Nový sci-fi seriál The Orville

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:246
Počet zobrazení:14 679

Televize Fox chystá nový komediální vesmírný seriál The Orville, který vypráví o průzkumné lodi USS Orville a její poněkud zvláštní posádce. Tento trailer je takovou malou ochutnávkou.

Přepis titulků

Ede, sedněte si. Mám dobré zprávy. Máme tu loď k dispozici – USS Orville. Už odmala jsem chtěl sloužit na průzkumné lodi. Pro nikoho nejste adeptem číslo jedna, ale vlastníme 3 000 lodí a potřebujeme kapitány. - Můžu si dát mentolku? - To je kámen. Dáváme vám poslední šanci. Jen vám chci říct, že jsem nadšený, že mohu být vaším kapitánem.

Chci, aby loď byla efektivním plavidlem, ale také chci, abyste se zde cítili dobře. Nadporučík Bordus. Všichni členové vašeho druhu jsou muži, že? Přesně tak, pane. To vám ušetří dost hádek ohledně zvedání prkénka, co? Bucklanďané močí pouze jednou ročně. Opravdu? Já musím dvakrát třikrát za noc.

To je nemilé. To je. Je na čase poznat místní. Zdravím, jsem kapitán Ed Mercer. Do háje! Nechceme tvé rodině ublížit. Střelili jsme jeho otce. Kromě postřelení tvého otce nechceme tvé rodině ublížit. Kapitáne, přijímám zprávu od admirála Halseyho.

Tvrdí, že je volný jeden výkonný důstojník. Ne. Ne, ne, ne, ne, ne, ne. Sakra, promiň, jsi v pohodě? - V pohodě. A ty? - Taky. Promiň. Pohoda. Kapitán se nezdá být potěšen příletem svého prvního důstojníka. - Byli to manželé. - To ne. Snažila jsem to s tebou probírat tolikrát, ale ty mě neposloucháš...

To já navrhovala sezení pro páry. Terapeutem byl tvůj švagr! Tohle bude zábavná cesta. Tohle bychom možná neměli řešit. Ne, budeme to řešit. Tohle je něco. Dovezete zásoby vědecké stanici na Epsilonu 2. Díky, že jste přišli.

Potřebujeme ochranu. - Před kým? - Před Crillem. Našli jsme způsob, jak ovlivňovat rychlost událostí. Takže máte paprsek proti banánům. Zajímavé. - Toho banánu se už nemusíme bát. - Funguje to i na jiné ovoce? A co saláty? - Uvědomujete si, že je to zbraň? - Proto jste tady. VESMÍR Hlášení pro kapitána, na oběžnou dráhu právě vstoupila válečná loď Crillu.

PUSTIL POSÁDKU Z ŘETĚZU Zasekly se. Laro, dokážeš tu plechovku otevřít? Trochu jsem ti to povolil. Palte! Dejte mi to zařízení, jinak zničím vaši loď. Můžete se posunout tak o dva kroky doprava?

Je tam spousta volného místa. Skvělý, promiň, v tom obraze jste stál divně. Co? Co to je? Pivo? Jsem nervózní. Je to nová loď a chci udělat dobrý dojem. Je teprv 9:15. Pardon. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Šlo by zaktualizovat video?

00

Odpovědět

Ten humor je na míľe od Red Dwarf a ďaleko má aj od Galaxy Quest.

07

Odpovědět

To jako fakt? :D :D
Tohle bude super serial, total parodie na ST :D

80

Odpovědět

Zatím dobrý :-)

50

Odpovědět

Nevim proc radsi neudelaj novej star trek serial.. tohle muze bejt skvelej film..ale serial? na to nemaj obsah

115

Odpovědět

Vždyť dělaj. Bude se jmenovat Star trek: Discovery a bude mít premiéru ještě letos.

121

Odpovědět

+Moor8Tohle má ke Star Treku blíž než Discovery.

20

Odpovědět

Smutné na tom je, že to vypadá lépe, než nový start trek (po zveřejnění druhé upoutávky) :(

140

Odpovědět

Parodie na Star Trek? Snad to bude lepší než originál.

151

Odpovědět

Že by konkurence Červeného Trpaslíka? Snad to bude aspoň z poloviny tak dobré :D

112

Odpovědět

Já myslel, že konkurence Červeného Trpaslíka je Kosmo. :)

89

Odpovědět

No podle traileru to vypada, ze to bude πcovina... mysleno ve spatnem;
ale zkusim a treba to pak prehodnotim na πcovina "v dobrem vyznamu slova" :-D

69

Odpovědět

Lieutenant commander = nadporučík

30

Odpovědět

Opraveno.

02

Odpovědět

Jsem natěšen, snad to bude fajn :-)

102

Odpovědět

Nnnnnnnice.

203

Odpovědět

Jako vtipných scifáren je málo a ještě méně jich je vtipných. No pokud to nepřekombinují a nedají ty vtípky nad rámec příběhu možná to vyjde. Z ukázky to zatím vypadá jako nic moc ale určitě se na to kouknu.

142

Odpovědět

Znáš nějaké vtipné scifi k doporučení? Mě napadá akoràt Red Dwarf a potom bych musel dlouho přemýšlet. Ten film s Kutil Timem a sexi Ripleyovou mě nepobavil.

44

Odpovědět

+Kafka TamuraTakto Firefly?

23

Odpovědět

+ArkayTak to už tady můžeme vypsat každé druhé scifíčko :)

32

Odpovědět

+Kafka TamuraSpaceballs? To je nicméně parodie na Star Wars (a dost stará už), ale vtipné to je.

60

Odpovědět

+jAcTo mě celé roky docela obchází, i když to bylo nedávno v tv a věděl jsem o tom..ale byl jsem málo opitý :) Ale měl bych tomu dát šanci.

12

Odpovědět

+Kafka TamuraZkus, třeba tě to pobaví. Ale pozor, jestli to budeš mít s dabingem. Jsou dva a jeden stojí za prd. Upřímně teď ale netuším, který.

10

Odpovědět

Odpovědět

+El DiaboloA ku.... Dobře ty. To vypadá, že by mohlo na nějakou dobu dobře posloužit jako večerníček. Doufám, že to má aspoň nějaký kulervoucí český dabing jako zmíněný Red Dwarf. Díky za tip.

00

Odpovědět

+Kafka TamuraJak vidím spaceballs (dá se dobře sehnat i v originálním znění) je tu už zmíněn, červený trpaslík to už je klasika všech klasik. Co doporučuji je Star Wreck VI: In the Pirkinning, je to finský amatérský film kde si dělají srandu ze Star Treku a Babylonu 5. Je na tom občas vidět že je to amatérský film ale mě fakticky sedl některé gagy se jim skutečně povedly. Pak dostali prachy a notočili již legendární hovadinu Iron Sky (nestojí za to ani shlédnout). Dále ještě Galaxy Quest, sice nic extra ale dobrá odragovačka. Dál už mě nic nenapadá, fakticky kvalitních sci-fi které jsou vtipné je skutečně jako šafránu.

11

Odpovědět

+DouberDíky za Star wreck tip. Iron Sky jsem před těmi pár lety nezvládl, nicméně před pár dny jsem narazil na trailer k pokračování. Áďa na Téčkovi? Hm hm.
https://youtu.be/JKPwtDjzJMI
Ještě budu muset dàt jedničce asi šanci, protože to vypadá na těžce sofistikované spojitosti. :)

01

Odpovědět

+DouberJeště nezapomínejme na české Kosmo. To se vcelku podařilo, i když víc mě bavili části ještě na Zemi.

22

Odpovědět

+DouberA když sme teda u těch parodovaných scifáren, a třeba to čte někdo neznalý, tak ještě "Futurama" a "Deep Space 69".

11

Odpovědět

Určitě doporučuju webseriál Odvážní válečníci. Je tu na webu s titulky. Nebo Rick a Morty. No a pak takové ty klasiky jako Stopařův průvodce po Galaxii nebo Muži v černém.

00

Odpovědět

potrebujete kapitánov? hlásim sa do služby!

49

Odpovědět

Takže adaptace Star treku pro dnešní dobu, kdy musí bejt všechno vtipný, aby to mělo sledovanost :D

710

Odpovědět

Adaptace Star Treku pro dnešní dobu teprve příjde v podobě Star Trek Discovery. A jinak jsem si nevšim, že by nejsledovanější seriály museli být zrovna vtipné, ale tvůj troll obzor má asi jiné statistiky. A jak vidím, tak ti to i pár blbců žere. Samozřejmě není překvapivé, že je pro některé blbce moc obtížné zapojit to, co nosí na krku, hlavně být zarytý hater proti všemu, i když to postrádá logiku jako v tvém případě, co?

61

Odpovědět

+Kafka TamuraNe, všechny seriály dneska vtipný bejt nemusej, ale seriózní star trek už máme, tak teď už musí přijít jen ta vtipná verze, aby se to neopakovalo. Nebuď hned tak drsnej, díky :)

13

Odpovědět

+qwungPrvně jsi hlásal, že všechno musí být vtipný, aby to mělo sledovanost. Tak já nevím... asi prvně přemýšlet, potom psát, aby se ti nezdály potenciální reakce moc drsné. Btw. Nikdy bych si nemyslel, že si v diskuzi na VČ vzpomenu na první sexuální partnerku, díky :)

22
Další