Hlávkový salátOdvážní válečníci (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:319
Počet zobrazení:7 813

Co si představit pod názvem Hlávkový salát, když jde o seriál Odvážní válečníci? Člověk nikdy neví, tak se radši koukněte sami.


Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI HLÁVKOVÝ SALÁT Temný hnus z Mokrých hald Nardacornu! Ochutnej moji čepel! VYHRÁL JSI - Pěkný vousy. - Kámo! Proč si člověk nemůže užít sám? Byl jsi tu celou noc. No tak, Chrisi, potřebuju na záchod. - Ještě jsem neporazil bosse. Týjo, to je Velký jednobarevný pakůň s čarodějnickým kloboukem a holí.

- Nikdo ho nikdy neporazil. - On podlehne. Na šest hodin ráno je to trochu moc. V Holo-Johnovi si můžeš vytvořit cokoli chceš. Pálí. Proč si prostě jen, já nevím, nezahraješ muffinovou a jogurtovou fantasy. Mám pro tebe nepříjemné cíle, čaroději. Wallowe, ještě jsem tu neskončil.

Nemůžu mít trochu důstojnosti? Vidíš to? Bude to trvat čtrnáct dní a budeš mít z toho sezení vyhřezlou řiť a to já nedopustím! Běž Sokolí sekero! Kdo si zas uzurpuje Holo-Johna? - Velký jednobarevný pakůň? - Hej, Danny, jsme koupelnoví parťáci! - Ne, nejsme. Já chci být koupelnový parťák! Danny?

Nikdo nebude vrážet do mého koupelnového parťáka! Pojď, Čmeláčí bouřko, do očí! VYHRÁL JSI Hurá! Sláva! Pěkně. Tvoje bezpečnostní nastavení jsou v pořádku. NULA Počítači, Chris potřebuje odměnu za jeho statečnost. Načti Bethin hologram. Udělej z ní princeznu. Co to děláš?

A udělej ji tak... o 30 % víc sexy než normálně. Co? Danny, Beth je má nejlepší kamarádka! Máš pravdu Chrisi, 30 není dost. O 40 % víc sexy! Wow... Ne, chlape... 9000 %! Ach ne! Zabte ji, zabte ji! 30 je akorát. Bravo, odvážný rytíři.

Tak jo, Danny, to stačí. Tohle je špatné. Tys to špatně pochopil. Víš, že opravdová Beth je u sebe v pokoji. Běž do toho, ninjo. Beth a já jsme spolu vyrostli. Nezničím tímto náš vztah. Vy jste pro sebe stvoření. Tak nějak ve stylu soft rocku a pubertálním spříznění duší. - Každý to ví.

- Počítači, ulož a spláchni. Ty vogo... - Danny!? - Já to nebyl. SEXY TANEC No jo, typickej Čuramed. Čuramede, kdo je malá chlípná javorová tyčinka? Ano, ty jsi. Počítači, ukaž umyvadlo. Hlasový příkaz provozu, B-9 delta. Načti "Představa hlávkového salátu", Bethin program tři.

A uzamkni Holo-Johna zvenku. Jdu zpátky do postele. Co to...? Počítači, ukaž východ. Počítači? Odpověz! Beth? Zde pěstovaný... hlávkový salát. Párty hlávkového salátu! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím jestli Cartoon Hangover pozměnili video nebo mě to dělá přehrávač ale titulky mi nesedí co se týče časování.

00

Odpovědět

A to jsem myslela, že nic šílenějšího než Charlie the Unicorn neexistuje. :D

30

Odpovědět

Schválně kdo poznal odkud vzali to nakupnutí z 3:14? :)

30

Odpovědět

Hmm už 3. časť tohto seriálu a ešte stále som není dostatočne v rauši aby som ho pochopil.

35

Odpovědět

Co sem to právě sledoval...? :D

181

Odpovědět

občas si řikám, jestli má tenhle seriál mít vůbec nějakej smysl, nebo jestli to je jen náhodnej shon myšlenek magorů :D ale já to žeru :D

620

Odpovědět

Já si tuhle otázku klad když jsem se začal dívat na Adventure Time, ale po čase se ukázalo, že to má děj.. a vůbec ne špatnej..

ale tady fakt nevim :D

120

Odpovědět

Tak tohle je hustodémonskykrutěpřínsá psychedelická superujetina na těžkejch drogách... :D

360

Odpovědět

Holo-John by šlo snad přeložit jako Holo-záchod ne?

150

Odpovědět

Locally grown...butter lettuce. :D

261

Odpovědět

To je megaujetý seriál. Hlávková párty... kam na to chodí?!

260

Odpovědět

slušná úchylárnička:) tohle by mohly dávat jako večerníček asi by jsem se na něj začal znova koukat:))

230

Odpovědět

btw všimnuly jste si te narážky na Golden Axe

160

Odpovědět

+DakeirasVšimnul

40

Odpovědět

+Dakeirasjo, jak nakop toho pidižvíka :D

30

Odpovědět

Myslím že v 0:36 místo a tak mělo být se stafkou nebo tak něco. Jinak je to parádní seriál :D

60

Odpovědět

Díky, opraveno. ;-)

40