ZačátekThe Legend of Neil (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:278
Počet zobrazení:7 666

Věřím, že někteří z vás jsou zvědaví, jaký seriál jsme si to pro vás připravili, jakožto nástupce velice populárního The Guild. Avizoval jsem, že u herní tématiky zůstaneme a tak jsem i učinil. Od MMO RPG se přesuneme ke hře Zelda a to se seriálem The Legend of Neil. Autory seriálu jsou Tony Janning a Sandeep Parikh, kterého určitě už znáte jako Zabooa z The Guild. A abych vás trochu natěšil, tak prozradím, že se zde setkáme i s Feliciou Day, která vystupuje v podobě spoře oděné pohádkové víly. Minimálně následující 3 týdny se budeme s tímto seriálem setkávat pravděpodobně jednou týdně v tuto dobu, neboť budu za týden propagovat The Guild na Festivalu Fantazie a stále ještě nemám hotovou přednášku. A abych nezapomněl, mám v zásobě ještě jeden seriál se známými tvářemi z těchto dvou seriálů, takže ten se asi taky v nejbližší době objeví. Snad se Vám tedy The Legend of Neil bude líbit. Je trošku tvrdší než The Guild, ale věřím, že si najde své zastánce. Nezapomeňte psát komentáře, co na seriál říkáte. Na závěr se omlouvám všem skalním fanouškům Zeldy, ale hru jsem hrál už ani nevím kdy a nepamatuji si z ní prakticky nic, takže většinu názvů googlím jako o život, ale některé prostě píšu z odposlechu, takže po The Guild je tohle pro mě bez transcriptů další překladatelská výzva.

Přepis titulků

Kde to jsem? Dobrá, vypadá to, že jsem v nějakém točícím se lese. Ne, mám jenom opici. A... jsem nahý. Super. Au, moje hlava. A moje…

uši? Co to... Víly? Poslední věc, kterou si Neil pamatuje je, že byl opilý a hrál hru Zelda, a pak si ho začal honit a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry.

VideaČesky.cz uvádí seriál: 1x01 - Začátek Určitě dostanu přes držku. Hele, jeskyně. To vypadá slibně. Zdravím… starče.

Říkej mi… staaarče. Vždyť jo. Jsi Link a jsi na výpravě za zničením lorda Ganona a záchraně celé Hyrule. Ne, to ne. Jmenuju se Neil a jsem z Trentonu. Ty jsi Link a jsi na výpravě. - Neil.

- Link. Neil. Dobrá tedy, Neile. Linku. Jmenuji se Neil. Dobře? Včera jsem se opil a nějakým způsobem jsem skončil tady, takže bych se rád vrátil domů. Tvá láska k princezně tě zradila, Linku. Jmenuju se Ne... Princezna?

Jako Zelda? - Je sexy? - Je šukatelná. Ano. Na stupnici je tak 7 nebo 7 a půl. Ale ty vypadáš na 6 nebo 5. Hele, poslouchej, starče. Řekl jsem, abys mi říkal staaarče! Z ohňů a plamenů Elderanu vyvolávám tento mocný meč Shadow Wrath, meč pradávného Menservotha.

No tak, otevři tu krabici. No vidíš. Syna pradávného a velkého Sinservotha. Syna ne tak velkého Vensevara. Je to tak trochu debil. Linku... to ty musíš přemoci největší zlo, kterým je Ganon. Tohle je pěkná sračka. Jdi do hajzlu. Ta sračka je zadarmo.

Vyrobil jsem ji, jasný? Nevděčný sráči. Odcházím. Měl jsem zmizet. Je to kouzlo a... Zapomeň na to. Sbohem. Byl to věru divný den. Zůstanu v pohybu a najdu odtud cestu pryč. Počkat... Kurva!

Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejde

10

Odpovědět

Je šukatelná DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A zdá se mi to nebo je Elderan parodijí na Alderan ze Star Wars?

182

Odpovědět

Jestli je první díl k něčemu dobrý tak rozhodně jako odrazení od toho podívat se na druhý díl :-) .

186

Odpovědět

Nefunfuje!! :-(

181

Odpovědět

:D:CD

181

Odpovědět

Dokonalost! Díky ti moc za překlad.
A zelda ftw! :D

180

Odpovědět

konečně pořádný seriál, kde hrdina je šlověk, chlastá , bluje a honí.takoví hrdinové v seriálech chybí, jack bauer vyřeší případ za 24 hodin, ale ani jedou si neodskočil na Wc. fakt dobré.

190

Odpovědět

Tak jsem po začátku doufal, že to bude něco jako Knights of Xentar, tam taky hrdina začíná nahý (protože ho krátce před tím banditi oloupí o šaty)... Ale po pravdě, zatím nic moc... (i když jsem taky Zeldu hrál nějakých pět minut a nebavilo mě to, to i Pokémoni IMHO mají lepší hratelnost...;-)

182

Odpovědět

To, že se vám to nelíbí je možná taky proto, že jste nehráli Legends of Zelda, ale jste vychovaní na MMORPG. Je to nářež, a víc vtipů je mimo honění, chcaní a zvracení. (to honění tam teda ale fakt bejt nemuselo ... zbytečný)

180

Odpovědět

Proboha, co je to za nechutnou hovadinu? Komu se může líbit dílko, který za vrchol humoru považuje zvracení, močení a vulgarismy?

185

Odpovědět

Podle mě to vypadá dobře :D Už se těšim na další díly :D

180

Odpovědět

guild mě začalo bavit až tak od druhé řady. Tady hned první díl uplně excelentní. Snad to bude gradovat a ne klesat :-D

180

Odpovědět

mno nevim moc me to nenadchlo, ale ve stínu The Guild se prosazuje těžko holt :D

183

Odpovědět

The guild je best, to je prostš ze života :D

180

Odpovědět

Uvidíme, uvidíme, co se z toho vyklube :)
Ale vypadá to klidově, ale Guild je Guild :)
a to nesach: nápodobně a to úchyl nejsem :D

181

Další