Hříchy minulostiAim High (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:325
Počet zobrazení:5 418

Je tu středa a s ní předposlední díl seriálu o Nicku Greenovi (Jackson Rathbone), středoškolském studentovi a (nyní již bývalém) tajném agentovi. Ten v minulém díle učinil rozhodnutí, které mu mělo usnadnit život. Minulosti se ale uniká jen těžko...

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz STŘEDNÍ ŠKOLA VE FAIRVIEW, 13:00 Pěkně sis nadrobil, kámo. Bylo načase mu to vrátit. Nemluvím o Derekovi, ty idiote, ale o Borisovi. Nechals ho naživu, nemůžeš jen tak skončit! V 17. doložce mého kontraktu... Něco ti vysvětlím...

byl jsem předním agentem v Řecku! Byl. A teď, protože jsem tě dostal na povel, si musím hrát na zástupce ředitele ve Fairview v Illinois! Byl jsi někdy na Krétě? V porovnání s touhle dírou je to ráj na zemi! Bez urážky, ale oba víme, že já za to, že jste tady, nemůžu. To ta mise v Jakartě... - Ta mise ještě není vyhodnocená! - Stáhli vás z terénu! - Z terénu mě nestáhli!

- Končím! - Nemůžeš! - Jsem schopný rozhodovat sám za sebe. - Nejsi, jsi teenager! Ťuky ťuk. Pane Ockenhockere, musíte vybrat barvu pro podzimní ples. Podzimní ples... co třeba oranžová? Výborně, skvělá podzimní barva. Jaký odstín oranžové? - Odstín... - Krvavý. Krvavý? Jo, co rudo-oranžová? Skvělá volba.

- Nechals cíl naživu. - Měl jsem něco na práci. S tou těhulí? To vy jste to zveřejnil na Slídilovi... prohrabal jste Marcusův počítač. To si piš! Po tom tvém telefonátu?! S tajným vládním programem se nekončí kvůli holkám! Amandu z toho vynechte. Víš, co rozhodlo o tvém zařazení do tohohle programu? - Tvůj psychologický profil.

- Ne, bylo to perfektní skóre ve střelbě. Nějak si všechnu tu agresi vybít musíš. Jsi jako papiňák a začíná to být vidět. Jo. Vrať se do práce. A budeš po škole. Jo. - STŘEDNÍ ŠKOLA PACHECO, 13:15 - Jo? - Deuci, tady O. - Poslouchám. Ten můj chce ven.

- Děláš si srandu? - Ne, říkal jsem ti... Nekecej, jen si kryješ vlastní zadek. Nekryju si vlastní zadek, kopu za tým a dobře to víš. Řekni Terrymu, že ho varuju, z Nicka Greena může být problém. Kretén. - Kretén. - Kretén. Co její psychologický profil? Je moc rozjásaná, ale půjde to.

Dakota O'Neill. Kdo pojmenuje dítě Dakota? Gymnastka, černý pás v Jiu Jitsu a má ráda střelné zbraně. Hodila by se v Chicagu... už včera. STŘEDNÍ ŠKOLA VE FAIRVIEW PLAVECKÉ ZÁVODY, 17:00 To pan O. zveřejnil ten článek. - To znamená... - Že ví, že o mně víš. Jasně...

S Nočním slídilem by si nikdo zahrávat neměl. Nikdo. Proč jsi mi neřekla, že jsi lesbička? - Bála jsem se, že by ti to vadilo. - Vadí mi, že nosíš stejné oblečení. Potřebuješ poslat nějaké motivační video? Ne, díky, jsem v pohodě... Jestli jsi ty v pohodě. Jdu se socializovat. A tím myslím, že budu odposlouchávat lidi, co by se mnou nikdy nemluvili. Nazdar Zelenáči.

Takže... kdo chodí včas na plavání? Jdu pozdě, jdu brzo... tobě se člověk nezavděčí. Nevadí, zase půjdu. Jdi... a buď ti nakopu zadek, nebo se sesypu a začnu brečet. Obě verze jsou možné. Nebo to zkombinuju. Takže... ty a bledý chlapec... Jsi jako Batman a potřebovals Robina? Máte svoji jeskyni? Robin mě nikdy moc nezajímal, ale Catwoman by se hodila.

Dobře, zpomal trochu. Sedíme na plavecké tribuně... tohle se jako první rande rozhodně nepočítá. Rande nebo ne, jsi s Batmanem. Nemohla bys být na bezpečnějším místě. Moc se omlouvám, klidně pokračujte. Děkuju. Sem chodí do školy? - Jo. - Fajn. Tak pojďme doručit poslíčkovi vzkaz.

Přivítejte kapitána místního plaveckého týmu, Dereka Longa. Jsi v pořádku? Opovaž se mě litovat. Zvládám to, ale díky. Řeknu ti tajemství, Nicku. Ten test nebyl můj. Allison?

Tvojí ségry? Proč... proč ségru kryješ? Aby se dostala na vysokou, musí ji zvolit prezidentkou studentské rady. To by těhotenství zničilo. Navíc... já jsem ta, co má reputaci potížistky. Je prostě snazší, když to vezmu na sebe. A proč to říkáš mně? Nevím, možná mi něco říká, že dokážeš udržet tajemství.

Tajemství mi jdou. - Vlastně jedno velké sám mám. - Taky jsi těhotný? Ne, jsem... Můj život nestojí za nic. To není žádné tajemství, Nicku. Omluvíš mě na vteřinu? Tak moment, moment, pánové, počkejte... Sleduj.

Kaboom! To já měl zakřičet: "Kaboom!"

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra, je mi hrozně, když zjišťuju, že už je to skoro u konce ! :D
Jinak perfektní seriál, zaujme i bez těch supr čupr efektů, kterých je všude plno. Rozhodně se vyrovná (kdyby jen to) dosti filmům, které se cpou všude :)

181

Odpovědět

Nevím proč, ale ten hlavní hrdina by se hodil na herce spider-mana :D

201

Odpovědět

A bude prosim překládat ty "Extra Content" ?
Myslim že by to spousta lidí ocenila.
Jinak video 10/10

180

Odpovědět

Hele jsem sám nebo má více lidí problém s přehráním tohoto videa? Prostě po kliknutí na přehrání se to zasekne (Chrome, IE) nebo zmizí (Opera).

182

Odpovědět

Ano.Ale len videa z dnešneho dna zo včera mi idu prehrat. Použivam chrome a len sa to zasekne po chvili načitavania.

181

Odpovědět

u mě to samé používám firefox zůstane mi tam jenom černý obdelník

181

Odpovědět

Tak už mi to zase funguje :)

181

Odpovědět

Nelíbí se mi v popisku to slovo "předposlední" :(

180

Odpovědět

Tenhle seriál je fakt super! Nepochopil jsem jen jednu věc: Jak kreje svojí ségru, která je těhotná tím že to řekne o sobě???

1814

Odpovědět

You got a point! A to mně ani nedošlo, než jsi to napsal :D

1810

Odpovědět

Slídil má pozitivní těhotenský test z popelnice u Amandina domu. Pevně věřím, že kdyby Amanda své těhotenství popřela, Slídil by (při své inteligenci a za předpokladu, že tam těch holek nebydlí 10) vydedukoval, komu onen test skutečně patří a sbohem vysoká. Proto Amanda hrdinně mlčí a sestru tak chrání. :)

180

Odpovědět

prečo je to tak krátke

180

Odpovědět

Protože je to webseriál. :-)

180

Odpovědět

+BugHer0Ach jooo proč je to jen webseriááál :D

183

Odpovědět

Nejlepší seriál... =o) Stršně se do něj zažeru a pak najendou titulky =P Otázka... Nešlo by to dávat 2x týdně??

181

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že za týden je poslední díl, nešlo. :-) 2. řada se teprv natáčí nebo post-produkuje. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0Achjo... =D Proč se takhle úžasný seriály vždycky dělaj takto krátký =D Už tu čekám na 2 serály který se taky teprve natáčí ap ak ještě MisFits =D

181

Odpovědět

Kaboom !! :D

183

Odpovědět

Naprosto tohle baštím! :P Jako tebe Saláme! ;) (Ups, totiž Solame. To se mezi přátely dělá, víš?)

184