LávarintOdvážní válečníci (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:250
Počet zobrazení:6 607

Odvážní válečníci musí zneškodnit nebezpečný úl, ale cesta tam vede lávovým bludištěm. Koho po cestě potkají?

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI LÁVARINT Danny, jak dlouho naše obleky odolají vulkanickým teplotám? Otrávené kočičí drápky do očí! Klid, Tezuko. Ty obleky jsem vyrobil z nehtů Měsíčního draka. Kde je ta kočka? Běž psí meči! Musíme prorazit úl, jestli chceme tu bombu nastražit. Motýlí sondy nám zmapují cestu.

Do toho! Je na ně moc horko. Jak se teď dostaneme skrz to bludiště? Haló? Mě tak bolí oči... Hm... pohodlné. - Tak vyživující! - Ach, bože... - Kámo? - Chlape, vážně? O-ou, pardon. Jakoby se nic nestalo, Jacksone. Chlápek čokoládových štěňátek!

Skvělý! - Jak je, Dabney? - Ach jo, Pán emocí ne. Přežíval jsem na burritech 8 let! Držte se mě a možná přežijete. Co? Viděli jsme tě před měsícem. Pro mě čas funguje jinak. Jdu nahoru. Co říkáš? Jasně, že mě můžou následovat, ale nejspíš po cestě umřou. Nemají na to tu jiskru. Chrisi, ten chlápek pomlouvá naši jiskru! Přestaňme se mazlit a zaútočme na ten úl!

Zemři! Zemřete! Trpte a zemřete! Nechceš nám říct, co tu děláš? Chtěl jsem to vytáhnout až po několika našich skvělých setkáních, ale to je fuk. Jsem Chris z budoucnosti. - Chris kdo? - Chris ty! Jsem tvé dvousetleté já. Týjo, jsem rád, že jsem to ze sebe dostal. Na to ti neskočíme. Jsi Pán emocí a děláš si z nás srandu. A navíc nemám tvé schopnosti, takže nejsi já.

Zelený Gonzales! Utíkejte! Hej, přežili jsme! Kdo si dá vitamin B-12? Nějak necítím tu jiskru. - No tak, buď můj Jiskrný pán! - Já nejsem tvůj Jiskrný pán... Já jsem Pán emocí, ty jsi Jiskrný pán a to jsou fosforeskující bludištní trpaslíci, kteří se myjí. Teď pojď. Chrisi, tohle budeš chtít vidět. Dokončila jsem skenování jeho IQ, otisků prstů, oblíbené barvy a DNA.

Možná je opravdu tebou. Hraje si s tvým Dobrometrem. Nevěř ničemu, co vidíš. Jeho jedinečná časová stopa je od naší vzdálená 184 let. On cestuje v čase. - Je to iluze. - Vidíš? Říkal jsem ti, že nikdy nepřijme pravdu. - A ke komu to pořád mluvíš? - To je jen Správce. Malý hologramický kámoš, co nosí oblek a zapisuje všechno, co dělám. No, není roztomilý na té dětské židličce?

Jejdaneny. Co se v budoucnosti Chrisovi stane? Co tě udělalo... takovým? Byl jsem nejlepším Pánem emocí, Beth. Vládl jsem víc než století. Ukázalo se, že jsem jako malý nebral dost B-12 a proto jsem plešatý. - Nemyslela jsem tvé vlasy. - Seš si jist, že ti nemůžu nabídnout B-12? Bez lepku. Ne!

Nechci tvůj B-12 a nevěřím tvým lžím! Jen se snažím o pokec mezi Chrisem a Chrisem. Provedu vás bludištěm a ty si ani nemůžeš vzít tabletku pro plešatého staříka? Mají převahu! Dobře, starý Chrisi. Začni ničit ty ohavy. Nedokáže Pán emocí cokoliv chce? Nemůžu změnit osud. Mohli bychom udělat trhlinu v časoprostoru a to by mohlo vytvořit pár časových ponožek!

Kdybys byl doopravdy mnou, snažil by ses svůj tým zachránit! Nedokážeš ovládat mysl těch vojáků? - To nedokážu. - Tak odejdi! Neprosil jsem tě, abys tu byl! Nechci o své budoucnosti nic vědět! Prostě odejdi! To je v pořádku. Chápu, jestli se za mě stydíš. Pamatuju si, že se nám nikdy nelíbila představa dospívání. Páni emocí nemohou ovládat lidi, Beth. Je mi líto. Ale co můžu udělat, je dát nepřátelům schopnost číst vaše myšlenky.

Co? Pak budou znát naše slabiny! Stůj! Zabijou tě! Ne... Správce... Beth, Chrisi! Proudí mezi námi opravdu výjimečná energie. - Jmenuji se Halcyon. - Vy nám dokážete číst myšlenky? - Ano, dokážeme, Danny. - Takže je po válce? Nemusíme vyhodit do vzduchu váš úl?

Ne, kámo, to už je minulost. Chrisi, tvé nohy touží po svobodě. Tumáš, vezmi si moje ortopedické dřeváky. Díky, ale tvoje včelí boty mi nepadnou. Nejsem včela, ale odpouštím ti tu nesrovnalost. Vy jste rozkošní! Chcete s námi bydlet? Konečně si rozumíme, kapitáne předloktí. Tak moc vás miluju, že mi mé srdce říká, abych vás zavraždil svým laserem.

Já vím, že? Teda... neuděláme to, ale... Já vím. NEVIDITELNÁ SKRÝŠ MARS Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdo vymyslel takovou chujovinu?.:D to je mazec

140

Odpovědět

by me zajimalo co tvurci tohohle serialu kourej za travu.

130

Odpovědět

to by mě taky zajímalo, kámo.:D

80

Odpovědět

Nejsem sice žádný expert na trávu, ale myslím, že na tohle by i všechna tráva světa byla málo. Oni musí mít něco o dost silnějšího. :-D

41

Odpovědět

Začíná se mi to líbit čím dál tím víc :-)

320

Odpovědět

Zdá se mi to nebo ti zhulení tvůrci sledují Pána času?:D

171

Odpovědět

Já vím že se to tak oficiálně v ČR jmenuje, ale prosím... Doctor Who by nešel? Pán času nedává smysl...

105

Odpovědět

+TomycDává to smysl. Hlavní postava je rasy, která se jmenuje páni času což se dozvíte po pár dílech seriálu a nijak to nekazí smysl je to jeden z lépe "přebásněných" názvů.

50

Odpovědět

A velmi odvážné válečnice!
https://www.youtube.com/embed/7kxpQ7odqFA

712

Odpovědět

Co to sakra?! :D Asi bych měl kouknout na předchozí díly, ale takhle vytržený z kontextu je to neuvěřitelně cool :D

241

Odpovědět

upřímně bys po zhlédnutí předchozích dílů nebyl o nic moudřejší, je to šílené tak jako tak :D

851