Catbugův pozemní týmOdvážní válečníci (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:7 831

Dnes přichází velký oblíbenec Catbug a jeho tým! Podaří se jim zachránit planetu?

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI CATBUGŮV POZEMNÍ TÝM SANTEANSKÁ HLAVNÍ SYSTÉM TUJUNGA Přijeli jste z takové dálky jenom kvůli nám? Vidím, že tvůj lid je uvězněn v zoufalé blaženosti. Nemůžu nic dělat, jsem v tak dobré náladě! Proč nás náš prorok trestá? - Prorok? - Tyhle výpočty ukazují, že nějaká masivní živá bytost pohlcuje tento sektor. Je to Čuramed!

Část jeho podstaty se tu musela zkoncentrovat když jeho bytí expandovalo skrz vesmír. Jsou uvězněni uvnitř drzé nevyřešené kapsy Čuramgie! To je moc... To je příliš! - Catbugu, příjem. - Tady Catbug. Ahoj, Chrisi, přepínám. Pozměníme kotouče antihmotné větrací díry, zatímco ty nastavíš rozptyl, abys ochránil mimozemšťany před... čímkoli, co Čuramgie dělá. Posílám tě dolů na planetu! Souhlas!

- Vážně? - Musí se naučit, co je to zodpovědnost. - Pomoz mu sestavit pozemní tým. - Ano, madam! Catbugu! Podle tohoto uctívají Santeané Čurameda už staletí. - To je směšné! - Opravdu je tu Čuramed? Cítím jeho elfovité vědomí všude kolem nás. My jsme jen iluze a on je realita. Dnes se znovu připojíme k Čurambytí. Dobrá, všichni! Musíme nastavit... musíme nastavit tyhle čuramgické odkláněče dvacet metrů...

- tamtím směrem! - Catbugu, jsi rozený velitel. - Díky, Spodničko. - Neplň mu hlavu žvástama, Spodničko Plenková! Podívejte na ty chudáčky lidi! - Co? Dobrá nálada není problém. - Potřebují naši pomoc! - Slyšeli jste Catbuga, pojďme! - Jak ve školce... Zdravíčko! Jsme pomocníci z vesmíru. Já... chci jenom zmrzlinu. Nemůžu...

prodat... své kostky cukru... Tahle se roztekla. Já to spravím! Jakou příchuť chcete? Mají jahodovou, čokoládovou, duhovou, mátovou, žvýkačkovou bez cukru, mátovo-čokoládový koňak... To je pro vás, pane. ...staromódní bavlněnou dýni, super čínské burákové máslo... - Super čínské burákové máslo? - Přesně v té stojím. To nevadí, kamaráde. Zvládli jsme to!

Děkuji! Díky! Vždycky to byl Čuramed. Jak ve školce... Tahle mise je jako horká facka do čičiny! Ale tahle zlatíčka potřebují pomoc se sexy energií. Se sexy energií jdi někam, Spodničko Plenková! - Potřebuješ helmu! - To je nebezpečné! Já jsem extrémofil! Přežiju v jakémkoliv prostředí, od hlubokého moře po hlukobý...

vesmír... Och ano! Hladina dopaminu a oxytocinu stoupá. Moje nemožnozvony už odbíjejí! Vy hlupáci si můžete svou misi strčit někam. - Seš kašpar... - Ihned se vrať a řiď se Catbugovými rozkazy! Všichni! Uklidněte se! Pozemní týme, ticho, prosím! Všechno bude v pořádku. Jen tomu musíte věřit. Zatleskejte, jestli věříte.

Já věřím! Ano, ano! Dobrá... a teď pomůžeme... tamtomu chlápkovi! Jen se snažím nahnat své želvy do tohoto koláčového krunýře. Teď jsou v bezpečí! Tamten baseballový tým se snaží přilepit paruku na hrocha! Ten hasič se snaží namalovat indie komiks o svém životě! Tamta veverka nedokáže balancovat na sladkém stéblu! Tamty policejní kozy jsou uvězněné v myčce!

Čurpauza! - Wallow volá pozemní tým, příjem. - Wallowe? Wallowe, jsi to ty? - Kámo, kde máš helmu? - Pro mě je příliš pozdě! Tahle Čuramgie lechtá mé nemožnodrdoly opravdu nelítostně. - Ty ležíš na zemi? Kde je Catbug? - Wallowe, když jsem se naštval... Promiň mi ty časy... Vztáhl jsem na tebe ruku... Kreslím do písku pěkný pár lodiček. - Ty jsou pro tebe, zlato.

- Budeš v pořádku. - Všichni počkejte! Na povrchu se něco stalo! Tlak stoupl natolik, že došlo k masivnímu úniku Čuramgie! - A pak se vše změnilo... - Co se změnilo? - Ekosystém? - Atmosféra? - Ne... všechno. - Všechny planety ve vesmíru odteď obíhají okolo této. - To není možné! Utahoval jsem si z tvé váhy, ale dobře víš, že čím víc, tím líp! - Kámo, co se tam dole stalo? - Ne! Musím ti něco přiznat. - Ne, nemusíš.

- Barvím si kožich! - Dobrá práce, týme! - Catbugu! - Dokončil jsi rozptylnou sadu? - Neudělali jsme ji! Plum má pravdu. Santeanská hlavní se právě stala středem vesmíru. Jsou Santeané v pořádku? Obávám se, že se proměnili v páru a odpluli tamtím směrem. Je to v pořádku? Jsem si jistý, že je to v pořádku. Jasně, všechno je v pořádku, kamaráde. Přepínám a vypínám. Neměli jsme těmto lidem pomoci?

No... teď jsou nejspíš jedni s Čuramedem. To nemůže být tak špatné, ne? - Byla to chyba. - Jo, asi jsme Catbugovi neměli věřit. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dneska slabota - asi nejmíň šílenej díl :D + čuramed mě vždycky dostane

77

Odpovědět

Jsem asi jediná kdo Catbuga nesnáší...Zabil želáťutiňunitko a to se nedá odpustit

2318

Odpovědět

Želátko se aspoň samo zregenerovalo, spíš tihle co skončili jako pára jsou na tom hůř :D

311

Odpovědět

Catbug je Hitler nechal vymřít celou planetu a hlavně odehnal Želátko ;-;

136

Odpovědět

když už je nenapadne nic co dává aspoň trochu smysl, tak tam dají dost catbuga a je díl jak má být :D

253

Odpovědět

Catbug, nelítostný zabiják :D

781

Odpovědět

Upřímně, absolutně nemám ponětí o co tam šlo, ale byl tam Catbug a to mi stačí :)

984

Odpovědět

Eh... v podstatě

411

Odpovědět

Njn. Catbug a jeho řešení 8 letého dítěte :D jaký dabér taková postava

612