Opravdová "Akta X"?

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:4 854

Přinášíme vám první video od společnosti VICE, která se zabývá točením i lokalizací zajímavých dokumentů. Akta X se po letech opět dostávají do středu zájmu, ale jaká je realita mimo televizní obrazovky? VICE se vydal poznat Joe Nickella, dlohodobého vyšetřovatele paranormálních jevů, kterému se přezdívá: "Opravdová Agentka Scullyová". Společně s ním jsme pak v den výročí slavné havárie létajícího talíře UFO v roce 1947 odcestovali do Roswellu v Novém Mexiku, abychom si popovídali se svědky, skeptiky a všemi možnými ostatními ufology. České titulky nastavíte kliknutím na "CC", zvolíte "Options" a z nabídky jazyků vyberete "Czech".  Poznámka: Za kvalitu titulků neručíme, prosím, neobracejte se na nás se stížnostmi - nemůžeme je opravit. Stejně tak nastavení přehrávače neovlivníme, díky za pochopení :-)

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mne to video nejde ani zobraziť, vôbec sa mi nenačíta videoframe.

01

Odpovědět

o nicem.

31

Odpovědět

Líbí se mi věta: Pokud jsme skutečně lidé, mělo by nám jít o pravdu. Ano. Ale tihle "věřící" lidé hned opáčí: Co je to Pravda? Nemá smysl s nimi mluvit. Když mi na někom takovém opravdu záleží (což není moc často) tak mu uštědřím pořádnou facku, až padne do kolen a řeknu: Je pravda, že jsi nasraný(-á)? Občas se stalo, že to chtěli popřít, ale pravda byla vidět na jejich překvapených obličejích tak výmluvně a jednoznačně konkrétně, že většinou mlčeli. A pak jsem mohl říct: Pravda se tě dotýká každý den, i když spíš. Je tak osobní, že rozhoduje o všem, co jsi byl(-a), co jsi a co budeš. Doslova o všem ve tvém životě. Kdybych chtěl být dobrý konspirátor, popisuji tento svět jako svět, kde mimozemšťané vždy byli, stále jsou a vždy budou. Jediné, co bych musel mít velmi bedlivě na zřeteli je PRAVDA. Musel bych jí obcházet, musel bych říkat neúplná fakta, musel bych zpochybňovat nedokonalosti lidských smyslů i úmyslů. A na to jsem strašně línej. Protože pak bych začal věřit a to je v konfrontaci s pravdou strašlivá dřina.

21

Odpovědět

Co take nizke hodnotenie?

01

Odpovědět

Jelikož se člověk nedověděl takřka nic, co by buď nebylo zřejmé a nebo nové..

90

Odpovědět

V HTML5 nejdou titulky zapnut.

21

Odpovědět

:D hhe... WHAT? :D

00

Odpovědět

Zkusíme nechat opravit, díky.

00

Odpovědět

Koho tyhle věci zajímají, velice doporučuji přečíst toto:

http://www.goodreads.com/book/show/53324.Supernatural

Je to neskutečný jak autor propojuje všechny jevy co se na světě dějí, a co všechno má vlastně spojení. Úžasná kniha.

23

Odpovědět

Skoda, ze sa neda kupit aj v cestine.
Je to fakt zaujimave, ako sa nahle ludstvo vyvinulo, keby som nebol realista, aj by som veril, ze to bolo sposobene niecom inym ako zo Zeme.

02

Odpovědět

+nrjersi přečti součka to je to samý a možná ještě lepší

01

Odpovědět

Koho tyto věci zajímají, doporučoval bych spíše Darryla Anku, který má jak přímou zkušenost s mimozemšťany, tak s nimi telepaticky komunikuje:

https://www.youtube.com/watch?v=8iRU-jLkcss

Pokud si ovšem sami sobě připustíte i tu možnost, že je toto možné :)

19