Dan před časemOdvážní válečníci (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:6 464

Danny vynalezne stroj času a má plán, co v minulosti změní. Podaří se mu to?

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI DAN PŘED ČASEM Dámy to milujou, dámy to žerou. - Po celý den. - Dostavěl jsi stroj času? Co? - Dokončil jsi svůj stroj času? - Ta chvíle právě nastala, brácho. Jsem na tebe hrdý. Teď se můžeš vrátit zpátky a zachránit Dakalaxany od vařící polévkové bouřky. Nebo můžeš zastavit Ještěrčí kluky před snědením mého drahého sýra.

- Který je proměnil v Ještěrčí kluky. - Ani nápad. Nejspíš půjde do budoucnosti, aby si mohl dát francouzáka. Beth, už zase sníš s otevřenýma očima o mých šťavnatých rtech? Mm, podívej se na ně, plné šťávičky. - Fuj. - Ne, budu cestovat do minulosti, abych změnil věci k lepšímu. Pamatujete, že jsem jako malý bydlel - na Marsovských zlozemích mimo město? - V Novém Miami, jo. Ale co nevíte je, že tam byla parta malých hackerů, - kteří se mi pořád posmívali.

- Hackerská parta malé gravitace. My všechno tohle víme. Nemusíš nám vysvět... Dny, kdy jsem mohl být s vámi, byly čupr. Ale mám i jiné vzpomínky. Temné vzpomínky, které nejsou čupr. Nasadím si své Ploobienské paměťové brýle. Získávám Dannyho dětství. Všichni si mě dobírali, protože, jak si možná pamatujete, mi přes tričko pořád prosvítaly bradavky.

To je jediný důvod, proč po mně holky tehdy neletěly. Nějak mi to prostě nedocházelo. Pořád jsem nosil kombinézu s kapucí. Tvoje kombinézy byly svěží. Dřel jsem celé léto na kombinézu, abych byl svěží jako ty. Oni jenom žárlili. Vždycky jsem chtěl být hacker. Ale Hackerská parta malé gravitace mě nikdy nepozvala na jejich hackerskej piknik. - Hackuješ?

- Já fakt úplně hackuju! Hlavní hacker se jmenoval Hans Christian Teet-Phanters. Jo, a Hans Christian Teet-Phanters ukradl svému tátovi klíč od garáže a hacknul ho, takže pokaždé, když Hans zmáčkl tlačítko, jsi zvracel. Tomu elektrickému Zvracecímu tlačítku nešlo uniknout. Zvracel jsem v ten večer, kdy jsem hrál sólo na flétnu pro presidenta. Během svého prvního duchovního zážitku. To je krása. A vyzvracel ses babičce do pusy v den, kdy se vrátila z vězení, my víme.

Já to nevěděla. Myslela jsem, že měl chřipku. - Každý den. - Styděl jsem se vám to říct. Žil jsem ve strachu. Pozvracel jsi miminko. Kozu. Babičku té kozy. Myslím, že se to tlačítko zaseklo, když jsem hrál Santu chudým lidem. Ale co mě fakt naštvalo, bylo, když Teet-Phanters a jeho Miamská hackerská parta, zničila můj první vědecký projekt.

Takže ten stroj času je jen pro pomstu? Až skončím, žádné dítě se už nebude bát šikany. Koukněte na simulaci, kterou jsem vyrobil. Ahoj děti... Teď se připravte...na tohle! Kup si nějaké svetry. Budeš kopat děti. Minulost se za chvíli změní. Pojď do toho!

Ne, rozhodně ne. Není cestování časem nebezpečné? Co když vytvoříš časový paradox nebo něco, co by mohlo zničit strukturu časoprostoru? Pokud se něco pokazí, vždycky se můžu vrátit v čase do této chvíle a zničit stroj času před tím, než ho vůbec použiju. Problemo vyřešíno. Ach jo, to je na prd. Promiň, kámo, nevyjde to. Tohle se stane pokaždé, když vynalezneš stroj času.

Jdu nakrmit Ještěrčí kluky. Takže... nemáš teďka zmizet nebo přestat existovat nebo něco? Hm... jo. Už to bude... Už jdu. Přestávám existovat. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

=D Ten konec, jak chtěl dát high-five

170

Odpovědět

tak tohle proste nejde nezrat zvraceci tlacitko od garaze hurey :))

170

Odpovědět

kdo by nechtěl nějakej stroj času.. jenže je třeba si uvědomit, že všecko co by člověk chtěl změnit by vedlo k tomu bodu, kdy by si ho "vyrobil", jinak řečeno, nelze nic v minulosti změnit, aniž by to mělo za následek časový paradox.

proto hleďme do budoucnosti a změňme raději tu.

324

Odpovědět

Ibaže budúcnosť nezmeníš, lebo bude vždy taká, akou sa má stať :P

121

Odpovědět

Zatím asi nejlepší díl, paráda! :D

190

Odpovědět

Aneb, "Jak měl dopadnout -jakejkoli film o cestování v čase-".

970

Odpovědět

velka pravda

120