Značka vodních lidíOdvážní válečníci (S02E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:7 390

Plum pozve Chrise k sobě domů. Budou provádět rituál charakteristický pro vodní lidi. V čem spočívá?

 

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI ZNAČKA VODNÍCH LIDÍ Na filmovém večeru se Chris a Beth políbí a změní jim to život. MIRVANDA PLUMIN DOMOV - Nevystraš ho, Skřítko. - Máš pořád zaracha? - Dostal jsi mou pozvánku! Ó, máš sexy čmeláčí obleček. - Jsi sama? - Pojď dál. - To je... tvůj pokoj? - Pojď sem, než tě sní císařští brouci. - Rozumím. Takže co...? - Co tu budeme dělat?

- Krasavec v budově. - Ou, zdravím. - Skřítka chce komfortní teplotu 72 °F. - Skřítka říká, naplňte tu karafu! - Jak poroučíš, Skřítko. To jsou mí týkoví skřítci. Jsou to drsní malí lidé, kteří mi zapřisáhli své drsné malé životy. - Líbím se jim, protože jsem hebká. - Skřítka chce pohovku! Ať se tu ten krasavec cítí dobře, lidi! Skřítka vás chválí! Děkujeme, Skřítko.

Žiji pro tvou potěchu, Skřítko. Vypadá to, že zapřisáhli život Skřítce. Víte, co si myslím? Že kdyby Skřítka na pět minut zmlkla, všichni na světě by srali světovej mír a já bych už nemusel brát prášky na spaní. Tak jo, děcka, myslím, že máme všechno. Skřítka říká, vykliďte pokoj! Soukromí pro krasavce! Soukromí? Na tohle musíme být sami.

Mám čas do šesti, abych stihl filmový večer s Beth. - Je to náš rituál. - Není problém.... tady máš. - Myslím, že se s Beth jednou vezmete, že? - Co? - Je něco špatně? - Pán emocí mi něco řekl, než zmizel. Nevím, co to znamená, ale myslím... možná mi to s Beth nemá vyjít. Tak jo, Chrisi, zmlkni. Soustřeď se na mě. Představ si, co mám v mysli.

Jasně si to představ. Dobře. Zkouším to. Představ si, že vstupuješ do mé hlavy... - Jo. - a podívej se mýma očima. Teď použij můj mozek, aby myslel tvé myšlenky. - Vypadá to opravdově. - Je to opravdové. Vyměnili jsme se. - Ovládl jsem tvé tělo? Páni! - Vidíš? Nejsi rád, žes přišel? Cítím se divně! Týjo, podívej se na své klapající prasečí ručičky! Je tohle v tvé kultuře něco jako líbání?

Je to rituál nazvaný Mirr Vo. Je to jako bychom se vzali. Blázínku! Jedná se o značku vodních lidí. Cítím se tak osvobozeně! V mým středních partiích pociťuju, že mi něco chybí. Táhne mi tam... jako ve starém domě! Máš hrozně přeplněné kalhoty. Na co máš tolik čtvrťáků? - Proč mě tak svědí nohy? - Protože jsem moc dlouho na suchu. Skoč do mé postele! Vždycky zapomenu, že máš rybí ocas!

- Vyčůrám se z okna! - Tak kluzký a lesklý! Co to sakra.. kámo! - Tohle jsem vždycky chtěla udělat! - To je nezákonné! Ujetý. Takhle vypadají moje půlky? Sexy půlky! Teď si můžu všude poskakovat a nikdo mě nebude soudit. Jsem silný muž! Pro mě pravidla neplatí. Tvořím nová pravidla! Konečně vím, jaké to je jezdit na dívčím kole!

Naplánuju si garážový wrestling! - Dostává se mi šílené pozornosti. - Učení je pro ženy! Piju hafo mlíka! - Je to 323 415... - Hej, nedávej jim moje číslo! Proč ne? Všichni si s tebou chtějí vyjít jen jako kamarádi! Ach můj bože, musím si pochovat to dítě! - Potrestám toto křoví! - Všichni mi bez váhání dávají své děti. A já je chci všechny spapat!

Tyhle obří rukavice ti akorát potí a vlhčí ruce. - Hej! - Ú, chci si zkusit tvého čmeláčka! Je citlivý na teplo. Použij své loketní mazivo. To není tvůj čmelák. Mazlíček se adaptuje podle duše toho, kdo ho nosí. - Tohle je tvé osobní zvíře. - Je to lynčovací šmátral, vidíš? - Och, ano... Ahoj. - Jů, líbíš se jí! Co to je za hrozný zvuk?

Cizí subjekt! Skřítka říká, zabít vetřelce! - Co? - Já jsem tady! - Kde je Plum, ty maniakální zloději těl? Útok! Ne, Skřítko, my jsme si vyměnili těla! Propásneš filmový večer a je to moje vina. V pohodě, Beth ho propásla už několikrát. Nebude jí to vadit. Vplížil ses do mého pokoje. Mám zaracha. Obvykle pravidla neporušuješ.

- Hej, Plum. - Ano? Můžu zkusit něco divného? Pominulo to? Jsme zpátky. Na filmovém večeru... je Beth sama. Chris a Plum se políbí a změní jim to život. Musíme to dělat takhle? Beth je má kamarádka. Tvoje časová osa byla porušena nebezpečným mužem.

Seber svou sílu. Musíme toho napravit ještě mnoho. Já vím. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten dvojsmysl, když říká: "Tak takový je to pocit jezdit na dívčím kole" xD

261

Odpovědět

Normálně jsem z toho na měkko. :-(

250

Odpovědět

Na to sa tak príjemne večer pozerá :)

190

Odpovědět

Skvělý. Jinak kdo by chtěl tady je nový povedený kraťas od nich (tvůrci zohodle pořadu - Frederator): https://www.youtube.com/watch?v=CpB3_fgsD5U

40

Odpovědět

No, jestli jsem to pochopil správně. Máme tu rozjeté 2 příběhové linie: Červa a Emotion Lord. No a i když Emotion Lord umí cestovat v časem, tak samozřejmě podle zákonů nesmí nijak zasahovat. Což zasahoval, takže někdo tu "chybu" opravit musel.

551

Odpovědět

Wat? Wat? Co se to tam pořád děje? Já jsem z toho jelen. :D A proto mě to tak baví! Uííí! :D

510