Charlottesville: Rasa a teror

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:12 387

Nedávné události v americkém městečku Charlottesville ve Virginii, při kterých zemřela jedna z protestujících a dva policisté, vyvolaly mnoho emocí. Na zpravodajských serverech si o celé situaci můžete přečíst mnohé. Přímo mezi příslušníky tzv. alt-right, tedy nacionalistické ultrapravice natáčela pro HBO reportérka Elle Reeve. Za celou dobu, co titulkuju, je tohle video asi prvním, u kterého se mi dělalo fyzicky nevolno...

Přepis titulků

PÁTEK 22:00 UNIVERSITY OF VIRGINIA Nás nenahradíte! Židi nás nenahradí! Krev a půda! Čí ulice? Naše ulice! Nechcem nácky, nechcem KKK, nechcem zfašizované USA. Nechcem nácky, nechcem KKK, nechcem zfašizované USA. Na bílých životech záleží!

Na černých životech záleží! Na bílých životech záleží! Dostal jsem pepřákem. Pepřákem? A kdo to udělal? Komouši! Snažíte se zjistit, co se děje? Na to je pozdě! Radši se připravte na zítra, když jste nám nemohli pomoct dneska! Připravte se na zítra!

CHARLOTTESVILLE: RASA A TEROR PÁTEK 13:30 MCINTIRE PARK Jak dlouho jste sem jeli? 12 hodin v autě. Jedeme od severních hranic. Jo vy jste z Kanadistánu. Kdybych dělal radikální agendu tam, asi by mě za to zavřeli. V Kanadě je v podstatě ilegální ranit něčí city. - Není to zločin, ale...

- Pokud to nejsou bílí muži. Kdy jste se začal zajímat o, jak říkáte, "rasové záležitosti"? Po případu Trayvona Martina. A Michaela Browna a Tamira Rice. Po tom všem. V každém z těch případů se nějaký černý kretén chová jako zvíře a překvapivě se dostane do potíží. Ať už mám se svými bílými kolegy jakékoliv problémy, tak tomuhle chování obecně nejsou nakloněni. To musíte zvážit, když přemýšlíte o tom, jaké nastolit pořádky ve své společnosti.

Ale v Oklahomě... Přesně, musíte vytáhnout Oklahomu, když mluvíte o bílém terorismu. - Elliot Rodger, Dylann Roof. - Takže jste jmenovala tři lidi, Elliot Rodger navíc nebyl tak úplně bílý. Jména bílých bombových útočníků a masových střelců si pamatujete. Vyjmenujete mi snad všech 19 únosců letadla z 11. září? - Pamatujete si jméno Dylana Roofa... - Ptali jsme se na to, - zda jsou běloši schopni násilí.

- Samozřejmě že ano. Mám tu pistoli, chodím do posilky. Snažím se být více schopný násilí. Jsem tu proto, abych šířil názory ve snaze, že se najde někdo schopnější a něco s tím udělá. Někdo jako Donald Trump, který ale svou dceru nedá židovi. - Takže Donald Trump, ale větší rasista? - Mnohem větší rasista. Když máte na rasu názor jako já, tak se nemůžete dívat na to, jak se ten hajzl Kushner s tou krasavicí producíruje. Můžete nám říci více o tom, jak pravice přejímá politický styl levice?

Nemáme mezi sebou přátelství a důvěru, kterou mezi sebou mají naši rivalové. A přátelství a důvěra se buduje aktivismem. To je taktika, kterou přejímáme. SOBOTA 22:30 EMANCIPATION PARK Jsme tu! Jsme teplí! A bojujeme proti KKK! Jděte do hajzlu, buzeranti! Viděli jsme pokřiky obou stran. Tady se šikují skupiny hnutí alt-right.

Jděte do hajzlu, buzeranti! Údajně tu protestují proti odstranění sochy Roberta E. Leeho, ale ve skutečnosti ukazují, že jsou víc než internetový meme. Že mají sílu a mohou se seskupit na veřejnosti. Alt-right hnutí je dobře organizované, mají hodně lidí, štíty, ochranné pomůcky jako helmy, viděli jsme tu slzný plyn, vajíčka a lahve s vodou tu lítaly vzduchem. Mám si to nalít na obličej?

- Co se stalo? - Dostal jsem pepřákem. - Od koho? - Co já vím. Od komoušů. - Podruhé ve dvou dnech. - Podruhé za dva zasrané dny. Bojí se tě! Seš moc velkej. Kurva! Heil Cantwell! Dá mi někdo vodu? Potřebuju se napít. Díky. Blíží se policie, máme se rozejít.

Část členů alt-right byla vytlačena pryč. Za půl hodiny mají začít řečnit. Členové alt-right pochodují k parku, alternativnímu místu, kam byli tento týden přesunuti. Jsme tu, řídíme se zákony, děláme vše, co máme dělat. Snažíme se vyjádřit své názory. A zločinci jsou tamhle a prochází jim to. To je základní problém naší společnosti. A ať si o mých názorech myslíte cokoliv, tak kvůli tomuhle jste v nebezpečí. A to je proto, že tohle město vedou židovští komunisté a zločinní negři, proto to tak je.

Takže to vy jste ve skutečnosti nenásilní protestující? Neříkám, že jsme nenásilní. Ale že my nejsme těmi agresory. My jsme nezačali používat sílu. Ale nejsme nenásilní. Jestli budem muset, tak ty lidi zabijem. Všichni dovnitř! Pojď, jedem. Potřebujeme tu víc lidí?

Máme tu novináře. - To jsou média? - Jo, naskočili nám sem novináři. Otevřete dveře a pusťte ho ven. Když tak ty novináře vyhodíme. Ten je váš? Řekněte mi, co si o tom myslíte. Co děláte pro Daily Stormer? Píšu pro ně články a zprávy. Většinou jsem jejich člověk na místě událostí.

A co si ode dneška slibujete? Co to pro vás znamená? Jednak to znamená, že těmhle parazitům, té anti-bílé verbeži ukazujeme, že tohle je naše země, že ji postavili naši předci a že i nadále bude naše. Jak vidíte, tak ve velkém stylu vystupujeme z internetu. Například včera večer na pochodu s pochodněmi nás byly stovky. Lidi si uvědomují, že nejsou sami, ale že jsou součástí něčeho většího. Šířili jsme své memy, organizovali jsme se na internetu.

A teď vylézáme ven. A jak dnes vidíte, je nás mnohem víc než té anti-bílé anti-americké špíny. Přijde čas, kdy budeme mít dostatek moci, že od nich naše ulice navždy vyčistíme. Vše, co je v bílých zemích zdegenerované, bude odstraněno. Takže to, že se objevujete na veřejnosti... říká lidem, že jim podobných lidí je víc? Začínáme pomalu ukazovat, jakou máme sílu. Zatím jste ještě nic neviděli.

Byl vyhlášen stav ohrožení, takže protest v parku byl zrušen. Přesunuli se do tohoto parku, ale nevíme, jestli se něco uskuteční. Nevíme, jestli jim policie umožní pokračovat. Potřebuji okamžitě mluvit s šéfem policie. Máme tu totiž lidi... U sochy máme lidi s vybavením. A prý pro ně nemůžeme poslat auto, které by je vyzvedlo. Ani lidi. Pošlu pro ně alespoň 200 lidí se zbraněmi, pokud je odtamtud nedostanete.

Díky. Ať mi zavolají, číslo mají. Máme rozhodnutí federálního soudu. Máme rozhodnutí federálního soudu, které nám umožňuje toto shromáždění. Máme i povolení na vybavení pro řečníky. Máme povolení pro řečníky. Ani jsme nemohli zapojit mikrofony. Nechtějí, abychom mluvili, protože říkáme pravdu. Mluvíme o etnických čistkách v Americe a destrukci amerického způsobu života a nové společnosti v bolševickém stylu, kde není žádná svoboda, ani svoboda slova.

Tam totiž teď Amerika směřuje. A to se musí změnit. Uvidíme se později. Vrátíme se. Guvernér vyhlásil stav nouze, takže je protizákonné se shromažďovat. Levice nás nebyla schopná porazit, tedy zástupci kapitalistické třídy, buržoazie a statutu quo. Nemohli nás porazit svými ozbrojenými militantními levicovými radikály.

Takže se museli obrátit na stát. Tohle přesně ukazuje, že radikální levice, korporace a stát jsou na stejné, židovské straně. Tohle je důkaz. Můžete nám říct o svých organizačních taktikách? Jistě, jdeme ve stopách Zlatého úsvitu a severského NRM a dalších organizací, které jsou předvojem nacionalistického hnutí. Koordinujeme své aktivity a spojujeme své členy. Tohle je největší nacionalistické shromáždění za posledních 20 let.

Je to úžasné. Přivezli sem levičáky z celé země ve snaze nás zastavit. A my pokračujeme, budeme si to i nadále užívat a i nadále budeme bojovat. SOBOTA 13:40 BLÍZKÝ EMANCIPATION PARK Čí ulice? Naše ulice! Nevím, kolik lidí je zraněno, ale medici tu ošetřují ležící zraněné. Lidé tu pobíhají, křičí a pláčou. Po stranách je také mnoho zraněných lidí.

Byl to příšerný zvuk. Doslova sem vjeli 80kilometrovou rychlostí a vjeli do nás! Na zemi tu teď leží lidská těla. Řekli jsme zastupitelstvu, že je tu nechceme, ale oni je sem pustili! Řekli jsme policii, že je tu nechceme, ale oni je sem pustili! Musel jsem uskočit stranou, málem mě to auto taky srazilo! Viděl jsem vzduchem létat těla lidí, do kterých to auto narazilo.

Viděl jsem lidi v kalužích krve na zemi! Tohle je moje město! My jsme tu ty zmrdy nechtěli! A teď jsou tu na zemi těla a zrovna se snaží někoho oživovat. Do prdele! Panebože! Panebože, srazilo nás auto! - Byl jste tam, když se to stalo? - Byl jsem na druhé straně křižovatky. Viděl jsme, jak se lidi, značky a všechno vzneslo do vzduchu. Viděl jsem, jak to auto vycouvalo zpátky.

Nebylo to nehoda. Pak jsem tam běžel, protože křičeli a sháněli doktora. Na straně ležel muž. A taky žena, která ztěžka oddychovala. Pak ji převalili a ona umřela. Pomáhal jsem ji oživovat. Takže... Jo... Co nejdůrazněji odsuzujeme tuto šokující ukázku nenávisti, fanatismu a násilí na mnoha stranách, na mnoha stranách.

NEDĚLE 17:30 UNIVERSITY OF VIRGINIA Zastavte se a soustřeďte se na své pocity. Jste-li nábožensky založení, tak se pomodlete, a pokud ne, tak se připojte ke sdílenému kolektivnímu vědomí, skrze které myslíme na člověka, který přišel o život. Můj pradědeček mi vyprávěl přesně o tom, co jsem dnes zažil.

A teď se můžu podívat na to, co se děje... a najednou vidím to, o čem mluvil můj pradědeček... Není to děsivé, ale... je to odporné. A fakt, že máme prezidenta, který vystoupí v televizi a říká: "Lidé se zachovali špatně na mnoha stranách," aniž by zmínil mladou ženu, která přišla o život, a to v důsledku činů lidí, které vědomě podporuje.

Je to odporné, ale nemůžu říct, že by mě to překvapovalo. Potřebujeme vás na všech setkáních, která jsou pro rovnoprávnost, pospojitost a jednotnost. Potřebujeme vás všechny, abychom z Charlottesville učinili místo vzdoru. Chaos, který jste viděli, tu už nějakou dobu bublal. Nikdo to nebylo jen o soše. Bylo to o tom, co je správné a co špatné. A o tom, že spousta lidí obhajuje to, co je špatné.

A jen málo z nás se ozve dřív, než je pozdě. Viděla jste prezidentovu reakci, ve které řekl, že ani jedna ze stran nemá být násilná? Podle mě to byla kupa nesmyslů. Když kandidoval, tak na jednom svém shromáždění stál, ještě než ho zvolili, a řekl: "Kdyby to udělal před 40 lety, tak by ho vynesli na nosítkách." Tyhle aktivity posvětil.

Tohle je tvář nadřazenosti. S tímhle se jako Afroameričané potýkáme každý den. A tohle byla vždy realita v Charlottesville. Kamkoliv se ve městě postavíte, vidíte pána, co si sedí na Monticellu. Dívá se na nás svrchu. Na celé město takhle shlíží už kdovíjak dlouho. To je Charlottesville. NEDĚLE 14:00 RADNICE CHARLOTTESVILLE Hanba!

Odpad! Špína! Špína! Pojď blíž, Jasone. No tak! Je to smutný den pro naši konstituční demokracii, když si nemůžeme užívat svobody, jakou je první dodatek Ústavy. To přeci vede k racionální diskuzi a tvorbě myšlenek.

Lidé se pak uchylují k násilí. - Jdi do prdele, Jasone! - Obvinit z vraždy! Okamžitě! On sem ty lidi pozval! Obvinit z vraždy! Hned! Ustupte! Já jsem s váma! Máte rádi nácky? Náckové, jděte domů!

NEDĚLE 20:30 ROANOKE RAPIDS, SEVERNÍ KAROLÍNA Dneska jsem celkem dobře vybaven. Kel-tec P3AT, 0.380 ACP. Glock 19, 9 mm. Ruger LC9, také 9 mm. A taky nůž. V batohu mám ještě jedno AK. To je tak, když ztratíte přehled o svých zbraních.

Podle mě to stálo za to. Věděli jsme, že narazíme na hodně odporu. To, že nikdo na naší straně nezemřel... To jsou body pro nás. Fakt, že nikdo z našich nikoho neprávem nezabil... To je taky plus pro nás. A myslím, že jsme ukázali... Ukázali jsme svým rivalům, že se nenecháme zastrašit. Ale to auto, které najelo do protestujících... To bylo nevyprovokované.

To není pravda a vy to víte. Viděla jste to video. Viděla jsem videa, ale moc o tom nevím. Můžete mi popsat, co v tom videu můžeme vidět? V tom videu můžeme vidět, že do toho auta někdo buší. A když ho ta zvířata opět napadla, a on neviděl jinou možnost, jak jim uniknout, tak šlápnul na plyn. A bohužel, protože naši rivalové jsou tlupa zvířat, kteří nedávají pozor, nemohli mu prostě uhnout z cesty a pár lidí bylo zraněno.

To je nemilé. - Takže podle vás to bylo oprávněné? - Víc než to. Nemůžu uvěřit... Míra sebeovládání, kterou naši lidé předvedli, byla ohromující. Co si myslíte, že to znamená pro další protest alt-right? Bude těžké to překonat, ale my se toho nebojíme. Počkejte, cože? Těžké překonat? Zemřel tady člověk. Upřímně řečeno myslím, že umře ještě dost lidí, než tady skončíme.

Proč? Protože lidi umírají každý den. Ale na infarkt, ne násilnou smrtí. Lidi umírají násilně každou chvíli. To je částečně důvod, proč chceme etnický stát. Černoši se navzájem zabíjejí a ta čísla jsou ohromná. S tím nechceme mít nic společného. A to, že se nám brání, když říkáme: "Chceme zpět naši domovinu," mě nepřekvapuje.

Tihle lidé chtějí násilí. A pravice akorát této poptávce vychází vstříc. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (199)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím mohli by ste to video lepšie otagovať nech sa v budúcnosti lepšie hľadá.

Osobne by som pridal tagy: HBO, VICE, Charlottesville.

BTW: Škoda, že tam neprišli hasiči s cisternou plnou benzínu a nezačali to striekať na tých neo náckov.

00

Odpovědět

Na obou stranách jsou špatní lidé. Chybí jim ale vůdce, dva co by mírnili jejich davové šílenství.

211

Odpovědět

A proto jsem rád, že nežiju v zemi, kde si každý idiot může koupit útočnou pušku. Zajímalo by mě, jak jsou policejní složky připraveny na scénář, kdy banda ozbrojenců zaútočí na dav. Odstřelovači při demonstracích musí mít dlouhé šichty.

83

Odpovědět

V každé zemi si může idiot koupit útočnou pušku, kulomet, granátomet, miny... stačí mu internet, Tor a znalost jazyka.

Pořídit si nelegálně kosu* je v ČR snazší než ji sehnat legálně. Mnohdy je to i levnější a to nemluvím o tom, že kosa jako taková je nelegální, protože může střílet dávkou. Na volném regulovaném trhu jsou k dostání pouze modely znehodnocené na střelbu jednotlivými ranami.

*samopal vzor 58

16

Odpovědět

+-HoNY-No jo, ale s nelegálně držící zbraní by se asi takhle nechlubili v televizi :D Idiot+darknet a znalost jazyka naštěstí nejde moc dohromady.
A přísné normy v podstatě vylučují vznik různých snadno manipulovatelných milic (nebo jsem snad jediny kdo měl z toho hlavního nácka pocit, že situace využívá jen proto, aby získal nějakou moc?).

10

Odpovědět

+TuvokNesouhlasím. Zákony nic neregulují a nevylučují. Třeba takové Lidové milice -
„zbrojená pěst dělnické třídy“ - neměly žádnou oporu v československém právním řádu (brali tam de facto každého, kdo nebyl „třídní nepřítel“ a členové fasovali regulární pěchotní výstroj a výzbroj) a přesto byly všeobecně akceptovány. Dokonce asistovaly puči v únoru 1948 a pravidelné ozbrojené složky, který by, pokud by se řídily platnými zákony, jim v tom měly zabránit, jen nečinně přihlížely. Lidové milice byl vlastně vlastně takový český KKK.

11

Odpovědět

Zajímavé že skoro naprosto všechny tyhle problémy s menšinama se vztahují jen na černou rasu. Žádné akce v tomhle počtu a velikosti kvůli třeba asiatům. Čím to bude? Je problém v údajném rasismu bělochů nebo v tom že černoši dělaj bordel a můžou za většinu kriminálních činů a tak dále?

1311

Odpovědět

Vážně?

Takže když "germáni" protestují a bojí se o "své" místo, tak jsou na vině černí. Zajímavé by bylo se podívat do historie, koho obviňovali "germáni" dříve. Židy (druhá světová válka), Židy (první světová válka), Čechy a Poláky (politické obrození v období "po SŘŘ"), Židy (během kruciát), Muslimy (i když na ně vlastně zaútočili Baskové-v období Karla Velikého).

Tedy je chyba v "germánech", nikoli v těch, které označili jako cizince.

37

Odpovědět

+orcinusorca2017Vau, našel si nějaké bílé rasisty co žili před 70lety. My řešíme dnešní n***y.

36

Odpovědět

+nevimjmeno2Vážně?

Breivik je n**r? Maročané z dodávek jsou n***i?

52

Odpovědět

+orcinusorca2017Nenávist vůči slovanům byla jenom díky rasové politice což bych označil jako rasismus. Nenávist vůči židům byla z velké části díky jejich bohatství (nebo to aspon bylo hodně propagováno) ale ano jedná se rasismus. Ovšem kdyby nějaká rasa v tvojim státě mohla za většinu kriminálních činů,znásilnění a podobně tak to neni rasismus to je fakt.Černoši dle mě snad využívají politické korektnosti k tomu aby mohli unikat spravedlnosti. A to nemluvím o rasově podnětných vraždách v evropě od chudáků rapefudžíků. Protože narvat autem do davu jednou by se možná dalo brát jako chyba jedince a to že je z přistěhovatelského prostředí jen náhoda. Ale kolikátej to byl už útok za tenhle rok?

32

Odpovědět

+MorceJenže ty vraždy od rapefudžíků mají na svědomí Maročané (širší optikou Maurové, ještě širší optikou Semité-spříznění jazykem a kulturou), nikoli černoši.

Proč tedy obviňovat černochy za zločiny Maročanů?

31

Odpovědět

A ještě si politicky nekorektně zatrollím: kdyby měl někdo v davu, do kterého najel sympatizant/člen KKK, legálně drženou zbraň a použil ji, tak by to bylo posuzováno jako adekvátní sebeobrana.

Teď záleží, jak si to vyložit:
a) KKK si počínal chladnokrevně a počítal s tím, že nikdo, do koho bude najíždět nemá zbraň, protože oni věří, že: „zbraně jsou špatné, protože jsou špatné. Áno!?“
b) KKK jel provokovat, mentálně to jeho mozek nepobral, že by se mohlo něco stát, ale „dav chtěl krev“. Zvrhlo se to. Sympatizant/člen KKK zpanikařil, v davu nikdo neměl zbraň a dav krev dostal... svoji.

02

Odpovědět

Bohužel amerika je celá zmagořená. Bohužel už si nedokáže dělat srandu ani sama ze sebe: https://www.youtube.com/watch?v=81LAELuB0yI

00

Odpovědět

No náckovia sa nám množia aj na Slovensku, neonacistickú stranu LSNS už máme aj v parlamente. A zábavne ak niekto v USA na nejakú rasu kričí, nech sa vráti odkiaľ prišla, keď sú tam všetci okrem indianov prisťahovalci. A najlepšie je keď to tam vykrikuje niekto kto tam prišiel len nedávno.

910

Odpovědět

Se přestěhuj do nějaké slovenské vesnice, kde cigáni tvoří majoritu. Ještě bys byl rád za LSNS.

60

Odpovědět

+nevimjmeno2Že by Slováci byli tak neschopní a nevytvořili diskriminační systém, který měl v sobě hluboko svá pravidla? (Nejpříšernější letiště na světě je v Praze)

To si opravdu nechce věřit.

11

Odpovědět

+orcinusorca2017Co to meleš?

11

Odpovědět

Njn jestli chce být někdo nácek, měl by jet do Litvy, Estonska či Lotyšska a nebo nejlépe na Ukrajinu, tam náckové mají pré a nikomu tam nevadí, právě naopak. :D

00

Odpovědět

Hmmmm.. zajímavé, ale zmínka o tom, že řidič automobilu patřil k hnutí antifa nebyla ve videu žádná. Obě strany jsou extrémistické a obě strany ve videu jsou špatné.

416

Odpovědět

a co takhle zdroj tohohle tvrzení ?

81

Odpovědět

Ano, zmínka o tom ve videu není, a to z jednoho pro některé lidi nedůležitého důvodu...není to totiž pravda.

James Alex Fields Jr. můře být vším, jen ne členem antify.
https://www.nytimes.com/2017/08/13/us/james-alex-fields-charlottesville-driver-.html?mcubz=0

10

Odpovědět

Ten pocit, když nevíte, jestli se připravovat na válku občankou, nebo jadernou. :)

151

Odpovědět

ÁÁ tak vidím, že nevímjmeno po supporters trolí i na dalších místech :-D

21

Odpovědět

Mít názor je dneska trolling. Wau.

14

Odpovědět

+nevimjmeno2Ono je taky sakra rozdíl mít konstruktivní názor, nebo psát tady to co ty ;) Četl jsi to vůbec někdy po sobě? :-D Tuším, že tě vyštípali ze supporters, tak doufám, že to přijde i brzo tady

41

Odpovědět

+Daniel KyrilákKdo mě vyštípal? Na supporters pořád píši ty chudáčku.

01

Odpovědět

+nevimjmeno2Oj tak to můj problém, dlouho jsem si tě tam nevšiml ;)

10

Odpovědět

Jak ty cerny svine muzou rvat nazi go home?
Bych jim rekl.. ale vy jste tady na dovoleny.. vy jste cerni, vy jste afro.. tak se koukejte jit zpatky do p**e od kud jsme vas pred 300 lety dovezli :D

625

Odpovědět

Ještě lepší jsou hispánci co v LA demonstrují, že LA patří Mexiku. Kdyby LA bylo stále v Mexiku, tak je to další chudá burito taco díra a ty hnědý hovna se serou dál na sever do USA...

45

Odpovědět

White lives matter!

2314

Odpovědět

Fuj ty xenofobní nácku. Záleží jen na životech n***? a cikánů!!!

81

Odpovědět

Every life matter and our planet the most! Kdo tu nejvíc ničí planetu? JE TO NAŠE CIVILIZACE, wake up

22

Odpovědět

Paráda :D Doufám, že se u toho Xardass i poblil :D

712

Odpovědět

Ten hlavní nácek je nejvíc k smíchu, trapná herečka. Sehraje útok pepřákem naprosto stejně, se stejnou reakcí relativně klidným hlasem, bez slzy na tváří. To jsou ti tvrdí, stateční, aríjští hoši...:D

217

Odpovědět

Levičáci všude útočí pepřáky, protože to jsou fyzické sračky.

821

Odpovědět

+nevimjmeno2A když náhodou ne, tak je třeba to zinscenovat... Se pak hodí, když vedle plešatýho dementa, co dokáže mluvit jen půlkou huby stojí reportérka s kameramanem...:D

112

Odpovědět

+Thorleif_czPodle čeho tvrdíš, že to bylo zinscenované?

05

Odpovědět

Vtipné jak ti "zlí" náckové většinou jen nesou transparenty, vykřikují hesla a to je vše. Zatímco ti "hodní" a mírumilovní levičáci vytáhnou basebolové pálky, zapalují auta a ničí výlohy...
Ale hlavně že větší zlo jsou náckové, žejo....

2628

Odpovědět

Respektive náckové jsou vypatlanci, levičáci vypatlanci. Jsou si v debilitě a agresivitě naprosto vyrovnaní, tak proč v mediích pořád jen označují za "zlo" nácky, kdežto levičáky (jejichž logo v ČR je jak jedna osoba, která kope do jiné, ležící na zemi...) vynášejí do nebe??

2211

Odpovědět

Videl si tam, ako nacista vbehol do davu ľudí, zabil 21-ročné dievča a 36 ľudí zranil...ale ty si budeš stále mlieť svoje.

2712

Odpovědět

+RezolutProč mlátili do jeho auta, když stát na místě? Taky bych šlápl na plyn.

818

Odpovědět

+nevimjmeno2Áno, úplne náhodou sa aj s autom objavil v ich zhromaždení. Alebo len trpezlivo čakal v aute, zatiaľ čo sa nenápadne vytvoril okolo neho tisícový dav?
Vidno, že ten šašo, čo sa chcel v tej hotelovej izbe hrať pred novinárkou na vojačika niekoho, ako si ty, ľahko presvedčí. Vážne by mi bolo trápne obhajovať takéto pseudozdôvodnenie násilného činu, pretože by som tým akurát dával najavo, že som idiot, keďže v tom vidím logiku. :)

125

Odpovědět

+RezolutShromáždění tam měla pravice. Co v tom městě levota dělala?

511

Odpovědět

+nevimjmeno2Jestli je KKK pravice, tak já jsem papež. Tak ještě jednou a naposledy - KKK je banda vypatlanejch vidláků.

113

Odpovědět

+RezolutJsi slovensky k*****o. Seber se a pal do p**e na slovensky Internet.
No ale on ten internet u vas funguje jen kdyz mydlis barana.. a zadne slovenske servery neexistuji co. NO tak to mas smulu ty spino.

213

Odpovědět

+RezolutJestli to byl nacista, tak mu muselo být nejméně 100 let. :-) To byl neonacista.

Pokud to půjde k nějakému soudu, tak „anti-rasisté“ budou popotahováni za to, že likvidovali cizí majetek (prokazatelně mu předtím kopali do auta - měli ho ignorovat). Ten výkvět inteligence z KKK, co zpanikařil a zahrál si „GTA Charlottesville“, bude popotahován za to, že si měl být dobře vědom toho, co dělá (jenom idiot se celý potře krví a strčí hlavu lvovi do tlamy) a nejspíše bude odsouzen za zabití a ublížení na zdraví. Záleží, jako barvu pleti bude mít porota, nejlepší by bylo je soudit v jiném státu - jinak z toho bude čarodějnický proces.

Já osobně bych všechny protestující bez rozdílu pochytal, dal jim na hlavu mokrej hadr a poslal do vyhnanství na 20 let do rozbombardovaných zemí na Blízkém východě. Však ono je to protestování přejde.

610

Odpovědět

+Rezolutlol ty si videl do toho auta? vzdyt vtom aute sedel uplne nevinej clovek kterej jel jen nahodou okolo

28

Odpovědět

A tohle je přesně ten typ zážitku, kdy si přečtete nějaký příspěvek v diskusi a říkáte si: "Tohle prostě musí bejt sarkasmus."
Pak přečtete druhej post... A vono ne, žádnej sarkasmus. Troll.

57

Odpovědět

Krásnej clickbait, rozumím, z něčeho žít musíte. Měl bych prosbu na překladatele a redakci serveru aby se zamysleli, v rámci všeobecného duševního zdraví, zda je vhodné něco takového vůbec překládat. Pouze to štěpí lidi proti sobě a utvrzuje je v jejich sociální bublině. Přeložením takovéhoto videa to stejně nezměníte a fanoušky jednoho či druhého videa pouze zatvrdíte.

Na jedné straně je banda intolerantních hulvátů-pseudointelektuálů, která se snaží „páchat dobro“ pro ty, kteří kolikrát pořádně nevědí, co chtějí, vnucují jim jediný „správný názor“ (=jejich vidění světa) a kdo s nimi nesouhlasí, tak je zasranej nacista, fašista, xenofob, kremlobot, šovinista, sexistické prasátečko, globalista (a vlastně není vůbec nic špatného na tom v boji proti globalizaci zapálit pár aut)... svým viděním světa se příliš neliší od našich „normalizátorů společnosti“ v 70. letech. Jejich hrdiny jsou teroristé jako Velký kormidelník Mao, Che Guevara nebo Mandela.

A na druhé straně tu máme vesměs bandu vidláků v prostěradlech na hlavě (pozor, nejsou to islamisté :-) ), mnohdy s omezeným intelektem, protože vznikali incestem, kteří dezinterpretují a následně se ukrývají za dodatky Ústavy (převážně 1. na názor a 2. nosit zbraň), s mizerným vzděláním, kteří se svojí „nadřazenou filozofií“ příliš neliší od vykonavatelů etnických čistek na Balkáně, Volyni, Haliči nebo třeba Rwandě a Nankingu. Své odpůrce nálepkují bez jakékoliv debaty bolševiky, komunisty, dobrosery, nomarxisty, židáky, fetky, smažky, homosexuály, potratáře, feministky. Jejich modly mají také krev na rukou.

Možná nejen pro autora překladu: pokud je něco, z čeho se opravdu zvedá žaludek, tak je přibližně devět a půl hodiny nekonečného zmaru v dokumentu Shoah z roku 1985. Neviděl jsem film, po kterém bych se cítil hůře. Skoro stejný zmar jsem cítil také z filmu City of Life and Death / Nanking! Nanking! (2009). Dost brutální je Shake Hands with the Devil (2007). Takové mírnější odvary jsou Útěk ze Sobiboru (1987), Bitva o Alžír (1966), The Killing Fields (1984), anebo loňské překvapení z Polska jménem Wołyń. Ale chápu, každý vnímáme hranici brutality a nechutnosti trochu někde jinde a pro někoho bude brutální i Schindlerův seznam.

2812

Odpovědět

Tvůj koment začal dobře, než si začal tlachat o tom, že kdo není pseudo levičák, tak je vidlák s omezeným intelektem.

423

Odpovědět

+nevimjmeno2Kdo má mozek, nalevo, tak nejde do průvodu, který rabuje a zapaluje auta. Kdo má mozek napravo, tak si nenavlíkne na hlavu prostěradlo a nejde do průvodu, kde se řve něco ve smyslu „pověste ty opice“ a hází po nich kameny.

Příklady (o jiných tématech):
- tohle krásné a smysluplné dílo napsal levicově orientovaný člověk:
https://archiv.ihned.cz/c1-65844070-analyza-zakladni-prijem-lze-zavest-i-v-cesku-podivejte-se-jak-by-to-slo-a-jaky-by-to-na-vas-melo-dopad
- tohle solidně formulované dílo napsal pravicově orientovaný člověk:
https://www.pressreader.com/czech-republic/lidove-noviny/20170621/281698319744364

Nebo mi chceš tvrdit, že někdo z nich má potřebu stejného barbarství jako dotyční pseudointlektuálové a vidláci?

104
Další