Nové epizody TableTopu se blíží!

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:7 345

Spoustu z vás určitě mrzí, že se u nás už dlouho neobjevil další přeložený díl TableTopu, ale věřte nám, že to není snadné. Každý díl má víc titulků než běžná epizoda kdejakého televizního seriálu, takže je překlad velmi časově náročný, a když už se do něj pouštíme, snažíme se vybrat hry, které už vyšly v češtině a jsou zároveň snadno dostupné. Navíc pro naše návštěvníky pokaždé domlouváme nějakou tu slevu, aby si mohli deskovku, která se v dané epizodě hraje, snadno a levně pořídit. Ode dneška začne vycházet na YouTube již 3. řada, na kterou se pomocí Indiegogo kampaně vybralo neuvěřitelných 1 413 154 dolarů. Vás určitě potěší, že máme vytipovaných hned několik dílů, které plánujeme přeložit. A až dojdou, pokusíme se opět aktivněji věnovat starším epizodám.

Přepis titulků

JIŽ BRZY ZAČNE NOVÁ ŘADA TABLETOPU 100% FINANCOVÁNA FANOUŠKY VÍCE HER Dnes si zaházíme kostkami ve hře Roll For It! Council of Verona. Coup. Koncept. Tókaidó. Šerif zapomenutého sushi z Doby kamenné proti pěti legendárním malým královstvím.

The Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre. VÍCE ZÁBAVY Hele, jak že se jmenuješ? Jsem čaroděj Šimrálek. Navrhuji pakt za účelem poražení Wila Wheatona. Nebudeme spolu v týmu? - Za vítězstvím! - Jsme tým! - Dalších pět?

- Super, bude ze mě pracháč! Jsem bohatší než prezident. Ty bláho, mám tu pravý smysl Vánoc u zadku! Můžem bejt dubstepový duo. Já mu jednu něžně ubalím. ALE... Máte balík peněz, a stejně půjdete do banky, jen abyste mě zablokovali? POVEDE SE I TENTOKRÁT WILOVI VYHRÁT?

My nechceme vyhrát, chceme tě porazit. Víte co? O to tu jde každému. Nové epizody již brzy na www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hral něky Star Trek?

10

Odpovědět

Hrál Star Trek Catan.

00

Odpovědět

Mi reknete kolik stoji 1 takovej dil udelat.. 500$ ?
A stve me ze sem nedavate vsechny dily.
Zabednenost typu "venovat se jen prelozenejm deskovkam"je proste kravina.

Prelozeni deskovek funguje na principu ze si ji v cechach lide oblibi, zacnou kupovat a pote se necha prelozit distributorem jeji reedice. Ale aby se tu oblibila musi se tu dat video :) takze prosim dejte sem vsechny dily :) .. klidne si dejte na indiegogo projekt na prelozeni, verim ze se vam taky ten milion slozi :)

02

Odpovědět

Viděl jsem 2 epizody a absolutně jsem nepochopil, proč se na to někdo dívá :) Ale tak 100 lidí, 100 chutí :)

415

Odpovědět

Objevím nové hry, přičemž i vidím, jak se hrají... občas se u toho i zasměju. Koupím, hraju... často se u toho i zasměju. Zábavná reklama s návodem. Co je na tom nepochopitelného? :)

90

Odpovědět

Ale kdyby ses mě zeptal, proč se někdo dívá na kompletní let's play videa videoher, tak to ti nepovím. ;)

111

Odpovědět

+R3diJá teda strávil pár hodin u Europe Universalis IV lets play... Protože to se bez toho prakticky nedá... :D

50

Odpovědět

Protože Will Wheaton.

130

Odpovědět

To jde z toho tak mega do kapsy Will Wheatonovi, ne? :D A za co? Že si s partou lidí zahraje deskovou hru. Not bad, good job :)

131

Odpovědět

ty prďo to jsou borci, že se jim na menším bratru Kickstarteru povedlo vybrat takovou šílenou částku ... pro srovnání třeba Video Game High School 3 vybralo "jen" 808 341$ a to na Kickstarteru ... ale přece jen 30 mega za hraní deskovek, wow

60

Odpovědět

Na třetí sérii VGHS se také vybíralo na Indiegogo. ;)

40

Odpovědět

aha fakt i tam, a dokonce o 90 000$ víc, tak to je indiegogo silnější než jsem si myslel nebo má jinou cílovou skupinu

40

Odpovědět

On TableTop má hodně velkou fanouškovskou základnu. Nehledě na to, že do teď to dělali prakticky zadarmo. Na každém dílu dělá tým zhruba 15ti lidí a přestože je to "jenom" o hraní deskovek, tak na tom mají práci jak na běžném seriálu v televizi. Když spouštěli kampaň na Indiegogo, Wil s Feliciou dávali video, kde vysvětlovali, kolik je to do teď stálo a proč se rozhodli to řešit tímhle způsobem. No, a co si budem povídat, Wil je úžasnej, tomu každý rád přispěje ;)

20

Odpovědět

Jo jo, table top chybí, a to jsem na něj narazil až někdy u posledního zde vydaného dílu, a tak nezbývalo nic jiného, než sjet všechny díly jedním šupem. Teď před vánocemi by se pár dílů/her hodilo, zrovna už nějakou dobu přemýšlím, jakou někomu/nám koupit.
Takže díky... a kolik myslíte, že zvládnete epizod do vánoc? Aspoň dvě? ;)

80

Odpovědět

Snad jo, bohužel jsem koukal, že zvolili i o něco delší formát a první díl nové řady má 41 minut, takže to bude slušná fuška. ;-)

90

Odpovědět

+BugHer0Naše nehynoucí láska a vděčnost nechť je ti za tvoji námahu kýženou odměnou :-D

160

Odpovědět

+BugHer0Ale zas to bude stát za to :D Hlavně ten poslední den byl krutý, chudák :(

10

Odpovědět

+BugHer0Super

00

Odpovědět

Prijde mi neuveritelny, ze lidi jsou schopny dat temer 1,5M$ za koukani na deskovky. Ne ze bych jim nefandil, deskovky miluju, ale 1,5M$? Waw!

107

Odpovědět

Co je na tom? De o počet lidí, co to dal. Kdyby každej z nich dal 5 dolarů tak je to na peníze nic ...

21

Odpovědět

Na serii takovýhleho pořadu je potřeba 500.000$ (initial goal)? Za co to sakra utratí?

00