Víla vrací úderThe Legend of Neil (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:3 753

A máme tady předposlední díl 2. řady webseriálu The Legend of Neil. Snad se bude líbit a budete se těšit na finále, které odvysíláme přesně za týden ve 20:00. Ovšem nebojte, pravděpodobně plynule přejdeme na řadu třetí, takže o váš oblíbený seriál ještě nějakou tu dobu určitě nepřijdete. V tomto díle se vrací opět úchylná víla ztvárněná známou Feliciou Day a tak je rozhodně se na co těšit. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Jo v minulých epizodách byl Neil výlečen šukáním s vílou. Ta se jím stala posedlá.

Moblini vílu chytli. Neil se s nima zkamarádil v hospodě, ale pak zjistili, že je Link a byl zachráněn tajným moblinem dobrákem, který ho poslal k vodopádu, aby získal nový meč. A zrovna když tam dorazil Zvládnul jsem to. Zdravíčko, starý kamaráde. Kurva!

Tentokrát nám tak snadno neutečeš, když nejsme ožralí a zhulení. No tak, vzdej se nám! No tak, šípy. Teď pomalu napočítám do 3. A co takhle rychlé napočítat do 5? Šípy! A co extrémně pomalu napočítat do 1?

Dáme ti extrémně pomalé napočítání do 1. No tak! Jeee... Do hajzlu! No tak, no tak! dnaaa. Kryjte se! Kryjte se! Quife, jsi v pohodě, kámo?

Jo, jo, tohle zvládnu v pohodě, ale už jenom jeden a končím. Hej, Quife! Copak, Linku? Pojď sem, mám pro tebe pivo. Na to ti neskočí. Jo, on říká, že na to neskočím. Mám pro tebe...

2 piva? - 2 piva? - Ne! V tom případě... - Ne, ne, ne! - Sežer si to! Quife, neee! Zabít Linka. Linku! Ty podělanej zadkoksichte! Nechal jsi je mě unést. Zlatíčko, poslouchej...

Nezlatíčkuj mě. Věděla jsem, že ti jde jenom o sex. A to jsem se fackovala tvýma koulema! - To jen tak s někým nedělám. - Ne, ne, ne, tak to není! Takže se stydíš za sex se mnou na veřejnosti? Co je na tom, když se lidi dívaji? Ano, ano, pojďme si to rozdat na veřejnosti! Ne! Nemám na to náladu! Ne, znamená tak trochu možná. Co takhle nějakou předehru?

Zlatíčko, víš, že tě opravdu miluju... Chci si to s tebou rozdat. S Wu-Tang klanem si není radno zahrávat. Wu-Tang klan? Lásko, tys pro mě napsal báseň! - Více! Více básní! - Dobře. Když jsi dole... O čem to sakra mluví?

- Starý chlapec ze starého města. - Starý chlapec ze starého města? Zní to jako černá magie. - Více! Více! - Valím si to v pětilitru se střechou dole. Tak krásné! - Takže, kluci! - Jo?! - Kluci! - Jo?! - Má tvoje přítelkyně velkou prdel? - Cože? Zešílel.

Dáme mu roubík. Ty na to jdeš ostře. Trochu níže. Ale ne. Anooo! Panebože nepřestávej! O tomhle nikomu neříkej. Slame, neee! Nevyrovnals svůj účet na baru. Linku! Linku! Opravdu chci vidět svatbu svého synka.

Promiň, já taky. Pokud uvidíš mého syna. Řekni mu... aby tě zabil. Zatraceně! Teď jsem na řadě já. Můj arch lásky je připraven k použití. Pokud víš, co tím myslím.

Nevíš? Ne? Ty hajzle! Říkám to, protože jsem těhotná. Jo, budeš mít hromadu hladovejch krků, protože víly mají vaječníky. Zlato, kam to jdeš? Linku, toto je bílý meč. Ovládni jej a můžeš ho používat. Tohle je snad ten samý meč.

- Ale... přebarvil jsi ho? - Přebarvil jsem ho. - Přebarvil jsi ho. - Ano, sám. Takže je vlastně pořád stejný, ale bílý. Ne, je teď daleko silnější. - Opravdu? - Je odolný proti ohni. - Jen to zkus. - Vážně? Ani škrábnutí. To je super, to je...

Bílá? Ano, předtím tě ve tvém zeleném oblečku nikdo nemohl v lese vidět. Ale teď budeš jak na promenádě. Přichází Link! Úchylák, co šuká víly. - Zatím. - Ne, hej! Minule jsme se rozdělili tak trochu divně. Nechceš zůstat a trochu pokecat?.

Ne, víš, nemám moc času, protože půjdu domů. Ne! Musíš dokončit tuto výpravu. Do hajzlu s touhle výpravou! Řekli mi, že v úrovni 5 je kouzelná píšťala A když na ni správně zapískám, vezme mě domů. Víš, to samé jsem říkal ženám o mém stařeckém penisu. A když na něj správně zapískáš, vezmu tě... Tahle jedna žena, stará žena.

- Jaké překvapení. - Napsal jsem jí dopis, kde jsem popsal svůj penis jako hada. Pozdějš i jako stuhu. Chápu. Jednou jsem ho taky popsal jako rachejtli. - Nech si to. - A vybouchnul jí do pusy. Nech si to, kámo! Žádným dětem nebylo ublíženo.

Končím se vším tímhle, jdu domů. Dobře, tak se stav později. Mám tu karaoke. Můj pane. Nejprve vám chci poděkovat, že jste dal tentokrát na mou radu. Ten nováček se vám bude určitě líbit. Zklapni a přiveď mi ho! Pravda.

Přiveďte prosím Temného rytíře. Ano! A to byl někdo, koho ani nenávidí. Dokážete si představit, až potká někoho, koho nenávidí. Je dobrý, jen... nezdá se mi to jméno, Temný rytíř. Je to příliš nevýrazné. - Je to rytíř. - Mám to. Temný vikýř.

Temný vikýř? To je dobré, opravdu dobré. Nedává to moc smysl. Přiveď mi Linka! Pokud možno naživu. Ale mrtvý taky dobrý. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra, když teď mám rozehranou Zeldu - Wind Waker a bojuju tam s Darknutama (strašní hajzlové), tak tohle představení Darknuta nabývá epických rozměrů :D Když jsem to sledoval poprvý, tak mi to vůbec nepřišlo tak super :D

180

Odpovědět

AAAA... kde je nový díl?? Je čtvrtek!

180

Odpovědět

dark nut!!!

180

Odpovědět

ya!! už celej seriál jedu po druhý. (jenom za jeden den!) ten wu-tang clan je vostrej

181

Odpovědět

V 1:56 sa mi zdá že hovorí skôr "Clever Link." nie "Kill Link"

181

Odpovědět

Detail:
Felicia říká "Fairies have litters", ve smyslu "Víly mají vrhy" (jako psi nebo kočky)...

180

Odpovědět

weeman: No jo, když je to blbec. To byl komentář vyloženě napsanej za účelem někoho nas*at.

180

Odpovědět

sakra ja si ty spoilery stih precist, damned

180

Odpovědět

pro anduin:
objeví se pouze na začátku 1. dílu

EDIT: Přestaň tady spoilerovat! Tvůj komentář jsem smazal!

180

Odpovědět

ve 3 rade bude vork?:D pokud bude takova socka jako v the guild tak to bude zajimavy :D

181

Odpovědět

Mazec mazec mazec :) "Až uvidíš mého syna, vyřiď mu, aby tě zabil" :D A tajemný vikýř :D ááááááá

180

Odpovědět

a ještě bude nová znělka

180

Odpovědět

ve třetí sérii se objeví i Vork

180

Odpovědět

temný vykíř mě rozsekal :D :D

180

Odpovědět

Temný vikýř :D looooool tak to je dobrá šílenost

180

Další