Oblečená jako vagabund

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:3 221

Tentokrát se podíváme na jeden z rozdílů mezi ženami a muži. Jak referují o svých kusech oblečení? Abyste to zjistili, počkejte si i na potitulkovou scénu.

Vysvětlivka: Značky zmiňované muži jsou vymyšlené.

Přepis titulků

- Poslala jsem jí tu zprávu, ale… - Pardon, nemáte číslo na Jorgeho? - Holka, tohle oblečení ti fakt sekne. - Opravdu? Přitom to nestálo vůbec nic. Vážně? Našla jsem to pohozený na zemi v second handu. To je neuvěřitelné. Vždy, když pochválíš kamarádce šaty, tak to celé shodí. Přesně tak. Já to sice nedělám, ale ty ano. Holka, máš krásné boty. Jsou celé plesnivé, zničené, posrané…

Byly mojí babičky, dokonce v nich umřela. - Luizo. - Docela smrdí… A jéje, udělala jsem to. Všechny to děláme, buď v klidu. To jsou ale nádherné náušnice. Tahle sračka? Je vyrobená z recyklovaných plechovek, dělá to můj imbecilní bratránek. - Z Coca-Coly? - Ale vůbec, to by bylo moc drahý. - Je opravdu talentovaný. - Taky to je jediný, co v životě umí. - Hezký jsou tvoje kalhoty, opravdu hezký. - Opravdu. Animale, viď? - Ne, Buiú. - Buiú? Bezďák z naší ulice.

Ukradla jsem mu je, když spal. - Dobré ráno, děvčata. - Dobré. To je ale boží blůza. - Líbí se vám? Je od Gucciho. - Byla ve slevě? Ne, za normální cenu. - Ta je ale nadutá. - Otravná. Překlad: Adeus www.videacesky.cz Tahle košile je od nějakýho pouličního prodejce? To tak. Tohle je Jake Kong, stála 15 tisíc. - Vážně?

- Jo. Kalhoty Zero One. Skoro za 13 tisíc. - Skoro 13, jo? - Jo. Víš, kolik stálo tohle? 7800 dolarů. - Kde? - Lambiueurs. Podívej se. Vidíš? - Rubisaskis. - Vážně? - 137 tisíc. - Ty vole. Mrkni, je tam ještě etiketa.
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář