Vražedné drbyAim High (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:426
Počet zobrazení:5 441

Je tu druhý díl akční komedie o nezletilém tajném agentovi MŠPP Nicku Greenovi (Jackson Rathbone). Nick svou práci tajného agenta zvládá s přehledem. Zato situace ve škole se začíná komplikovat, a v jádru všech problémů je pochopitelně Amanda (Aimee Teegarden).

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Mohla by tím laserem mířit na kohokoliv. Říkám ti, že po mně jede. - STŘEDNÍ VE FAIRVIEW, FYZIKA S WALKEROVOU - Laser je usměrněným paprskem světla. Možná tě chce jen zastřelit. Myslíš, že si užívám to, jak se o mě otírá a nabízí mi soukromé doučování? Děsí mě! Naprosto. Jsi můj nejlepší kámoš, sdílím tu s tebou svůj život.

Co jsme se poznali, snažím se tvůj život nesdílet. - KANCELÁŘ ŠKOLY PŘED 9 MĚSÍCI - Jestli máš hotové papírování, tak se pustíme do studentského průkazu. Tohle je Marcus, vypomáhá tu, když má volno. Ahoj. Nejspíš nemá moc kamarádů. Pojď, postav se sem. Stůj klidně, pěkně se usměj a řekni: "Vítejte ve Fairview!"

POZDĚJI... ZLIKVIDOVAT OBCHODNÍKY S BÍLÝM MASEM Ty jsi ten magor z hodin geometrie. Víš, kde se tu dá najíst? Umírám hlady. Víš, proč miluju hranolky s chilli? Hlavní chod složený ze dvou příloh, mňam! Dobře, řeknu ti, co teď uděláme. Podepíšeš Ministerstvu vnitřní bezpečnosti, že pokud prozradíš cokoliv z toho, co jsi dnes viděl, spakují tě do Kandaháru.

Nic nepodepíšu. Snažím se ti tu dát na vybranou... Vážně si nedáš? Přece jen... je to tvoje poslední jídlo. Počkej chvíli! Co když ti řeknu svoje tajemství? Ty budeš mít něco na mě a já na tebe. Je to... Tvoje tajemství se s tím mým nemůže měřit. Nicku, co jsem říkala? Říkala jste, že...

světlo je dobré a temnota je špatná. Náhodou vím, že je to pravda, protože to říkali v Návratu Jediho. Velmi vtipné, Obi-Wane. Mluvila jsem o dualitě částice a vlnění světla, ústředním konceptu kvantové mechaniky. Světlo tedy má vlastnosti jak vlnění, tak i částice. Další připomínky? Nechápu, jak by světlo mohlo být dvěma věcmi. Je to světlo! Věci jsou absolutní.

Jako třeba Marcusovo panictví. To jsem ti řekl důvěrně. Prober se, všichni vědí, že jsi panic. Amanda se smála... Má přítele... který tě rád šikanuje. PŘEDE DVĚMA MĚSÍCI... Patrně jsi mě neslyšel... ruce pryč od Amandy! Byl jsem v pokušení Dereka tou tkaničkou zabít. Ale jak říká můj nadřízený: "Svět je plný kreténů.

Chceš je zabít všechny?" Navíc s mrtvým kapitánem plaveckého týmu škola mistrovství nevyhraje. Jo, fandím naší škole. Žalujte mě. Jo, tahle situace je toxická. Stejně jako ta modrá záchodová voda. Nechám ji být. A pro tou informaci, dělal jsem všechno... kromě... Když jsi sám, tak se to nepočítá. Vážně, Trish, přestaň se oblíkat jako já, tohle je už popátý!

To teda není. To teda je, je toho plnej Noční slídil. NOČNÍ SLÍDIL DEN PRVNÍ... ...STANE SE. DEN DRUHÝ... PODEZŘELÉ. DEN TŘETÍ... "PŘESTAŇ S TÍM!" Páni, Marcy! No chápeš to? Jaká je pravděpodobnost? Asi 100 milionů ku přestaň s tím!!!

To nemáš na práci nic lepšího než plýtvat časem na ten pitomý blog? Ptá se anděl smrti. První velký vtip chystají maturanti na závod v plavání. Až zakřičím "Kaboom!", tak všichni maturanti naskáčou do vody přímo uprostřed závodu! Tam jdeme! Nechci propást maturitní ročník padající Derekovi na hlavu uprostřed motýlka. Jít můžeme, ale stejně tak se můžu nechat vykastrovat a hostovat v Glee.

Já mám Glee rád! Super seriál. Já vím, miluju ho. Pane Greene, musíme si promluvit o vašem samostudiu. Pane O., to je ale monokl! A čestně vybojovaný, moc lidí by dva prvňáky naráz nezvládlo. Marcus nevěřil, že jsou nebezpeční, ale já viděl, jak vás sejmuli. Působivé. Vážně... měl byste se prát profesionálně. Marcusi, omluvíš nás?

Bohužel se musím omluvit, pane O. Jdeme s Marcusem na dějepis. A jak určitě víte, dějiny na nikoho nepočkají. Jak to, že ti projde s ním takhle mluvit? Fascinující není to, že spí... ale to, že se ještě nezadusil vlastními slinami. A je to tu. Perfektní! Neměl bys dokumenty k misím dostávat... přes autodestruktivní telefony nebo neodhalitelné mikrotečky? Já jen dostávám složky do skříňky.

To, co ti teď leží na stole... celé je to špatně. Vítejte ve Městě špatnosti, starosto Nicku. Ať je ta složka o komkoliv, nezaslouží si umřít. Zabil 42 civilistů?! Někdo by měl toho chlapa sejmout. Ale ne ty! Ty bys to měl zabalit. Nicku, viděls už můj nový klip na YouTube? On už je na netu? Vážně?

Rozesílala jsem maily a bylo to na Twitteru i na Nočním slídilovi. Poštovní holub nejspíš nenašel tvou jeskyni. Jaké to je, být Amiš? Je to fuška? Musíš si vypěstovat plnovous? Jen nemám moc volného času mezi školou a dalšími... aktivitami, kterými zabíjím čas. Jasně, taky co je na tom k vidění? Jsem to jen já v minisukni a síťovaných punčochách, jak si vylévám srdce zpěvem.

Tebe ale srdce asi moc nezajímají. Ani hudba... nebo holky. Proč se mnou mluvíš tak dlouho? Umíš mě rozesmát. Přijď na plavecké závody. Jdeme na ty závody. Celý den se tomu snažím vyhnout, ale ty se nedáš. O čem to mluvíš?

- Amanda je těhotná. - Cože? - To je lež. - S kým myslíš, že to mluvíš? Tvoje tajemství se s tím mým nemůže měřit. Jsem Noční slídil. Vážně? Noční slídil? Větší záhada než to, proč se Tina Perry nechala o jarních prázdninách od Robbieho Ericksona pomalovat prstovými barvami. Což se mimochodem Nočnímu slídilovi povedlo natočit.

Na to video jsem se mimochodem nedíval, člověk musí mít hranice. Navíc to bylo dost tmavý a šly špatně rozeznat detaily. DŮM AMANDY MILES PŘED 48 HODINAMI Mám v batohu těhotenský test. Nenuť mě ti ho ukazovat na chodbě. Lidi si už tak myslej, že jsme divný. Jediná ucházející holka je těhotná. A jakmile se to objeví na Nočním slídilovi, bude o tom vědět celá škola. - To ne!

- Je to má práce. - Tak se na svou práci vykašli. A co kdybys ty přestal se zabíjením lidí pro vládu? Call of Duty... skvělá hra. Marcusi, má práce není jen o zabíjení. Vážně? Protože tak končí všechny tvoje historky. - Říkej tomu jak chceš. Víme, co jsi. - Takhle se ochraňuje demokracie! Prosím tě, abys to nezveřejňoval, jako laskavost pro kamaráda. Nevidíš, že jsme součástí generace násilných idiotů, co hrají Grand Theft Auto?

- A ty jsi tajnou tváří téhle generace. - A tvým řešením je šíření drbů? Kaši, prosím. Jsem investigativní novinář! Proto bys mě, jestli v tom hodláš pokračovat, měl příště vzít s sebou. Věř mi, Marcusi, nechceš vidět, jak se vyrábí klobásy. Chci! Chci vidět továrnu na klobásy. Ale nemůžu, protože mě nenecháš. Není to tak gay, jak to zní. Snaž se mě pochopit, Nicku.

Nikdy jsem žádnou informaci nepohřbil. - Pochop, co to pro mě je. - Dobře. Nezveřejňuj to, a já tě s sebou vezmu na příští misi. Platí. - Co to bylo? - Přiťuknutí. Aha. - UNIVERZITA LANGEMORE - O šest hodin později se snažím sejmout chlápka, co chce ukrást radioaktivní izotop k výrobě bomby. A Marcus o tom nemusí vědět.

Ahoj, Benny, jak se máš? Vy nejste Benny. BORIS "MEDVĚD" KLOPOV ZABIL 42 CIVILISTŮ BORIS "MEDVĚD" KLOPOV ZABIL 43 CIVILISTŮ

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle budu sledovat.. napínavé, zajímavé a hlavní hrdina? :) Super, díky :)

180

Odpovědět

Markus by mohl pracovat v Blesku :D

180

Odpovědět

Je to dost podobrný seriálu Chuck. Ještě že v tomhle díly nebyli žádný ty jejich trapný triky alá Wong. 7/10

1820

Odpovědět

Kandahar je vic než 2500 km daleko od Kathmandů. To jste hluší nebo jen sjetí? GOD Dement!
http://goo.gl/maps/bbn5E

1841

Odpovědět

Klídek. Každý není odborníkem na zeměpis a 98 % videí sem překládáme čistě z odposlechu, čili může sem tam k podobnému omylu a přeslechnutí dojít. Už jsem to opravil a děkujeme za připomínku.

182

Odpovědět

+BugHer0Nu trocha jsem to přehnal, omluva. Ale to opravdu jde neslyset o Kandaharu?

1834

Odpovědět

+BugHer0Tak tuhle otázku nechápu. SolamBee tam napsala něco jiného, takže to tam asi slyšela. Snad si nemyslíš, že slyšela Kandahár a naschvál to napsala blbě, aby nás mohl na chybu v komentářích někdo upozornit. :-D

181

Odpovědět

+BugHer0Dle mě je zcela jasně slyšet Kandahar. Jediný duvod proč napsat Kathmandů by mohl byt, ze o Kandaharu v realnem životě neslyšela a tudíž napsala neco jineho aspon trošku podobneho.

A to je to cemu se divim, že po dekade valceni v Afganistanu je mozné, že u nas nekdo neslysel o Kandaharu.

Nic vic :)

1830

Odpovědět

+BugHer0jen si prosím uvědom že dekádu válčení v Afghanistánu měl na svědomá americký president, že češi vypomáhli je jiná věc, ale většiny z nás se to nedotknulo, nebo dotknulo jen okrajově.

Dostal jsi omluvu i na dost nepříjemný komentář, nevím jestli si něco kompenzuješ třetí odpovědí - mohl bych začít flamovat sám, materálu bych na to měl dost, ale pokud jsi tak inteligentní jak tvé příspěvky naznačují tak si to přebereš

181

Odpovědět

+BugHer0O válce v Afghanistánu vím, ale o žádném Kandaharu jsem neslyšel a myslím, že zdaleka nebudu jediný.

185

Odpovědět

+BugHer0Můj děda měl na lyžích vázání, kterému se říkalo Kandahár.

180

Odpovědět

Těším se na další díl, a rozhodně bych se neurazil, kdyby byl mnohem delší. Ale i tak paráda!

182