Móda

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:6 631

Dámy, máte rády odvážnější oblečení? Pánové, líbí se vám ženy, které nejsou zahalené od hlavy až k patě? Pak je tu pro vás video, které vám představí nejnovější íránskou kolekci burek.

Video zhlédněte do konce.

Přepis titulků

- Podívej na tyhle. - Líbí se mi. - Dobré odpoledne, jak vám můžu pomoct? - Zdravím, díky, jen se tak rozhlížím. - Jistě, vůbec nespěchejte. Jak se jmenujete? - Abdallah. Abdallah? Já jsem Mulallah. Kdyby cokoliv, tak mě zavolejte. Moc děkuji. Moc se mi líbí tato kolekce. - Dívej, tohle se k tobě moc hodí. - Opravdu! - Abdallah, toto je nejnovější kolekce. - Nepovídejte! Mimochodem, všechny kousky z této řady byly představeny na íránské fashion show.

- To je senzační. - Jsou úžasné. - Moc se mi líbí. A z jaké jsou látky? - Typická látka burky, originální. - Vypadají totiž lehoučce. - Jsou lehké, obsahují ropu, olovo a grafit. - Tím se můžete odlišit. - Ne, chci normální černé. Obyčejné? Ty se hodí ke všemu. Zeštíhlují a vypadají skvěle. - Jakou máte velikost? - L, jsem po porodu. Aha, budete vypadat krásně. Hamellah, přines dvě burky L. - Hamellah, přineste také XL.

- Ale prosím vás, L vám padne. - Děkuji, zlato. - A co vy, vyberete si něco? - Ne, nemyslím si, že se ke mně něco hodí. - Ale co to povídáte? - Podívejte se, tato je extrémně roztomilá. - Jsem příliš vybíravá, co se týče burek. - To je pravda, Mulallah. - Opravdu? Dobře, ukážu vám jinou. Je to kolekce Léto 2014, jako nová. - A nemáte něco odvážnějšího? - Přestaň, děvče! Přestaň! - Rozumím, vy jste nezbeda, že? - To ona je. V tom případě vám ukážu tento kus.

Máme jediný a odhaluje oči! - Nedělej to. - Tohle chci vyzkoušet. Jen si to vyzkoušejte. Budete nádherná. - Ty vaše rady mi škodí. - Proč? Vaše burka je krásná. Protože náš manžel ji pak bude upřednostňovat. - Nabízíte splátky? - Ano, dvanáctiměsíční. - Tak jak vypadáte, drahoušku? - Nevím... - No ne, podívejte se na tu prostopášnici. - Cítím se trochu jako děvka... - Mně se to zdá moderní.

- Možná je to příliš odvážné... Ale ne... Už zase? To je dnes podruhé. Drahá, vezmeme si jen ty dvě původní. Překlad: Adeus www.videacesky.cz - Tato? - Ne, ta se mi nelíbí. Vyzkoušej jinou. - A tato? - Ne, vypadáš staře. Najdi si něco omlazujícího. Toto rozhodně ne. - A tato?

- Určitě ne, na tohle už nemáš věk. - A tato? - Není moc těžká? V létě ti v ní bude vedro. Buď optimistka! Tato? Zvýrazňuje ti hrudník, ale od pasu dolů vypadáš tlustě. Za to můžou tvoje tlustá stehna. - A tato? - Ta je výborná, děvenko. - Jdeme, tuhle si kup. Pasuje k tobě. - Jedu bomby.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Njn, to se pak staví 100 patrové věže, když ženy kupují jen jeden druh oblečení a na kila, nikoli na kusy ....

30

Odpovědět

Doufám že mají propustku na opuštění kuchyně, jinak jsem v pěkném průseru.

53

Odpovědět

jedu bomby hahaha

188

Odpovědět

p r v o p l á n o v ý

1122

Odpovědět

prvy butthurt lavicoveho extremistu

615

Odpovědět