Dvojí životAim High (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:510
Počet zobrazení:10 488

První díl nové akční komedie nás pomalu uvede do života hlavního hrdiny seriálu, Nicka Greena (Jackson Rathbone), a jeho dvojitého života coby středoškolského studenta a tajného agenta MŠPP (Ministerstvo školství - pilotní program).  Dále hrají Aimee Teegarden (Friday Night Lights), Matthew Moy (Han z 2 Broke Girls), Greg Germann (Richard z Ally McBeal) a Rebecca Mader (Charlotte z LOST). Na další díly se těšte každou středu ve 20:00 zde na našem webu.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Tak se trochu snažte a hrajte. ZLIKVIDOVAT KARTEL OBCHODUJÍCÍ SE ZBRANĚMI Tak co plánuješ dělat? Až prodáme tuhle zásilku, tak si koupím pořádnou loď. A je to tady... Jdi tam. Je to poslíček s pizzou.

Pizza, někdo tu chtěl pizzu. - Zaplať mu. - Já to ani neobjednal! - No jo... - Tak kolik to bude? 18,50. S dýškem si nedělejte hlavu. - Pizza, nese pizzu. - Drobný si nech. - Díky, - Kdo tady sakra objednal... Dobře. VÝBUŠNINY Většina adolescentů se plíží z domu, aby mohli jít na párty nebo na rande, já jsem zrovna zabránil prodeji osmi beden plných kulometů.

Jmenuju se Nick Green, jsem ve třeťáku na střední a brigádně pracuju jako agent pro americkou vládu. Netušil jsem, že výhra soutěže ve fitness v sedmé třídě povede k tomu, že mě naverbují do pilotního programu Ministerstva školství známého pod označením MŠPP.

Gratuluju, mladej. Stačí podpis, a jsi členem MŠPP. To je moje pero a chci ho zpátky. Znělo to dobře. ODSTRANIT KOLUMBIJSKÉHO NÁJEMNÉHO VRAHA Že prý to bude jako tábor. Není. Nevyšilujte, nejsem cvok a nechci vyhodit do vzduchu maturiťák. Ale podívejme se na fakta. Naše vláda je v háji, všichni jsou v zahraničí, pořád bojujeme ve dvou válkách, o kterých se ví a dvou, které tajíme.

ZÍSKAT DATA Z POČÍTAČE NA VELVYSLANECTVÍ Armádní "Ano, pane!" ZÍSKAT DATA Z POČÍTAČE NA VELVYSLANECTVÍ se změnilo na "To snad ne!" OTRÁVIT ZAHRANIČNÍHO AGENTA Řekli byste, že je to to nejtěžší v mém životě, ale není. Nicku, čemu se rovná x? STŘEDNÍ ŠKOLA FAIRVIEW FYZIKA S WALKEROVOU - Kde je x?

Střední je. Nicku, propadáš z laboratorní práce. Nepřemýšlíš u toho. Co se děje? Je mi líto, slečno Walkerová, hodně času mi zabírá brigáda. Co je to za práci? Likvidace odpadu.

Ráda bych ti nabídla soukromé doučování, jeden na jednoho... Ujišťuju tě, že když si na fyziku uděláš čas, nebudeš toho litovat. Děkuju. Musím už jít, přijdu pozdě na hodinu. Všechno to dává smysl, adolescentní apatie se v téhle práci skvěle hodí a nikdo si nemyslí, že bychom plánovali něco víc nelegálního než někoho přemluvit, aby nám koupil pivo. Nebo to, co Scotty Winelin zrovna udělal tomu pítku.

Proto se géniové, kteří mají na svědomí bezpečnost na letištích, rozhodli vytvořit novou generaci agentů. Mladých, tvárných lidí se spornou etikou, se schopností soustředit se bez ohledu na počet okolních podnětů. Však víte... adolescentů. Jsme ten nástroj, co jste nikdy nepotřebovali a pak vám došlo, že s ním můžete někomu rozrazit lebku. Asi to nebylo to nejlepší přirovnání...

páni, Marcus má pravdu. - Ty u SAT pohoříš. - Nepochybně. Zrovna jsem měl vážně divný rozhovor s Walkerovou. Zase slečna Walkerová? Vůbec po tobě nejede! Nejspíš tě jen lituje, Nicku. No jasně... ty machře. A kde že ty bereš holky? To byla podpásovka, vážně nefér. Nicku! Dáš ségře hlas?

Amanda Milesová. Pěkná, vtipná a dost přátelská na to, abych si myslel, že mám šanci. Nemůžeš chtít hlasy jen tak z ničeho nic, Amando. Musíš holce nejdřív koupit panáka... trochu mě pobláznit a lichotit mi. Tak to je klíč k získání srdce Nicka Greena? Klíč? Ani jsem netušil, že tam jsou dveře. Bacha! Dávej pozor na cestu, Nicku, Derek má dnes plavecký závod.

A nemůže se dočkat, viď? Ano, chci zaplavat nový rekord. To rád slyším a už se těším. Hej, Lurmane, pusť ho, nebo jednu koupíš ode mě. Ahoj, díky, žes počkala. No jasně, v pohodě. Nech toho a pusť mou nohu! To šlo skvěle...

dělal jsem si poznámky. Sklapni. Au! Radím vám, dobře zvažte, do koho se ve škole budete obouvat. Na středních školách, kterých je v USA 7393, operuje jen 64 dalších vládních agentů jako jsem já, takže je pravděpodobné, že u vás na škole nikdo takový není. Máte ale jistotu? Zabíjení je snadné, na střední jde o život.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Popravdě se mi do tohoto serialu moc nechtělo, jak jsem četl popis. Ale příjemně mě to překvapilo.

180

Odpovědět

Kde jsou sakra všechny sexy nadržené učitelky, když člověk opravdu chce? :D

190

Odpovědět

Obávám se, že tohle by byl lepší film než seriál, ale nevypadá to uplně beznadějně, tak uvidíme..

181

Odpovědět

Láme vazy,mlátí gangstery,ale ve škole si nechá dát ránu.

186

Odpovědět

Že by proto, že má zůstat v utajení? :-D Nebo si myslíš, že má strach, že by je nedokázal zmlátit? :-)

203

Odpovědět

+BugHer0Rozbít držku si nechat nemusí ne ? :D Může se aspoň bránit.

184

Odpovědět

V seriálu to Nick vysvětluje, stačilo jen dávat pozor. :)

180

Odpovědět

Jo, uplný Alex Rider (nebo CHerub?). I když Alex dělá pro brity a nesmí zabíjet (i když to umí).

181

Odpovědět

Normálně mi nelogické chování příliš nevadí, ale co je moc to je moc. Příklad bedna s výbušninama, vždyť půlku těla mimo bedny. To se nebavím o tom, že by musela být neuvěřitelná náhoda aby to jeden výstřel odpálil.

Triky jsou taky dost mimo. Příklad zlomení vazu (to to proboha nikdy neviděli v nějakém solidním seriálu,nebo filmu, takhle by mu krk nezlomil ani Herkules)

Za mě je to úplně mimo, kam se hrabe na Continuum.

185

Odpovědět

taky si myslím, že nějaká thajská masáž krku by mu nic neudělala... navíc proboha, vždyt i stupidní šíp prostřelí tělo člověka, tak proč by to neprostřelila kulka ... a to je jako dealeři neumějí používat samopal... WTF? a ten závěr z high school musical... děs...

186

Odpovědět

Srovnáváš nesrovnatelné. Continuum je opravdu dobře napsaný seriál ale s Aim High má málo společného. Nehledě na to ,že Aim High je webseriál s daleko nižší rozpočtem.

181

Odpovědět

+Nowhere To RunA jak jsi na to přišel? :-) Já teda konkrétní čísla nemám, ale Continuum je naprosto nezávislý webseriál a podle mě má na 99 % o hodně menší rozpočet než Aim High, ve kterým mají prsty Warneři. Podívej se už jen, kolik je tam exteriérů a známých herců. Continuum má dva herce a pořád stejný prostředí právě proto, aby to bylo co nejmíň nákladný. ;-)

180

Odpovědět

Normálně mi nelogické chování příliš nevadí, ale co je moc to je moc. Příklad bedna s výbušninama, vždyť půlku těla mimo bedny. To se nebavím o tom, že by musela být neuvěřitelná náhoda, aby to jeden výstřel odpálil.

Triky jsou taky dost mimo. Příklad zlomení vazu (to to proboha nikdy neviděli v nějakém solidním seriálu, nebo filmu, takhle by mu krk nezlomil ani Herkules)

Za mě je to úplně mimo, kam se hrabe na Continuum.

184

Odpovědět

Aim High sází na nadsázku, vtip, stylizovanou akci...navíc s hollywoodskými herci. A nikam se to hrabat nechce, hrab si sám s kým chceš.

180

Odpovědět

Preco mi to straslivo pripomina serial Chuck ?
http://www.csfd.cz/film/231036-chuck/

Ale tym nechcem povedat, ze to nie je pozeratelne :)

181

Odpovědět

Mě to zase připomíná knižní sérii CHERUB
www.cherubcampus.com
:D

181

Odpovědět

přesně to mě taky napadlo

181

Odpovědět

Produkoval to stejný člověk jako Chucka, takže to asi nebude náhoda.

190

Odpovědět

Ty ''Wongovský'' triky jsou vážně úděsný...

1813

Odpovědět

tak zatím se to slibně rozvíjí :)

182

Odpovědět

no - osobně jsem byl dost skeptický, ale trailer mě navnadil a po první dílu musím říct že jsem neudělal chybu

vypadá to dost dobře a pěkně to mísí akci s komedií
a ten plavec by si měl dát pozor, jednou se šprti vzbouří a ovládnou svět :-)

181

Odpovědět

to určitě! šprti ovládnou svět.. až vyrostou

184

Odpovědět

:) už se nemůžu dočkat druhé série!

181

Odpovědět

První díl super, těším se na další :-)

181

Odpovědět

A abych nezapomněl, tu učitelku bych bral :D

192

Odpovědět

máte zaseknutý poslední titulek a s tím slovem adolescent bych taky nesouhlasil.

185

Odpovědět

Sakra lidi to ten seriál nemoh bejt když sem byl ještě na střední, moh sem chodit taky na brigádu likvidovat odpad

181

Odpovědět

tak nějak pochybuju že by naše vláda měla pdobný program, jo možná kdyby jsi byl v nějaké muslimské zemi, ale tam by asi museli agenty často obnovovat díky Yay-ka boom boom

192
Další