten seriál užívám. ;)

180

Odpovědět

Vilda: Díky za postřeh. Opraveno.

180

Odpovědět

2:31 drobná chybka - Víla neříká "Freckles are nice!", ale "Fat girls are nice!". Vyplývá to i z Linkovy odpovědi, že není tlustá :)

190

Odpovědět

Hrozně trapné, ubohé a nudné... Shazuje to celou Guildu. Nejhorší je fáze herce, kdy si myslí, že je tak oblíbený, že samotná jeho přítomnost stačí na pozvednutí toho seriálu. Tady to bohužel nestačí, protože celý koncept je úplně na nic a po tomhle díle se na to přestávám dívat...A nějak vůbec nechápu, že se to někomu může líbit.

188

Odpovědět

jebly zaciatok

181

Odpovědět

Celkově je to rozhodně o NĚČEM. Dost svérázná, ale povedená parodie na Legend of Zelda. I když jsem bohužel neměl tu čest, díky silným klišé v tomto žádnu si to užívám i jako fanoušek fantasy RPG obecně.

Věřím, že fanoušci téhle klasiky si to užívají mnohokrát více. Na druhou stranu děti, které tehdy ještě byly na houbách ... no vidíte to tu sami :)

180

Odpovědět

2 Wada: Rozhodně sám nejsi, mám stejný názor. Ale třeba se to ještě nějak zlepší. Zatím je to jen místama úchylný a místama nechutný a celkově vlastně o ničem.

180

Odpovědět

Myslím, že pro herce je celkem zábava hrát něco, co s ním osobně nemá nic společné. Felicia Day se opravdu musela bavit, když hrála šílenou běhnu, když ve skutečnosti to je pravděpodobně osoba velmi podobná Cid z Guild :D.

180

Odpovědět

Tak tutorial už má za sebou, teď je řada na LEVEL 1 :-D

180

Odpovědět

Bomba další díly jsou jeste lepsi :)

180

Odpovědět

Wada: Na webseriál příliš a na p***o málo. Takže mi z toho vychází celkem trapná záležitost.

180

Odpovědět

To jsem jediný, komu ten seriál příjde příliš úchylný?

181

Odpovědět

ja zas musim souhlasit s FX =)

180

Odpovědět

2 FX: Právě naopak - kolem webseriálů se rozhodně netočí žádný velký prachy, takže nemohla dostat nijak moc zaplaceno. I tenhle seriál se točil (alespoň v začátcích) převážně doma u autora "Zabooa", podobně jako The Guild u slečny Day.
Navíc Felicia se nechala slyšet, že tímhle seriálem byla naprosto unešena a ráda si v něm zahrála něco jiného než stále se opakující role uťápnutých sekretářek/učitelek apod.

Tenhle seriál je prostě z jiného těsta, a podle scénáře mi přijde, že trapně se Sandeep v kůži Zabooa rozhodně necítil :) Nevydržel jsem to a skoukl jsem to až do konce, teď pomalu pojedu druhé kolo v češtině. A komu se líbí charakter nové víly, těšte se na další úlety, dojde i na košilaté Zpívánky :)

180

Další