Nebezpečné lžiAim High (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:310
Počet zobrazení:5 683

Dnes navážeme přesně tam, kde jsme minule skončili - Nick (Jackson Rathbone) je na misi, jejímž cílem je zabránit šílenému ruskému vrahovi ukrást radioaktivní izotop. Připočítejte si k tomu úkoly a poslední zprávy o Amandě... Nick to prostě nemá lehké.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz UNIVERZITA LANGEMORE Pro moji práci je klíčová příprava, ale mám napsat esej o Nadějných vyhlídkách a to je fuška. Ahoj, Amanda. Co děláš? Dívám se na televizi. Nezajdeme k Moeovi na kafe? Potřebuju si s někým promluvit. Mluvit s tebou?

Chci se s tebou přestěhovat na pustý ostrov. Kašlu na to, ten chlap má 40 minut zpoždění. Už nepřijde. UVIDÍME SE ZA PŮL HODINY. SUPER, AHOJ ZA CHVÍLI. Počkej, počkej, nedělej to! Jsem ještě dítě! Dej mi ten kufřík. Tohle je fakt ubohý. CIA teď posílá na mužskou práci klučíky? Ministersvo školství - pilotní program, ale to je jedno. Neskutečný, teď ještě musím zabíjet děti.

Mohl jsem jít do předčasného důchodu, ale manželce se to nelíbilo, že prý mě práce udrží ve formě. To stačí, už jsi dost blízko. Nejspíš jo. Tvá žena by si rozuměla s mojí mámou. Co je vzít někam na boršč? Nestrávil jsem čtyři hodiny nacpanej v kumbálu s úklidovými prostředky abych to ukradl a hned ti to dal. Fakt mi chybí studená válka.

Máš kuráž, to se ti musí nechat... ale stejně tě musím zabít. - Měj se. - Zatím ahoj. MEZITÍM... Vím, co si myslíte. Nechal jsem děsivého ruského žoldáka zmizet s radioaktivním izotopem... No tak... copak mě neznáte? Vyměnil jsem kufříky. Tenhle chlapík ozáří leda tak diskotéku. Svítící tyčinky?

- Amando! - Za pár minut dorazí Derek, takže pokud máš rád všechny svoje tělesné části, měl bys odejít. - Strašně se omlouvám. - Bude tu do tří minut. Tak to mám tři minuty na vysvětlení. Máma řídí prastarý Pontiac, říkáme mu Stará Nelly, máma je sentimentální, zato táta má slušné auto. Jenže táta si ho vzal dneska do práce a nejde se mu dovolat. Takže na mě zbyla Stará Nelly a cestou sem pochopitelně odešlo těsnění. Takže...

jsem uprostřed ničeho... s vybitým telefonem... takže ti ani nemůžu zavolat, že budu mít zpoždění. Vlezu pod auto a praštím se do hlavy. Celý se umažu a víš, co jsem si tam dole uvědomil? Že o autech vůbec nic nevím! Spousta převodů a drátů a moje znalosti končí u "pravým pedálem jedeš a levým zastavíš". No nic, táta už to řeší. Neříkal jsi, že se tátovi nešlo dovolat?

- Poslal jsem mu SMS. - Z vybitého telefonu? Tobě toho moc neujde, co? Víš ty co, Nicku? Mám dost vlastních problémů a nevím proč jsem si myslela, že jsi jiný než všichni ti sextardi ze školy... - Já jsem. - Vidím, že nejsi. Co se tu děje? Vidíš? Je tu včas. Já tady chtěl být, jen...

Ahoj. U NICKA DOMA, 20:00, MARATON POŘADU - Jak ses dnes měl? AMERIKA HLEDÁ TOPMODELKU - Trocha zabíjení, ztratil jsem úkol - a holka, kterou miluju, mě nenávidí. - To je fajn... v ledničce máš steak. Ještě máš uklízet. Jdu spát! DŮM ANDERSONOVÝCH, 0:00 TAJNÝ VSTUP Vážně se moc omlouvám.

Marcusi! Je tady Nick. Vážně? Tak pojď nahoru. MEZITÍM... CENTRÁLA OBCHODU SE ZBRANĚMI SANTINO KARTELU Ať to byl kdokoliv, je dobrej. Zabil úplně všechny. - Tohohle kluka ne. - Dej to sem. Poslíček s pizzou?

Chceš mi říct, že všechny vyvraždil poslíček? Vypadá to tak. Najděte toho kluka, zabiju ho sám.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Baví.

180

Odpovědět

Bohužel pořád posunuté :/

182

Odpovědět

Tohle je poprve co vidim šouply titulky na videačesky... :-/

180

Odpovědět

Už je to opraveno. Autoři bohužel pozměnili video na YouTube, takže časování najednou nesedělo.

180

Odpovědět

Šouplé titulky omg....

182

Odpovědět

Díky za upozornění, nevím, co se od včerejška stalo, už to řešíme.

180

Odpovědět

Seriál se mi moc líbí akorát mě docela dostalo, že hlavní hrdina je ve skutečnosti ročník 1984 :-)

180

Odpovědět

a to je hodně nebo málo?

180

Odpovědět

Kategoricky odmítám tvrzení, že Nadějné vyhlídky jsou "bitch".

181

Odpovědět

Vyměnil jsem kufříky :P
Seriál je fajn, doufám, že bude dlouhej.

Proč vždycky chodí ty holky na začátku s idiotama? To nedává smysl. Když mají nějaký vkus (resp. líbí se jim idioti), tak si pak snad nevyberou někoho úplně jinýho (povahově), resp. hlavního hrdinu.

181

Odpovědět

To je holt lety prověřené fungující klišé.

182

Odpovědět


Odpovědět

Pokud vím, má jen 6 dílů..:/

180

Odpovědět

+MoiraAno to má, ale na netu jsem našla že v květnu (2012) začali natáčet 2. řadu :)
https://www.facebook.com/notes/aim-high/jackson-rathbone-twilight-to-star-in-second-season-of-hit-online-series-aim-high/405037609517697

180

Odpovědět

Opravdu skvělej seriál... díl od dílu lepší... :) doufám že si to tempo udrží.... :)

181

Odpovědět

Proč je mezi středou a středou dalších 6 dní? :-/ A nešlo by s tím něco udělat? :-)

181

Odpovědět

Požádej Boha. :-D

181

Odpovědět

Odpovědět

v tomhle webseriálu asi nebude Felicia co? :)

183

Odpovědět

Tady výjimečně asi ne. :-D

181

Odpovědět

+BugHer0i když na roli v Buffy bych ji taky netipoval

181

Odpovědět

Další,Další,Další...prosíííím =D Je to úžasnej seriál ;)

181