Odmítnutý

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:639
Počet zobrazení:7 858

Krátký snímek, který obsahuje kreslené skeče Dona Hertzfeldta, se jmenuje Odmítnutý, protože byly všechny odmítnuty. :) Dona si najaly dvě firmy, aby jim vytvořil kreslené reklamy. Co z toho vzniklo, se můžete podívat na vlastní oči. Já osobně jsem se tedy smál. Jsou to psychedelické kresby s velice prazvláštním smyslem pro humor. Těžko říct, zda-li Don pouze stagnoval nebo zešílel.

Přepis titulků

Přeložil: Rizyk www.videacesky.cz ODMÍTNUTÝ Na jaře roku 1999 si Rodinný vzdělávací kanál najal animátora Dona Hertzfeldta aby vytvořil upoutávky pro jejich síť. Kresby byly dokončeny během pěti týdnů. Rodinný vzdělávací kanál je po zhlédnutí všechny odmítl a nikdy nevysílal. Moje lžíce je moc velká. Moje lžíce je moc velká!

Moje lžíce je moc velká! Já jsem banán! Sledujete Rodinný vzdělávací kanál. Přichází úterý, přinesl sis kabát? Žiju v obrovském kyblíku. Ku*va. Sledujete Rodinný vzdělávací kanál. VSTUP POUZE SE SMĚŠNÝM KLOBOUKEM.

Sledujete Rodinný vzdělávací kanál. Sledujete Rodinný vzdělávací kanál. A nyní "Naštvaná klíšťata létající z mých bradavek." Tak co? Chceš se jít podívat na film? Cítím se tlustě a drze. Mezitím si Dona najala firma Johnson&Mills, aby jim vytvořil sérii reklam pro jejich nejrůznější domácí výrobky. Po Donově odevzdání hotových reklam, byly také okamžitě odmítnuty. Johnson&Mills Rybí Prsty - "Nyní s větším obsahem sodíku!"

- "Ježíšku!" Johnson&Mills Fazolové sádlo - "Nyní s vitamínem C!" "Zlato pojď se podívat! Prcek dělá první kroky!" Johnson&Mills Omáčka z chaluh - "Jsem zákaznická děvka." -"A jaká!" Do tance! Všichni tancujte! Život je dobrýýý! Tohle je zábava! Krvácí mi řiť.

Krvácí mi řiť! Pro kristovy rány a všechnu vlnu! Krvácí mi řiť!!! Donův jasný a stále klesající stav pokračoval. Brzy začal dělat reklamy levou rukou. Možná šlo o animátorovu kreativní stávku ve světě komerce nebo o hlubší ztrátu identity. Bez jakéhokoliv smyslu a zbytku narativní struktury, odmítnuté komiksy se staly nestabilní. Začaly se rozpadat. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (107)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Špicové video dokonale zrcadlící dnešní dobu.

00

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

Tak mrkněte na YT
http://www.youtube.com/watch?v=3KMjOGg4fZ4
zas tak těžký si to přeložit neni! :)

180

Odpovědět

jedno z nejlepsich videi tady, si myslim :D

202

Odpovědět

Video opět funkční.

183

Odpovědět

NEJEDE :)

180

Odpovědět

video nefunguje :(

180

Odpovědět

Vždyť je to geniální. Přesně takovýhle ty pořady pro děti dneska sou... Tupý a bláznivě násilný. S trochou nadsázky, aby to bylo lépe vidět, to autor vystihl dokonale.

211

Odpovědět

podle mého o žádného zblázněného šílence nešlo, někdo udělal tuhle chujovinu a pak to svedl na ,,jaru cimrmana :D ''

191

Odpovědět

Hustý...

190

Odpovědět

Nevim no, mě to moc vtipný nepřišlo... . =(

191

Odpovědět

přiznejme si to... jeblo mu :D něco mi řiká že to je přesně to co dalo vzniku ASDF

190

Odpovědět

debilovina*

194

Odpovědět

Jedním slovem devbilovina..

183

Odpovědět

... podobnost s ASDFmovie čistě náhodná. (?)

200

Další