Životní rozhodnutíAim High (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:349
Počet zobrazení:5 501

Nick (Jackson Rathbone) po poslední misi a katastrofálním rande s Amandou (Aimee Teegarden) prožívá hlubokou životní krizi a s asistencí vývojem situace nepříliš nadšeného Marcuse (Johnny Pemberton) dospěje k důležitému rozhodnutí. Usnadní si tím ale život?

Poznámka: sašimi = japonský pokrm;  syrové rybí maso nakrájené na asi 0,5 centimetru silné plátky podávané s omáčkou na namáčení

 

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz - U MARCUSE DOMA, 00:05 - Co to sakra dělám se svým životem? Bolí mě hlava, zvoní mi v uších a esej, která mi zabrala tři hodiny, je naporcovaná na tenčí plátky než sašimi. Nicku, je půlnoc. Nastala půlnoc mého života, všechno je v troskách. Má esej, - rande s Amandou...

- Rande s Amandou? - Na tom nezáleží. - Co se stalo? Nebude se ti to líbit. Byl jsem na misi. - Slíbils, že mě na další misi vezmeš! - To jsem neřekl! No dobře, přesně to jsem řekl... jenže realita je úplně jiná než tvoje představy o tom, jak budeš mým parťákem. To, co děláš, je špatné! A teď mi řekni o všem, co se stalo. - ROCKOVÁ KRÁLOVNA TĚHOTNÁ - Co to sakra je?

To nezveřejníš! - Slíbils, že mě na další misi vezmeš! - Dáš to na net a já tě zabiju. To je tak nefér. Jenom vyhrožuješ. Takhle to dál nejde. Jsem pořád unavený, skoro propadám... nemám přátele. Haló! Ale no tak, skamarádili jsme se jen proto, že ses mě bál. Jo, ale...

teď jsme v pohodě. - Fakt? - Jo. Chceš? Kvůli práci jsem to zvoral s Amandou. Něco se musí změnit. Zavolám tam. Dobrej pokec, jsem na tebe hrdej... Kde žes to byl? Vážně, kam budeš volat?

Nějaká tajná... Hej! Nevolej svým vraždícím kamarádům ode mě! Neboj, utajený volající. Vstup 41K alfa 9, rudé prověření, mluví agent 18. Začátek vzkazu: Zahajuji 17. doložku svého kontraktu, končím. Už mě nekontaktujte. Konec vzkazu. Utajení volajícího vážně funguje i co se...

supertajných vládních organizací týče? Doufám. Jestli ne, tak gratuluju, jsi parťákem bývalého vládního agenta. Jsem rád, že ses stavil. MEZITÍM... UNIVERZITA LANGEMORE "NADĚJNÉ VYHLÍDKY MOC NADĚJNĚ NEVYHLÍŽEJÍ" NICK GREEN Skončit je skvělé. Je fajn, když se nemusíte cpát do lodního kufru, abyste mohli zabít bolivijského velvyslance.

Mohl jsem dělat to, co ostatní děcka... úkoly. A taky jsem mohl brouzdat po netu. ROCKOVÁ KRÁLOVNA TĚHOTNÁ Rozhodně někoho zabiju. - PARKOVIŠTĚ STŘEDNÍ ŠKOLY, 8:00 - Byl bys na mě hrdý, Marcusi, včera večer jsem se díval na Jersey Shore, učil jsem se... a bylo to skvělý. Jako bych se zbavil strašné tíhy. A tys to musel zničit!

Žádal jsem tě, abys to nedávál na net. Promiň? Rozeznávám jenom dvě slova: přestaň a... co to bylo? Yetti? Já to na net nedal! Měl jsem to na ploše, ale nedal jsem to tam. A když jsem se znova přihlásil, už to bylo online. Teď už to smazat nemůžu, je to zpráva roku! Věřím ti. Vážně? Součástí výcviku bylo i vizuální měření tepu.

Tvůj tep v klidu je 84. Vážně bys se sebou měl začít něco dělat. Proč mi nemůžeš přiložit k hlavě zbraň jako normální lidi? Nemůžu tahat do školy zbraně, jsou tu detektory kovu, Einsteine. - Zjisti, kdo to udělal, Nicku. - Dneska ne. Dnešek má být skvělej. Ano, Nicku? X je součtem druhé odmocniny funkce. Správně. - Nevím, jsem...

- Unavenej? - Jo. - Nicku? Máš chvilku? Říkal jsem ti to! Posaď se. Dneska ses při výuce soustředil, a místo vyrušování jsi odpovídal na otázky... Kdo jsi a cos udělal s Nickem Greenem? Jen mám teď, co jsem skončil s brigádou, víc času na učení.

Výborně, tak nechutnou práci bys stejně dělat neměl. Slečno Walkerová, já o vás v tomhle směru nemám zájem. Proboha, tohle je tak ponižující! Co já bych neudělala pro to, abyste vy kluci začali dávat pozor! A ty si myslíš, že s tebou flirtuju, protože se s tebou chci vyspat?! Proboha! Jen chci, aby mi prodloužili smlouvu, a to je o známkách studentů... Takže to oblečení a parfém... Snížili mi rozpočet a vybavení je zastaralé, prostě jsem...

snažím se využít, co můžu. Kratší sukně, lepší známky. Bez urážky, slečno Walkerová, ale to nemůže fungovat. Vážně?! Vážně? Protože Josh Chernoff konečně chodí na hodiny a Scotty Winelin odevzdává úkoly. Jasně, má z nich čtyřky, ale taky je to imbecil a alespoň dělá něco! A ty, Nicku...!

Konečně dáváš pozor. Podívej, Nicku... Ať jsi předtím dělal cokoliv, nebylo to dobrý. A to je škoda, protože máš potenciál, máš na to, takže... ať tě k té změně vedly jakékoliv důvody, vážně doufám, že to vydrží. Vydrží. Výborně. Teď znáš moje tajemství. Ale vážně, kdyby sis potřeboval o něčem promluvit, moje dveře jsou vždycky otevřené.

Nezapomeň na lízátko. Taky mám nejradši třešňová. Všechno beru zpátky, měls pravdu! Ta ženská nad tebou úplně slintá... jsi James Bond! Ne, spletl jsem se, vůbec to tak není. Nebuď blázen! Do toho musíš jít... a musíš jít pěkně hluboko. "Od fyziky k fyzičnu" skvělej titulek.

Nepřeháněj to, bulvár ti ničí mozek. Skvělý! Zaječím "Kaboom!" a vypukne šílenství. Mně nadsázka moc neříká, ale ty jsi génius. Já vím. Ségra, musíme si promluvit. Nech to až na doma. Doufám, že víš, co děláš. To je ta těhule.

Počkej, Dereku... proč mě ignoruješ? Moc dobře to víš. Ahoj. - Mohli bychom... - Odpal. - Marcy! - Nesahej na mě, zvrhlíku. Promiň, potřebuju znát Amandin nick na školní síti. - To určitě. - Prosím. Vím, že jste spolu byly na laborky z biologie, takže ho určitě znáš.

I kdybych ho znala, tak ho nebudu dávat tobě, břídile. Marcy... tvá nejlepší kamarádka Trish je do tebe zamilovaná. Vždycky byla a to oblečení, to je jen vrchol ledovce. Povídá se, že Noční slídil má k dispozici video její nástěnky snů... má tam prý odstřižky tvých nehtů a vlasů... Není nejvyrovnanější. Jako blízký Slídilův kamarád bych mohl zabránit zveřejnění toho videa, nejsme přece kyberpolicajti, pořád mám vytáčený připojení... Ale musíš nám píchnout.

Shodou okolností jsem tým Marcy, vždycky jsem byl. Vážně ti to sluší, Trish... - Je to AmandaPunk13. - AmandaPunk13. - To se tvému parťákovi povedlo, co?! - Jo! Podívej, vážně... Moc se za ten včerejšek omlouvám Jsem zabijákem pracujícím pro vládu a včera jsem měl zabít známého teroristu. Znáš ten o idiotovi, co to zvoral s jednou holkou, protože jí nemohl říct některé věci o svém životě?

Je to vážně strašně smutné. Buď je tohle ten nejlepší moment mého života, nebo na místě umřu. Proč by mě to mělo zajímat? Amando, můj život je hodně... komplikovaný. Jasně, ty máš komplikovanej život, pane Záhadný. Ohledně toho... jsi v pořádku? Můžu nějak pomoct? Jasně, zabij autora toho článku.

Víš co? Budu ti držet místo na těch závodech. Při mluvení budeme zírat před sebe, aby to bylo nenápadné. Ty tam vážně půjdeš? Jo, na ostatní se můžu vy... Budu tam. Nechoď zase pozdě, nechceš přece přijít o bandu polonahých kluků, co si to rozdávaj. 1812, napoleonské války...

takovej mrňous! Vážně k popukání. Páni, tohle je perfektní. Tohle je přece naše místo. Hele. - Nechci nic začínat. - Vážně? Protože to vypadá, že problémy sám vyhledáváš. Neřekl jsem ti snad jasně, aby ses od Amandy držel dál? Víš, Dereku, vždycky nemusíš být takovej pitomec, jak si všichni myslej. Máš všechno! Jsi populární, jsi kapitánem plaveckého týmu, máš ji! - Přestaň!

- Jak si podle tebe teď asi připadá?! O čem to mluvíš? - Jsi zbabělec. - Já ji nezbouchnul! Nikdy jsem s ní nespal... myslel jsem, žes to byl ty! Pusť ho!

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se to líbí, dobře se na to kouká, dobrá oddechovka, žádné velké přehánění, fandím mu :)

180

Odpovědět

paráda. Normálně plnohodnotný a zajímavý seriál a ne jen nějaký web-chci-být-slavný-levně-a-rychle-serial. Těším se na další díly a děkuji překladateli za jeho čas :)

180

Odpovědět

super preklad ale v 2 minute mylsim ze hovori You're now a sidekick of an .... a je prelozene You're not a sidekick... (Nejsi partakem...). mozno mam len zle usi ale radsej pisem :P :)

180

Odpovědět

odmocnina z nekonecna se rovna x krat pet sestin..... Dude WUT DA FAQ? tenhle serial je divnej az do detailu.

183

Odpovědět

Já si nemůžu pomoct, ale něco mi na tom seriálu chybí. Dalo by se říct, že duše nebo nadšení, které z těch amatérských/poloamatérských na YT čiší...

187

Odpovědět

Super díl, ale co si budeme nalhávat, největším tahákem bylo čekání kdy ojede tu učitelku :D

185

Odpovědět

Nice.... Nejlepší seriál co tu kdy byl. Už se těším na další. V každým díle se to víc a víc rozvýjí a dnešní díl mě celkem i překvapil. =o)

184

Odpovědět

Dík za radu Bugher0! funguje to a už se těším na zítřejší epizodu :-D

183

Odpovědět

u 1x03 už sem nemoh čekat a zkouk sem další díly na youtube.. ale s titulkama od profíků samozřejmě lepčí ;-)

180

Odpovědět

Děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že jsme tě namotivovali i ke zkouknutí v originále. :-) Tyhle stránky nejsou jen o tom, abyste na všechno koukali tady. Obzvlášť u webseriálů se jim snažíme rozšířit fanouškovskou základnu a zvýšit sledovanost. ;-)

181

Odpovědět

+BugHer0To jo - teď nedávno jsem zvědavostí nakouknul na stránky cinemassacre a zkouknul si další série Monster Madness (hlavně Monster Madness 3 a Sequel-A-Thon) a zjistil jsem, že už titulky nepotřebuju :D )

180