Přeměna

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:5 744

Darovanému koni na zuby nehleď – náhodné přísloví pro dnešní den.

Přepis titulků

Chtěl bych připít na zdraví tohoto páru. Jsou krásní. Ať jste štastní až do smrti. Chtěl bych toho využít a dát vám dárek, je to vlastně jediné, co vám mohu dát. Přeměňuji vodu, kterou právě pijeme, na víno. - Ježíši, páni. - Nedělej si legraci. Vidíš to? Ty jo, ta voda se opravdu přeměnila. - Je lehké.

- Díky. Na konci je takové... hořké. Není z dobrého sběru. Je také kyselé. Jako víno bych ho nedoporučil. Opravím to. Změním víno. Tohle se ti bude líbit. Hotovo. Merlot? - K jehněčímu? - To se nesmí? Ne, no.

Zkusíme tedy jiné. Tohle bude chutnat. Jaké tam máš ročníky? Zkusil bych 2 nebo 3 před Kristem. Něco najdu. Zkus to. Dobré, že? Ježíši... Buď zticha. Já piju pouze bílé víno, abych příliš neztloustla. - Je to možné? - Podívám se na to. Bílé víno.

Chardonnay. - Děkuji. - Promiň, Ježíši. Když už tu máme možnosti výběru, tak já také upřednostňuji bílé. Jasně. Abychom si ušetřili práci, kdo ještě chce bílé? Tatínek. Raz, dva, tři... Tatínek ne? Tři, vy už máte. Ne, jen dvě bílá vína. Děkujeme. - Výborné.

- A nyní pojďme slavit. Moje už skončilo. Můžeš mi dát něco silnějšího? Ne, promiň. Tohle nejde, Jákobe. Toto je jediné víno. Kdo ho nechce, ať nepije. - Ukaž mi svoje menu. - Nemám žádné menu. - Toto je jediné víno. Chceš dolít? - Ne, nic mi už nedávej. Nic nechci. Dobře. Jdeme slavit? Ježíši... Já nepiju. Chtěl bych mít zase vodu, která tam byla předtím.

Měl sis zacpat sklenici, pak by se nepřeměnila. - Promiň. - Nevadí. Voda pro mého přítele Malachiáše. Je to voda. Voda. - Pojďme slavit. - Čas na oslavu. Ta voda byla perlivá. Dobře, žádný problém. Přidám bublinky. Hotovo. No...

jak pojedete? Budete cestovat? Jedeme v pátek. - Promiňte. Je vše v pohodě? - Neřeš to. - Se mi zdálo, že se ti něco nelíbí. - Led a citrón, prosím. - Takže teď budete cestovat. - Ano. Začneme Babylónií. Babylónii bych nedoporučoval. Nic tam není. Překlad: Adeus www. videacesky.cz Ježíši, ty jsi chlapák. Ty jsi...

lidi říkají, že ten chlap je... kurva... Dobrej člověk. Mám tě kurevsky rád. Považuju tě za svýho bratra, do prdele. - Díky. - Víš, co bychom měli zítra dělat? Povídej. Vzít si nějaký osly a vyrazit po Galileji, kurva. - Cestovat společně. - Dobře. Projet si Judsko, Hedvábnou stezku... - To jo.

- Že jo? Jedeme. Tohle nejsou opilecký kecy. Kurevsky tě miluju. Lidi kurevsky mluví. Je to zpátky voda. Nezahrávej si se mnou, chlape.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby vzal ty osly a vyrazil na cesty, tak by neskončil na kříži. :D

32

Odpovědět

Právě že vzal a vydal se do Jeruzaléma. Právě příjezd na oslech byl interpretován jako příchod "krále", který byl přislíben ve Starém zákoně.

(Co se tehdy stalo, to víme. Ježíš sedne na osla a vjede do hlavního města a zástupy lidí ho oslavují jako přijíždějícího krále. I když je to král nekrál, i když je to triumfální příjezd bez toho triumfu, ti lidé to nějak pochopí, nějak jim dojde, co to znamená, že Ježíš jede na oslovi. Že tak nějak se to píše ve starém proroctví Zachariášově. Takhle prý má přijet skutečný Boží král.)

80

Odpovědět

Ježíšovy zázraky: Jesus Dance- Family Guy

42

Odpovědět

Ročník 2 nebo 3 před Kristem :D

311

Odpovědět

zaciatok slabsi, ale vygradovalo to, za mna super

132

Odpovědět

Jak mu tam na konci plivl :-D

133