Loutkový hororOdvážní válečníci (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:343
Počet zobrazení:7 226

Odvážní válečníci musí dnes akutně přistát. Proč? Musí totiž akutně čůrat.

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI LOUTKOVÝ HOROR Potřebujeme vás, Odvážní válečníci! Očekávali jsme vás už před sto šmůmípky! Spadla mi bota. Promiň, maličký, ale stala se nám záchodová katastrofa a nkteří z nás už fakt potřebujou. Je to Wallow. Pospěšte, prosím, Odvážní válečníci! Moc dalších šmůmípků nevydržíme. Zbožňuju, když říká "šmůmípky".

Tak jo, lidi, jenom si odskočím na měsíc a budu hnedka zpátky. Hej, Wallowe, nejez žlutý sníh! Cos říkal? Řekls mu, ať ho nejí, a on ho snědl! V klidu. Celé tohle místo je žluté a bez života, takže na to nemá kdo čůrat. Jen pomyslete na to, že budu první živá bytost, která se tu vyčůrá! Ne...

NE! Měl bych to být já! Měl bych to být já! O TŘICET MINUT POZDĚJI Docela nám to bez Dannyho a Wallowa jde. Jo, ale kde jsou? Jsou... Jsou pryč už docela dlouho. - Wallow to držel fakt dlouho. - Půjdu pro ně. Mělo by to být opravené, než se vrátíš. - Ne pokud se vrátím dřív, než to opravíš!

- Nemožné! Wallowe! Danny! Pojďte, kluci, už je to skoro opravené. - Hej, ty! Pojď sem! - Vezmi Wallowa a pojďme nazpátek. Dnes ti to moc sluší, kamarádko. Pojď sem. Wow, tuhle věc, na kterou ukazuju, musíš vidět! Dobře, ale pak si musíme pospíšit zpátky. Hlavně ať to není o čůrání. O HODINU POZDĚJI Haló!

Beth! Danny! Wallowe? Proč kejháš jako husa? Kde to jsme? Kde jsou všichni? Víš, měl by sis přestat brát sendviče, když je nedojíš. - Kde jsou? - Pojď, jdeme je najít. Necítím svůj zadek. Vážně se o ten zadek bojím. Ahoj, přátelé. Já jsem tady. Beth!

Šmůmípky ubíhají. Týjo, ty ale dneska vypadáš dobře. Pojď sem, proč nejdeš? Co? No tak, přestaň s tím. Proč by někdo chtěl odejít z tak krásného místa? Měli bychom tu zůstat na... vždy. Beth, kde jsou všichni? Nelíbím se ti, ty tam?

Proč nejsi tady? To čumíš, co? Koukni na ni. Co to děláš? To má být sexy? Není snad? A co tohle? Ne. Už to není vtipný. Už je to strašidelný. Hej, ty! Líbí se ti víc tohle? Tady jsi! Začínal jsem si myslet... Hups.

Uklouzl jsem a spadl na obličej. To se občas stává. Ale ty, ty bys měl přestat být tam a začít být tady. Co to sakra? Tenhle týpek má fakt pravdu. Už stačilo! Hej! Cos udělal mým přátelům? Jsou to mí přátelé. Ne, jsou to mí přátelé.

A nevím, kdo jsi... Ne, fakt, jsou to mí přátelé. Jen se jich zeptej. Jste mí přátelé, že jo? - Máš pravdu. - Jo jo. Proč se k nám nepřipojíš? Ne! A moc ti to nejde, vidím, jak se ti hýbou rty. Neposlouchej ho. Neřval bys na mě, kdybys věděl, jak jsem osamělý. Jsem tu uvězněný tak dlouho. - Jak dlouho?

- Já nevím. Jak dlouho trvá, než se tohle stane? Tak či onak, dost dlouho. Kdo chce mít takové přátele? Ahoj, usnul jsem navždy a teď smrdím. Nemůžeš si lidi prostě vzít a nutit je dělat a říkat věci, které chceš. To je k životu neuctivé. Já život uctívám! Jak se opovažuješ tvrdit, že ne? - Svrbí mě obličej. - Nech toho! Teď můžeme být přátelé všichni! Počkej chvíli!

Můžu ti pomoct. Máme loď! Můžeme tě odvézt a můžeš se naučit, jaké je to mít opravdové přátele. Ne lidi, které donutíš, aby byli tvými přáteli. Odejít? Opravdoví přátelé? Jo, ale prvně nás musíš všechny pustit. O PĚT MINUT POZDĚJI Nemůžu uvěřit, že tohle místo konečně opustím. Když pomyslím na úplně nové místo, kde můžu čůrat! Ach bože!

Jen si pár věcí zabalím a můžeme vyrazit. Nejsem si jistá, jestli je to dobrý nápad. Nemůžeme ho tady prostě nechat. Navíc mu nikdo nikdy nedal šanci. Kámo, mohl bych ti o tomhle místě vyprávět tolik příběhů. Lidé tě dneska na měsíci uvězní pro nic za nic. "Zločiny proti vesmíru." Jsou i ostatní vesmíry, víte? - Jsem taky zván? - Ne, nejsi zván, Prestone! Nenávidím tě, Prestone!

Nakašli si, Prestone! To je týpek, že? Přátelé? Haló? Přátelé? Přátelé? - Já tě nikdy neopustím. - Je to všechno tvoje chyba! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

forever alone :(

11

Odpovědět

Já toho Niggabeara prostě žeru. :D

51

Odpovědět

Nejdřív pěkně děsivé, pak parádně vtipné, tohle bude asi můj oblíbený díl.

60

Odpovědět

Fuuu...pěkně děsivej díl, popravdě. :D

270

Odpovědět

"This is all your fault" - Ze života :D

611

Odpovědět

Chtěla jsem napsat komentář, ale začalo se mi chtít čůrat... :D

240

Odpovědět

Nejíst žlutý sníh... já bych nejedl žádnej sníh raději =D

401

Odpovědět

Kde je Catbug? :(

665

Odpovědět

Doufám že rakvi....Chápeš to?! Ten hnusnej zmetek zabil Želátko!! :,(

239