Sezóna ČervaOdvážní válečníci (S02E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:285
Počet zobrazení:7 844

Blížíme se do finále druhé (a zatím poslední) série. Předposlední díl je předzvěstí velkého finále, takže se připravte na akci a drama!

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI SEZÓNA ČERVA 25. PROSINEC, 3085 HOROROVÝ DEN, KTERÝ BETH ZMĚNÍ NAVŽDY Proč mě opouštíte? Kazíte tím Vánoce. - Ví někdo, odkud ti křečci jsou? - Ne. - Nemám páru. Děcka, našel jsem Mitche! Kdo jsem? - KDO JSEM? - Jsi v pořádku? Když jsem se podíval do zrcadla, byl tam cizinec a koukal zpět na mě.

Detekuji stopy morálního rozhořčení. Ne! Ať vám náš pán pije krev a pochutná si na vašem mase! Boxovacího pytle už pro Mitche stačilo. No tak, kámo, nevyzraď naše křeččí tajemství. Reverend Nakládaná Brambůrka je na vrcholu svého snažení! - Kámo! - Nakládaná Brambůrka? Počkat, to myslíte mého tátu? Vychoval z křeččích miminek mocnou armádu! Společně se shromáždíme ve starém dómu a povoláme pravěkého krále.

- Jakého krále? - Aeonského červa. Vy uctíváte Aeonského červa? Danny, dojdi pro mého tátu. Zrovna jsem přemýšlel nad tím, jak ti lépe sloužit. Nakládaná Okurka nás učí, že naše víra dovede Červa na tento svět. Ale asi o Červovi trochu pochybuju. - To jsou nebezpečné myšlenky! - Je to pravda! - Žádné drsnosti. - Co? Ne! Tvá kytara nezastaví náš úkol.

Všechny ty hlasy uvnitř, které mě něžně vedou, mi říkají, co jsem považoval za špatné. - Poslouchej ten hlas, Mitchi. - Nikdy nezpochybňuj Červa, Mitchi! Tady, brácho, dětský aspirin. Je Aeonský červ vůbec bůh? Nebo jen interdimenzionální bezobratlý ovládající mysl? - Určitě číslo dvě. - Přijdeme pozdě na sezónu Červa. - Já padám.

- Je mi jedno, co můj táta řekl. Povolat Aeonského červa je nemožné. I teď, když je tam venku? Jen ho musíme vyvolat ven. Můj paralyzovaný kůň ho drží v Průhledné zóně. Beth, je pryč! Tvůj táta utekl ze své malé klece, která je plná malých hovínek. - Nemohu bojovat proti svému osudu! - Počkej! Měli bychom ho sledovat? Falcone, si piš, že ho budeme sledovat.

NÁMOŘNÍ ÚDOLÍ MARS Nohy se mi třesou. Jen pár kroků od skrýše. To je ono. - Křečku Mitchi... - Co? Kdo je tam? - Následuj své srdce, křečku Mitchi. - Ano, to je hezké. - Červ je blbec... - Myslím, že to funguje. Stupně jeho čestnosti stouply o 15 %. A... hm, to je divné. Jako bych uvnitř Mitche zaznamenal druhou živou bytost.

- Ale teď je pryč. - Už ses dovolal Chrisovi? - Pořád to nezvedá. - Zkontroloval jsem jeho pokoj. Nikdo nebyl doma. - Kde by mohl být? - Odlož slzy, zlato, já se o tebe postarám. Zkoušej mu pořád volat, Wallowe. - Nejspíš je zase s Plum. - Co? Já myslela, že ty trávíš čas s Plum. - Vybělil sis zuby. - Chris tráví čas s Plum. Danny tráví čas ze svým Zarpapem. Blokovals Holo-Johna fakt hodně hodin.

- Hej, Beth... - Ano, Danny? Vidím vás, lidi, vím, že mě sledujete! Hups, odhalil nás. Zkusíme tedy na Falconovi nový mód. - Počkej, cože? - Pozor na strop! - Chameleoní trik! - Super, Falcon jede! - Falcon přetížen. - Co se děje? Prototyp není plně testován. Třepající se amulet. Oslním tvou křeččí mysl!

Má křeččí mysl je už oslněna! Božská blé... Danny, přestaň se předvádět! Kámo, já pořád trávím ten koláč! - Narazíme do toho dómu. Přistaň! - Není problém, zvládnu to... Ještě že je tu ta réva.... - Rozbitý dóm. - Sem musel Mitch mířit. Do staré terraformující kolonie.

- Opravdové město duchů! - Prosím, neotravuj mi mozek svými vtipy... Sliz z té kytky mi přilnul k rukavici... Ještěže je Pixel na dovolené na útesech. - Tyhle stromy jsou jako... - Co je s jejich interfázními rysy? Jako by sem ta džungle nepatřila. Jako stará dimenzionální zahrada mého táty. Přivedl stvůry na tento svět tak, že je vypěstoval na dvorku. Až uvidíte dimenzionální dresink, udělám dimenzionální salát.

- Takže tahle celá džungle... - Je jedna obří dimenzionální zahrada. Táta povolá Aeonského červa tak, že ho tu vypěstuje. Ten sliz se prožral až na mou fackovačku. To jsou sliny! A tohle interfázní mikroskopičtí přefikbrouci. - Přefikbrouci. - Přefikávají tvou ruku do jiné dimenze! Co? Do jaké jiné dimenze? Nějaké hezké? Pokud přefiknou i tvé srdce, cestu nepřežiješ. - V žádném případě, něco přinesu!

- Ach ne, má dobroto, jsem zmatený člověk ve vesmíru mezi dvěma jinými vesmíry. - Zůstaň se mnou. - Já si rád plácám! - Beth, kde jsi? - Ztrácím ho! Ustup dál, puso. Odškrábnu mu to tímhle klacíkem! Věci z tohoto světa na to nefungují. Chris by měl lepší řešení, kdyby tu byl. - Lepší než můj klacík? - Přefikbrouky nemůžeme odstranit. Není jiná možnost.

Jiná možnost než co? - Nemyslíš...? - Musím. Ty mu...? Wallowe, je to všechno moje chyba! - Co je tvoje chyba? - Promiň, kámo. - Beth, co hodláš dělat? Teď pojďme najít mého tátu. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

=D Jsem jediný kdo si myslí že ti křečci jsou hezčí než Catbug ?

311

Odpovědět

od 4 minuty už je to provařený že berou LSD :D

81

Odpovědět

Jelly Kid 4-eva :D

220

Odpovědět

Přefikbrouci?? Tahle šílenost mě nikdy nepřestane udivovat... :D

330

Odpovědět

Nevim... První díl, kdy jsem si řekla WTF beze smíchu, a bez pocitu, že to sice nechápu, ale stejně je to super. Snad mě závěr série nezklame, to bych nerada.

41

Odpovědět

Na tohle koukat zhulenej je fakt síla :D

122

Odpovědět

na tohle jsem čekal celý týden a dočkal jsem se :)

60

Odpovědět

absurdní jako vždy,čuper díl:)

70

Odpovědět

Miluju tenhle seriál, ještě než vůbec video zapnu dám bez rozmýšlení 10* a po té co to doukoukám bych dal nejradši znovu :D.

710

Odpovědět

tak to je pár ponožek..:D zrovna wallow přijde o ručku..:(

120

Odpovědět

Ale to už víme dávno, že Wallow přijde o ruku viz. 10. díl 1. série... :D http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/odvazni-valecnici-1x10-ultra-wankershim čas 3:50, já sice chápu, že pro mnohé z vás tento seriál asi nemá dávat smysl, ale když tenhle seriál několikrát zkouknete (*caugh* ne přímo při smyslech) Tak vše dává naprosto smysl!
PS: nejsem blázen... Not yet

140

Odpovědět

Nepřišlo mi to moc šílené, takže poněkud slabší. Přeci jenom díly s Pánem emocí mám raději.

180

Odpovědět

Tohle byl vážně skvělý díl. Díky za překlad!

320