Křeččí knězOdvážní válečníci (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:6 367

Beth dneska bolí hlava a všechno je tak nějak jinak...

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI KŘEČČÍ KNĚZ - Dobré ráno, tati. - Ahoj, dcero. - Můžu ti něco donést? Máš dost vody? Čisté ponožky? Křížovky? - Mám vše, co potřebuji. - Napiš mi, až budeš něco chtít. A nemáš povolení povolat svého zlého pána, ano? Ty jsi šéf. Kamarádi. Už žádné pošťuchování. Začněme! To je ono.

Skvěle. Beth, zachytili jsme nouzové volání! Hurá do HellaFlaptoru! Páni, dneska mě ta hlava snad zabije. - Tak dneska poletíme se skrýší. - Jo, kámo, to nikdy neděláme! Hm... vy dva jste nějací přátelští, že? Nechcete se jít francouzákovat někam do kouta? - To je asi po miliónté, co se francouzákujete. - Je? - Kdy tohle začalo?

- Skousni to, Tezuko. Svou šanci s ním jsi měla. Co? Vizuální kontakt s loděmi. Navazuji kontakt... to je divné. Moje obrazovka vypadá jinak. Danny, tys měnil rozvržení? Co, co? Je na mě včela? - Tvoje oči! - Jediné, co měli v lékárně, byly kozí oči. Jen proto, žes nedostala oční roztoče, neznamená, že seš lepší než já. Sláva lordu BloorBloorovi!

Odvážní válečníci, máte plus, že jste přijali náš hovor. Naše obrovitá flotila zabijáckých křižníků se dnes odpoledne... - rozbila. Všechny jsou rozbité. - Celá flotila najela na břeh? - Tomu se mi nechce věřit. - Jak víme, že to není past? - Au... taková bolest! - Přísahám, není to past. Fakticky. Na to ti už znovu neskočíme, BloorBloore. Můžeš si strčit flotilu do zadnice, podržet ji tam a přemýšlet o tom, cos udělal.

Nadporučíku Vasquezi, přestaňte s tímto chováním... - Nadporučík Vas...? - Do mé kajuty, hned! Blbej Kirkman, zabiju ho, myslí si, že je nóbl v jeho nóbl rukavicích. - Co? Danny, kdy se stal? Počkej! - Máte problém, letní stážistko? Letní co? Vy to nevidíte? Všechno se mění. Nejdřív jste se s Chrisem líbali, pak měl Danny kozí oči. Chris je plešatej a chová se střeleně. První důstojník Kirkman se vždy choval podle pravidel Válečné lodi.

Co? Wallowe? Co je? Jen se kojím svým velkým pivem. Jako vždycky. Musel jsem Kirkmana za přestupek vyhodit přechodovou komorou. - Byl plný pepře. - Co? Tys zavraždil Chrise? Lidi, co se to tu děje? Důstojníku Vasquezi, kontrolujte svoji přítelkyni. Tento můstek není místem pro ženy. - Ano, veliteli.

- Dovolte? Požaduji... Nejste v pozici něco požadovat, kuchyňská děvečko Tezuko. Nenechte mě litovat dne, kdy jsem vás v Děvečka a spol. koupil. Beth, zlato. Seber se. - Božínku! - Víš, že tě miluju, ale teď není čas na jeden z tvých hysterických záchvatů. Tobě je jedno, že je Chris mrtvý? - Všechno kolem mě se mění! - Co se mění? - Teď se to děje rychleji!

- Co? Nedáváš vůbec smysl. Chrisi, nedokázala jsem tě zachránit, je mi to líto. Nemůžeš být mrtvý, nemůžeš být mrtvý. Příchozí prioritní přenos od lorda Catbuga. Lorda Catbuga? - Pozor, Odvážní ničitelé! - Sláva lordu Catbugovi! Jste zrůdy! Všichni jste zrůdy! Co? Někdo vyhoďte tu hlučnou věc přechodovou komorou ven. - Počkejte!

Nemůžete... - Ne, komorou ven. - Ale já... - Zklamal jsi mě naposledy, Zábavný klone Tezuko. - Ne, to nemůžete! - A teď, kde mám své velké pivíčko? Tady je, ano... Ne, přestaňte! Tohle musí být sen. Nebo jsem zaseknutá v Holo-Johnově iluzi nebo je to mimozemský implantát do mysli... Tohle nemůže být opravdové. Tohle se nemůže dít... - Beth?

- Tezuko? - Slyšíš nás? - Děsíš mě! - Beth? - Postupně se vrací k nám. Vrátí se zpátky celá nebo její různé části? Chrisi, vrací se do naší dimenze. Beth? Beth! Mám tě! - Budeš v pořádku. - Chrisi? Jsi naživu! Myslela jsem, že jsem tě ztratila. Musela jsi potkat moji jinou verzi z alternativního vesmíru. Skákala jsi mezi paralelními dimenzemi jako balón.

Všichni se chovali šíleně. A ty a Plum... Teď jsi zpátky tam, kam patříš, Beth. Když jsi začala skákat, objevili jsme energetické pole pocházející z klece tvého táty. A našli jsme tohle. Tohle jsem už viděla. Tvůj táta zamaskoval tu mašinku za tyhle realistické spoďáry a propašoval je z Průhledné zóny. Možná to zařízení použil na to, aby nám poslal ty dveře.

Beth, pole, které ta věc generuje, je propojené s tvými mozkovými vlnami. Dobrá, mé dítě. Ještě jednou. Nikdy nezpochybňuj Červa... Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak přijel ten CatBug v tom sladkém vozítku a jak se uchechtl těm trenýrkám :-*** CatBugu pojď vyletíme spolu z přetlakové komory do vesmíru a zmrznem :-D
Hail CatBug!!!

60

Odpovědět

Vážně dobře zhulenej seriál, ale těch křečků je mi líto...

190

Odpovědět

To bola asi najlepšia časť.

132

Odpovědět

Asi bych se měl sjet než to shlídnu, jinak to nebude dávat smysl.

1216

Odpovědět

jo tenhle koment byl vtipny zezacatku ze aby ten dil pochopil se musi ozrat nebo zhulit...bohuzel po 15-té už to tolik vtipné není..

191

Odpovědět

Já ten seriál fakt žeru :D

481

Odpovědět

Jejich základna vypadá jak Boží válečníci z Kaze no tani no Naushika ^_^

101

Odpovědět

All hail Lord Catbug!

https://www.youtube.com/watch?v=Q960tOYiGHs

382