Mexický touchdownOdvážní válečníci (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:272
Počet zobrazení:6 757

Dnes se dozvíme něco víc o Plum, která spolu s Dannym zachraňuje "malá divná stvoření" z mimozemského útulku. Poznámka: luau je je tradiční havajská párty.

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI MEXICKÝ TOUCHDOWN Danny! Plum! Čekáme na vás na srazu. Můžete potvrdit příjem? Kámo, co tam děláte? ÚTULEK PRO MIMOZEMŠŤANY - Myslím, že ho slyším. - Vyliž si vajíčko! Tam je! Chyť ho! Nemá nám Wallow vytvořit bránu? Beth a Chris na nás čekají. Ne dokud neosvobodím všechna stvoření.

Utíká nám! Kdyby tohle místo neexistovalo, vesmír by byl zahlcen havětí. Tohle není ledajaký útulek. Legendy vyprávějí o mimozemském vládci, který polyká duše zvířat, která tu uvězní. Nastupte si do D-vlaku. Nikdo mi tě neukradne, Angelino. Jsi moje, jen moje. - Tam je!

Běž, psí meči! - Běž si vylízat vajíčko! No tak, Danny, tvého malého divného přítele jsme už zachránili. Nikdy jsi neviděla Odvážné válečníky v akci. Chránit malé divné věci, o tom to je! Ale zachránit všechny zbloudilce je nemožné. Nic není nemožné, když je to z lásky. Sleduj, jak tě ochráním před tou horkou párou. Tohle není nutné... Usměj se, jestli chceš víc!

Co? Zvrhlíku! Já to věděl! Ty nestydo! Myslím, že to zahrabal do téhle hromady nóbl kabátů. Hele, zmeškali jsme hovor od Beth. Nemůžeš se schovávat navždy, zvrhlíku. Plum, kde jste? Čekali jsme na srazu asi sto let a pak jsme uviděli pochodně... Beth a Chris objevili luau!

A královna luau je moc hodná a řekla, že jestli chceme, můžeme dostat speciální klobouky a náhrdelníky vyrobené z květin a trávové sukýnky, jaké nosí dámy, ale tyhle jsou i pro pány! Každopádně, Wallow vás nemůže zaměřit, dokud budete v útulku. A dostaneme luau večeři, kde vaří obří monstrum a můžeme ho sníst, protože je zlý a já se ho nebojím. Celou oblast budou uzavírat, tak si pospěšte! Ty vogo, ve vířivce je obrovský ananas!

Slyšels to? Musíme odtud vypadnout, než budeme v pasti! - Tam! - Miluju tě, miluju tě. Sakriš, já nemám zdravotní pojištění. Stůj! - Nastražené pasti! - Mám to, vodní človíčku. Teď jsi... fakt... v bezpečí od všech nástrah. - Jsi v pořádku? - Jsem muž, drahá. Vsadím se, že takhle se k tobě ještě nikdo nechoval.

Prosím... Bůh žehnej tomu malému zvrhlíkovi. Dovedl nás přímo k vládci. To není žádný vládce. To je Golorianský Slzo-Odsávač. Pojď sem, malý Perkalusi. Čas ti vypršel. Už celých 5 minut je na řadě Mel C. Je to vůči ní fér? A to není ledajaký klíč! Ten klíč musí být z Golorianské rudy.

Nejen že otvírá klece, ale infikuje vlastníka psychotropním rájem! Takže všichni pláčou, protože se netřou o ten blbej klíč? Jsou ovládaní jeho kouzlem, dokud nebude ten klíč zničen. A já budu ten, který ho zničí! Ne, Danny! Nemůžu tě nechat si pořád ubližovat. Protože... mě miluješ! Musí být pro tebe těžké vidět mě v bolestech. Nemusíš na mě dělat dojem. Od doby, co se známe, vím, že mě fakt nepřitahuješ...

Možná jsou to tvé divné tváře? Nevím to jistě. Taky si myslím, že zní fakt blbě, když říkáš "Běž, psí meči." Kámo, to je fakt trapný. Plum, děkuji ti. Celou tu dobu jsem byl otrokem tvých fialových vlasů, čupr prsíček a sladkých, tleskajích, malých, prasečích ručiček. Ale teď to chápu. Teď jsem svobodný. Nyní nemám žádný důvod žít!

Polib mi! Dobrá... Polib mi... Co se nám vůbec stalo? Proč si nic nepamatuju? Lidi, Danny byl úžasný. Porazil Golorianského Slzo-Odsávače použitím rotujícího mexického touchdownu! - Týjo!

- Zničil ten hrozný klíč... - Skvělý! - a osvobodil všechny zbloudilce! Mexický touchdown, mexický touchdown! Mexický! Mexický! Hej! A konečně jsi zachránil svého malého přítele. Mého přítele? Plum a Danny udělali mexický touchdown! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budu Vás muset za to video zažalovat pro mé zdraví..... CÍTÍM TOTIŽ ŽE Z CATBUGA DOSTAVÁM CUKROVKU :-**************

280

Odpovědět

Zatiaľ moja 2. najlepšia časť brave wariorov (prvá bola s handicapovaným koňom). A ešte k tomu Catbug tancujúca v Hula Hula :-P

131

Odpovědět

On byl spíš paralyzovaný.

20

Odpovědět

Dat friendzone. A 3. řada byla oznámena.

140

Odpovědět

Tohle je naprostá bomba a v podobném rázu je i seriál "Rick and Morty," který jsem v jednom kuse shlédnul a fanouškům válečníků bych toto doporučil! :)

110

Odpovědět

Nevim co tvurci berou, ale drogy jsou docela drahy... (gram LSD kolem 15 dolaru), tak navrhuju usporadat sbirku, aby furt meli co brat a mohli stvorit dalsi serii :-D

300

Odpovědět

Ten Bossfight s Dannym, prostě wow. VÍC VIDEÍ, VÍC LSD, VÍC CATBUGA!

320

Odpovědět

Tenhle seriál prostě vyhrál Internet, konec soutěže, můžeme to vypnout.. :D

861

Odpovědět

no, tohle tomu dosti konkuruje :D http://www.youtube.com/watch?v=vlUR09yRHZU

818

Odpovědět

jako vždy naprosto ujetý a na 100% zajímavý + samozřejmě catbug! :D

961