Aeonský červOdvážní válečníci (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:8 679

První díl druhé série přichází a s ním i pokračování tajemného jedenáctého dílu. Kdo je Ralph Valdík Nakládaná Okurka? Co je za žabími dveřmi? A co si o tom myslí kůň?

 

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI AEONSKÝ ČERV Pod vlivem sesterských měsíců Marsu vstává v odpověď na pokynutí nějakého šíleného šepotu zpoza závoje. Dívka a její kůň vklouzli do noci napříč propastí nekonečna. Co? Kde to jsme? Beth se probouzí a nachází se v tajemné...

Koni? Ty mluvíš? Nyní vypadá Beth rozčarovaně. Mé uši slyší tvé koňské myšlenky! Jak je to možné? Opravdu mě slyšíš? Tady v Průhledné zóně musí být nějaký materiál, který přenáší mozkové vlny. V Průhledné zóně? Myslíš...? Musíme se ihned vrátit. Tato bezčasá říše je za hranicí mého vědění.

Nemohu tě chránit. Ne! Můj táta je tu někde ztracený a já ho zachráním! Tohle místo je mi nějak povědomé. Je to ono? Našli jsme ho? Tahle celá zóna je nějaký počítačový program? Musím skočit. Půjdu sama. Ne. Já jsem tvůj kůň, osedlej mě. Monty? Jsi to ty? Co...

kdo? Tati? Och, moje chyba. Vítej, Dcero a Koni. Jsem reverend Nakládaná Brambůrka. - Tati! Ne, nejsi... - Krok dvě. Myslí si, že je Ralph Valdík Nakládaná Brambůrka? Myslím, že tvůj otec se změnil. Tati, Catbug nám řekl, že našel naše rodiče, ale neviděl tebe. Sedněte si. Zrovna jsem dělal místní ovesnou kaši, výbornou věc. Ale já tě odtud přišla vysvobodit! Žádná cesta ven není.

Poslal jsem ti dveře a tys přišla a patříš sem k nám. Nikdy nezpochybňuj Červa. Musíme tě odtud dostat teď nebo... Co to sakra? Ty jíš tenhle virus? Červ poskytuje! Jeho střeva vyživují! Stěny chrání! Krok tři: brožura. Je nám teplo díky těmto plážovým osuškám. - Počkat...

- Čti. - Ano, pane. Teda, máte i osvědčení od prezidenta Rybohlavy? Červ funguje na úrovni inteligence vyvinutější, než si dokážeme představit. Jeho božskost vstoupí do myslí na nejvyšších místech moci. Jeho vedení mi stojí za obětování panny a koně. To jsme my! Nebo panenského koně? Není tu čárka, mohla by to být tisková chyba. Bojím se, že jsme v břiše Aeonského červa, zlořečeného Goliáše nejvyššího vývoje.

A Průhledná zóna je jeho vězení. Toto místo zadržuje všechna stvoření, která tvůj otec porazil jako vůdce Statečných bojovníků. Ty jsem neviděl od doby, co mě Červ snědl. Reverende? Vy jste bojoval proti našemu pánovi? To bylo před tvým časem, Clemency. Nikdy nezpochybňuj Červa. Tenhle týpek je divnéj.

Mé vědění o přirozeném světě je tak ohromné, že nemohu hýbat... Beth, podívej! Koukni! - Svatá kozo! - Zóna mě naplnila telekinezí! Hýbu nohou pomocí mysli! Pravá, levá, pravá, levá! Dokážu chodit! Můžu jít sem nebo sem a nahoru a dolů a kop a kop a ohnout! Dostala jsem vzkaz, že Ralph Valdík Nakládaná Brambůrka je klíčem, - ale...

- To je jméno, které mi vyvolil. - Svoboda! - Jsem klíčem k tvé spáse. Poskakuju! Nesu se jako kůň, Beth! Teď, když jste tady, jsme zase rodina a můj hnusný pán je ukojen. - Všichni jsou spokojeni. - Tati, neměli bychom utíkat? Nikdy nezpochybňuj Červa! Vidíš, cos provedla? Teď je na válečné stezce! Beth, i kdybys dokázala pánovi utéct, dveře, které jsem poslal, mají po otevření zmizet.

Možná už jsou pryč. Co? Ne! Možná dokážu Červa přimět, aby nás vyplivl. Nechám Clemency připravit postele pro hosty. Jeho kmen mozkový je tak nabubřelý! Nemůžu tě znovu ztratit, ale zůstat tady, to nepůjde. Beth Tezuka, přestaň být sobecká a přijmi svůj odporný osud! Já... Ano, pane.

Zůstaneme tu s tebou. - Co teda? - Dobře, to je moje holčička. Promiň, tati, ale já Červa hodně zpochybňuju. - Pokrok? - Nemám nic. Nikdy nezpochybňuj... Dobře, matematika. Je to čistá matematika. Mám to! Aeonský červ nás nemůže následovat. Je to hrozba veškeré existenci. Co se děje?

Neohlížej se! Jeho groteskní vznešenost je víc, - než dokáže lidská mysl vydržet. - Je moc rychlý! Neboj se! Síla zóny mě vyžaduje! Vytvoř nadpřirozenou koňskou zbroj! Vytvoř nadpřirozenou korunu! A drsňáckou hřívu! A bradku! Umřeme tu, koni! No jo, nadpřirozená ohňová kopyta! Catbugu!

Proč utíkáme? Přejděte, zatímco ho zdržím! Ne, musíš jít s námi! Vynořil jsem se z prázdnoty, konečně dosáhnu svého osudu. Jsem nažhavený chránit tě svým životem! Běžte! Rychlejší než leopardi! Nelítostnější než večerní vlci! Bojte se, protože jsem vyzbrojen její láskou a mám sílu bojovat s Bohem!

Catbugu! Co to je za rámus, když se snažím nahrát písničky? Já bojuji, aby ona mohla pokračovat. Neb jsem... jenom kůň. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

titulky potřebují přečasovat

00

Odpovědět

Never doubt The Worm!

60

Odpovědět

hodor

110

Odpovědět

Výbornej seriál. Připomíná mi svojí logikou Stopařova průvodce po galaxii :D Otázka života, vesmíru a vůbec? 42...jasně, proč ne....

130

Odpovědět

Kdo je Ralph Valdík Nakládaná Okurka? Co je za žabími dveřmi? A co si o tom myslí kůň? A co Jan Tleskač? :-D

232

Odpovědět

Fucking epic !

220

Odpovědět

:-D Prostě vidím světlo, pisklavý hlas a mám hned lepší náladu :-D
CATBUUUUUG!

510

Odpovědět

To je pitomý! Sotva se ukázalo, jak úžasný ten kůň je, musí hned zůstat v nějakém jinodimenziálním vězení a bojovat se superďábelským červem.

510

Odpovědět

Kdyby to bylo delší a mělo to alespoň nějakou dějovou linii, byl by to krutej seriál. BTW toho koně chci domů společně s Catbugem :D

242

Odpovědět

Jako vždy maximálně ujeté a naprosto dokonalé! :D

530

Odpovědět

Vynikajúce! :D

PS : Rick and Morty by sa prekladať nedal? ;)

170

Odpovědět

Catbug, hendikepovaný kôň zachraňujúci priateľku pred obrovským vesmírnym červom? Keby len takto epicky začínala nová séria každého seriálu.

700

Odpovědět

Koniec je neskutočne dobre prevedený s tou hudbou v pozadí :D ... a súboj na konci aka Gandalf vs Balrog

510

Odpovědět

"Progress?"
"I got nothing."
Proč mi tohle dělají. :D

350

Odpovědět

Catbug má naprosto úžasnou dabérku!

430

Odpovědět

dabéra, 6 let starý kluk

730

Odpovědět

Další