Nový webseriál Aim High

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:4 297

Nick Green je tajným vládním agentem. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, jenže Nickovi je teprve 16 let a větší starosti než najatí zabijáci a protivládní konspirace mu dělá život středoškoláka. V hlavní roli nové akční komedie uvidíte Jacksona Rathbonea (sága Stmívání). Neděste se, v tomhle seriálu dokazuje, že umí nejen hrát, ale má i smysl pro humor. Dále hrají Aimee Teegarden (Friday Night Lights), Matthew Moy (Han z 2 Broke Girls), Greg Germann (Richard z Ally McBeal) a Rebecca Mader (Charlotte z LOST)… Na seriál se můžete těšit každou středu ve 20:00.

Přepis titulků

Vycvičen v boji proti terorismu a likvidaci jakýchkoliv hrozeb, Nick Green teď musí čelit té nejtěžší misi vůbec... střední škole. V novém nadupaném webseriálu hrají Jackson Rathbone ze Stmívání a Aimee Teegarden z Friday Night Lights. Nemůžeš seknout s tajným vládním programem, jen abys mohl randit. Z produkce režiséra filmu Terminator Salvation. Mohla by tím laserem mířit na kohokoliv.

Říkám ti, že po mně jede. Možná tě chce jen zastřelit. K zemi! Můžu se ještě vyvléct z role tvého parťáka? Má schopnosti. Má styl. Má... hodinu. Nepřemýšlíš u toho. Co se děje? Hodně času mi zabírá brigáda.

- Co je to za práci? - Likvidace odpadu. Řekli byste, že je to to nejtěžší v mém životě, ale není. To šlo skvěle... dělal jsem si poznámky. Brigády jsou zabijácký. Letos to bude zábava. KAŽDOU STŘEDU VE 20:00 NA WWW.VIDEACESKY.CZ

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připomíná mi to Alexe Ridera z knih Anthonyho Horowitze.
I když jsou tu dva rozdíly Alex dělá pro MI6 a je mu 14.

181

Odpovědět

"Nickovi je 16".... Nemám ráda, když třicátníci hrají teenagery, nepůsobí to důvěryhodně. Ten herec na svůj skutečný věk možná nevypadá, ale na 16 taky zrovna ne.

182

Odpovědět

Nemám rád webseriály

1815

Odpovědět

jo, Aim High už jsem kdysi zkoukl a fakt to není špatnej seriál. jsem rád, že jste se toho ujali :)

182

Odpovědět

UDĚLEJTE UŽ KONEČNĚ MOBILNI VERZI VIDEACESKY, ABY FUNUGOVALA VIDEA

1819

Odpovědět

V rekapitulaci roku jsem se k tomuhle problému už vyjadřoval:
"Hodně často nám chodí dotazy ohledně toho, kdy bude možné konečně sledovat videa z našeho webu na iPhonech, iPadech atd. Ano, HTML5 verze přehrávačem, který ke streamování videí používáme, už existuje a zřejmě na ni v dohledné době přejdeme. Problém je ale v tom, že tato verze zatím nepodporuje přehrávání srt titulků pro iOS a Android. To znamená, že i když nyní převedeme všechna videa na webu do HTML5 místo Flashe, nebudou se vám na Apple ani Android zařízeních zobrazovat české titulky. Situaci sledujeme a čekáme, kdy se podaří tento zásadní problém vývojářům odstranit."

181

Odpovědět

Si pořid pořádnej telefon, můj nemá s případným výskytem flashe problém a videa mi tady na něm jdou... :)

181

Odpovědět

+Joy01mam Galaxy S3 ;)

1813

Odpovědět

+Joy01Zlosyn: Tak v čem je problém? Já mám Galaxy S2 a videa na těchhle stránkách sleduji bez problému.

181

Odpovědět

+Joy01Mě taky nefungujou na androidu a to mám flash. :D Mělo by to jít v jiném prohlížeči (Firefox mobile, atd) ale ještě jsem to nezkoušel :(

180

Odpovědět

+Joy01Raziel jakej používáš prohlížeč?

183

Odpovědět

Card: Film "Tinker Tailor Soldier Spy" ;-)
Jinak, seriál vypadá slibně (bohužel jako spousta jiných...). takže se nechám překvapit.
Btw: Proč když začnu hrát Hirmana se všude objevují pistole s tlumičem...? :D

183

Odpovědět

Neobvyklé téma pro webseriál, ale proč ne, takovéhle chuckoviny mám ráda

182

Odpovědět

Fajn nápad (-: I když bych spíš čekal, že takovéhle typy bude tajná služba zaměstnávat spíš jako informátory...ale tohle je, jak vidno, akční komedie. (-: Doufám, že to bude zábava.
(I když někdy nakouknout do života skutečného tajného agenta, někoho, kdo musí být nenápadný, jehož jedninými zbraněmi je foťák a rádio, prostě pravý opak Jamese Bonda, by taky mohlo být zajímavé)

180

Odpovědět

Tak to by mohlo byt dobre.

181