Zabijácká středníAim High (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:409
Počet zobrazení:5 855

Je tu zase středa a s ní poslední díl seriálu Aim High. Už minule jsme viděli, jak se Nickovy (Jackson Rathborne) dvě identity začínají prolínat, takže asi tušíte, že v dnešním finále se celá situace řádně vystupňuje. Přeji tedy příjemnou zábavu a nezoufejte: nedávno bylo oznámeno, že letos bude odvysílána druhá série (a jakmile se tak stane, pochopitelně se začne s překladem objevovat i tady). Pokud jste to ještě neudělali, tak celý seriál můžete ohodnotit na serialzone nebo na ČSFD.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz STŘEDNÍ ŠKOLA VE FAIRVIEW ŠATNY, 17:20 Ty jsem nečekal. Hej, co jsi sakra zač? Všichni mají zbraně... to je tak nefér! Vypadá to, že nemáš moc přátel, Nicku. ZTRÁTY A NÁLEZY Vy Američani, nikdy nemáte únikový plán, co?

Borisi, jsem venku, snažím se skončit. Tak to hodně štěstí. Nechtějí, abychom končili, Nicku. Chtějí, abychom se navzájem pozabíjeli a nikdo nám nemusel vyplácet důchod. Máš pravdu, tak co kdybychom toho oba nechali? Ne, ne, ne. Pěkně tě zabiju. Částečně proto, žes mě ztrapnil, ale hlavně protože mi lezeš na nervy.

Proč jsi sakra ječel "Kaboom!"? Hledají tě všichni maturanti. - Marcusi, - Čas vypršel. k zemi! Co se to tu sakra děje?! Super, teď jsme zahnaní do kouta. Můžu někam zavolat, abych přestal být parťákem? Zatra...

Vstávám, vážně pomalu vstávám. Vylez, Nicku, nebo ti zastřelím kamarádíčka. MP5, co? - Máte... na košili takovou rudou tečku. - Sklapni. Odhoď zbraň, Borisi, nebo špatně dopadneš. Jen v klidu... Určitě se nějak dohodneme.

Mám v botě 20 mincí z ryzího zlata. Počkej, vyndám je. Do háje! Máš nůž, pero nebo třeba klíč k tomuhle zámku? Ne, mám jenom dvě pence, použitou žvejku a sponku na papír. - Sponka na papír! - Výborně! Dělej, Nicku, ty to zvládneš. Jdeš někam, Nicku?

Zase jsi mě zblbnul, co? Rychle, rychle! - A co je tohle za chlapa? - Asi pracuje s tím klukem. Běž, rychle běž. - Co to bylo za lidi? - Nemám čas vás seznamovat. Rychle odsud vypadni, Marcusi. - Zabij ho, Nicku! - Neříkals ať s tím seknu? Zrovna jsem se pochcal, provrtej toho parchanta. Nejdřív zabiju tebe a pak, protože s tebou bylo tolik práce, zabiju tvoje rodiče, tvého kamarádíčka i tvou malou přítelkyni.

Teď jsem vážně nasranej! Ne, teď jsi vážně... mrtvej. A není to má přítelkyně. Alespoň zatím. Kde je ten bezbožnej komouš? Je v mrazáku. Asi na milion kousků. Tohle uklidit bude problém.

Postarám se o to. Jsem rád, že jsi zpátky. Už nechci na mise, které končí tím, že musím někoho zabít. Probereme to. - Budu tě muset nechat po škole. - Skvělý. Dnešek bude příšernej. Banda lidí mě viděla křičet "Kaboom!", takže to Marcus musel zveřejnit na Nočním slídilovi.

Když mě od může podporovat v mojí práci, tak já musím podporovat tu jeho. Všichni mě teď nenávidí. Maturanti, plavecký tým... tohle bude skvělej rok. A Amanda si myslí, že jsem ten závod sabotoval na truc Derekovi, takže mě rozhodně nevidí jako hrdinu. Ockenhocker ji jako laskavost pro mě obvinil, že měla v sabotáži prsty. Bude pět dní taky po škole, a já se s ní můžu pokusit mluvit.

Půjde to asi dost pomalu. Proboha! Zahrávej si s mým blogem... A teprve teď jasně chápu, jak to slečna Walkerová myslela s tou dualitou světla. Světlo je vlněním a částicí zároveň. Občas můžete být jednou věcí, ale ne druhou. Snažil jsem se být jen jednou, ale... došlo mi, že jsem dvěma věcmi stejně jako světlo.

Příští týden jsou SAT a upřímně, rozhodně jsem přípravou k nim nestrávil tolik času, kolik jsem měl. Jak jsem řekl, zabíjení je snadné, na střední jde o život. Sklapni Ockenhockere. Už na tom děláme a nejde to vrátit, schválil to Terry. - Ten chlap je horší než mor. - Kluk je prý zpátky pod kontrolou. Co za idiota nezvládá teenagera? Stejně už je pozdě, přišly rozkazy a roztleskávačka má zelenou.

DRUHÝ DEN... Máme kliku, holka se učí rychle. Rozhodně teď Greenovi nezávidím. Čímž se dostáváme do současnosti. Takže jak vidíš, máme tu malý problém... A nevím, jak přesně bych měl postupovat. Takhle to alespoň řekli mně. Co řekli tobě?

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Druhá serie není :( Když byla první odvysílána 2011, tak pochybuju, že další bude :(

00

Odpovědět

Dokonalý seriál! Fakt super, díky :)
Hlavně ty nečekané zvraty.. a tak.. prostě super a těšíme se na další díly

180

Odpovědět

Je to fakt super seriál!

181

Odpovědět

Paráda, že to bude mít takovou pointu jsem nečekala :D skvělý seriál

182

Odpovědět

Achjo, já jsem ten konec nepochopila. :(

187

Odpovědět

+MoiraTak jsem si to pustila tak pětkrát a už chápu. :D

182

Odpovědět

Prostě super klidně bych to uvital jako seriál v plné stopáži super za vše diky Youtube a samozřejmně překladatelům zde na VideaČesky.cz jste všichni NEJ

191

Odpovědět

Pokaždé, když vidím ten nadpis, tak ho čtu jako "I'm high"...

182

Odpovědět

ale uplně :D

182

Odpovědět

Moc díky teď to tak budu číst i já... :D

182

Odpovědět

Odpovědět

Jeden z nejlepší a nejzábavnějších seriálů, který zde byl přeložen. Děkuji za práci, kterou jste mu věnovali.
Cením si vaší práce. Mně osobně přináš mnoho relaxace.
Děkuji.

194

Odpovědět

Na konci je malá hrubka! Takhle to alespoň řekli MNĚ 3. pád...

180

Odpovědět

Opraveno, díky.

180

Odpovědět

famózní finále.

182

Odpovědět

Tak snad podle konce nebude 2. série o tý roztleskávačce

180

Odpovědět

Já chci další díl :-(

192

Odpovědět

Proč už je konec :_(

192

Odpovědět

Poslední díl? OK, to nevadí, podívám se na 1. sérii znova... a pak ještě jednou a taky potřetí. Pak už možná půjdu spát.

192

Odpovědět

UŽ JE TO TADY, UŽ JE TO TADY!!!

182