Osahávání varlat pro dobrou věc

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:314
Počet zobrazení:5 962

Jake Vale má YouTube kanál zaměřený na různé pranky. Tento je ale natočený pro dobrou věc, jelikož výdělek z videa půjde neziskové organizaci Testicular Cancer Society, která pomáhá lidem, kteří byly touto nemocí postiženi.

Přepis titulků

Zdravím! Jmenuji se Jack Vale. Duben je měsícem šíření povědomí o rakovině varlat. A velmi důležité je samovyšetření. Pohmatem. Řekl jsem si, že by mohlo být vtipné vyjít mezi lidi a vyzkoušet, zda varlata na omak poznají. Budu ti postupně podávat různé věci a ty se pokusíš poslepu uhádnout, co máš zrovna v ruce.

Dobře. Tak. Tohle je klíč. Co je tohle? - Klíče. - Dobře. Nabíječka do auta. A co je tohle? Je to jako...ale ne!

Na to sahat nechci! Co to je? Můžeš to vzít oběma rukama. To je pytel. Klidně použij obě ruce. Bože můj. To ne... Tak co je to? Můžeš klidně použít obě ruce. Pytlík?

Co to je? Co to je? - Je to jak kule. - Jako co? Jo. Je to jako pytel. - Jako co? - Jako pytel. Dobře. Jo, je to jako pytel. - Nemáš tušení?

- Ne. Bože můj! Je to nechutné...asi jako... - Jako co? - Jako koule. Je to jak koule. Nějaká hračka. Taková ta mačkací. Nevím... Sevři víc ruku. No tak, neboj se.

Bože! To ne! Ne, ne! Asi mám tucha. Bože, co to je? Já nevím. Je to fakt divný. Varlata? - Bože můj, nemám tušení. - Ani si netipneš? Ale však ty víš, co to je!

Já to snad ani nechci vědět. Já nevím. Je to nechutný. Netuším, ale vůbec se mi to nelíbí. Hele chlape... Není to had? Je to chlupaté. Je to ovoce?

Umělý šourek? Jako kdybych sahal na koule nebo tak. Netuším. - Nesahám nikomu na koule, že ne, kámo? - Jestli co? - Ale nic. Jsou to koule. Správně. Tak to je ono. To je šourek.

Cože? To jsou něčí koule, kámo. Rakovina varlat je nejčastější formou rakoviny u mužů mezi 15 až 35 lety. Takže si je zkontrolujte. Překlad: Daw8ID www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč si ženský po ránu mnou oči? Protože nemaj koule.....

430

Odpovědět

Pane Drtikol, sype se vám zrní :D!

150

Odpovědět

Doporučuji tento kanál odebírat. Jake ještě podporuje dceru, která zpívá :) Jinak nechápu to omezení.

42

Odpovědět

"VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!"

w t f to jako kluk pod 18 let si nemůže šáhnout na svůj pytel? :D

1101

Odpovědět

Ale to víš, že můžeš ;). Případně ti ho ošahám i já, abych se ujistila, že jsi zdravý, přeci jen pán ve videu říkal, že to postihuje muže od 15 let, tak abych měla jistotu.

694

Odpovědět

+Zlopanova mamaAha, tak to mnohé vysvětluje...

Ale předpokládám, že je Váš syn už moc starý na to, aby Vám ho odebrala sociálka.

143

Odpovědět

+Zlopanova mamaTo není žádná p***l, pamatuji jak kdysi dávno když jsem byl u doktorky na té 11 leté prohlídce nebo kdy se chodilo :D (hej už to je skoro 10 let) tak mi ohrabávala koule a mám z toho trauma do teď

205

Odpovědět

+Zlopanova mamatak si počkej na prst v p****i kvůli prostatě a dalším srandám ;)

182

Odpovědět

+Zlopanova mamaTeda, ženská a šáhla ti na koule, to pro tebe muselo být hrozný, viď? Neboj, nechoď k doktorkám a už se ti to nikdy nestane:)

172

Odpovědět

+Zlopanova mamaPokud mě paměť nešálí, tak si měl jako dítě doktora, ne doktorku :).

263

Odpovědět

+Zlopanova mamaJá bych řekl, že v 15 ho má každý tak ošahaný, že se leskne jako socha svatého Jana Nepomuckého na Karlově mostě. Jinak mě taky dokrtorka v útlém mládí prohmátla, ale rozhodně sem s toho neměl trauma, naopak, celou cestu domů jsem zářil jak sluníčko ... :D

81

Odpovědět

Co je na tom nevhodného pro osoby mladší 18 let? Myslím, že i ti mladší vědí, jak koule vypadaj (někteří je dokonce vlastní)

722

Odpovědět

Původní video na YouTube má věkové omezení, tak jsem tady dal alespoň upozornění.

1510

Odpovědět

Ja myslim,ze i ti mladsi vedi jak vypada vagina,penis,oral sex,anal sex,sado maso. Znamena to,ze je to taky vhodny ?
Sice tyhle oznameni umi obejit kazdej kdo ma aspon jednu ruku ale myslim,ze je to tady celkem pravem. Treba nejaka matka si tady pousti videa s tim,ze male deti sedi u ni. Kdyz uvidi tohle oznameni,tak to proste nepusti,protoze nechce treba 6 letemu diteti vysvetlovat co to je. Nevidim natom nic spatneho. Nikoho to snad nejak neomezuje.

296

Odpovědět

+sftMyslíš, že by nezvládla vysvětlit 6 letému synovi, co je rakovina varlat a jak je v rámci prevence důležitý samovyšetření? Ale jdi ty.

1411

Odpovědět

+sftVetsina nejsme puritani. Deti se o tehle vecech stejne dozvi driv nebo pozdejc. Ale jsou situace kdy to proste neni vhodny. Kazdej neni stejny jako ty. Ty by si treba tohle video bezproblemu poustel svym malym detem,nejaky rodine to treba prijde nevhodny. Omezuje te to varovani nebo jak ? Nechapu co mas vlasne s tim za problem.

123

Odpovědět

+sftAno, a někomu stačí si přečíst název videa a už si tak trošku udělá představu, vočom to je :)

40

Odpovědět

+sftPardon, ale z tohohle videa se malé dítě dozví, že 50% lidí má tělní orgán zvaný varlata, a že tento orgán může onemocnět rakovinou. A pár nespisovných označení pro tento orgán (nevím, jestli je některé z nich považováno za vulgární, ale nepřišlo mi). Nevím, proč by se to nemohly dozvědět děti jakéhokoli věku. Srovnávat to se znalostí sexuálních praktik je úplně, ale úplně mimo.

60

Odpovědět

osahat si koule, ok, ale neřeknou jak poznat že je něco špatně????? wtf jaký to má smysl

844

Odpovědět

Tak poznáš, když máš na koulích něco, co tam mít nemáš ne? Většinou to bývá taková menší bulka. Před pár lety jsem o tom měli ve škole i přednášku.

52

Odpovědět

+Dethrotakže třetí varle je špatně?

1092

Odpovědět

Odpovědět

Ale však ty víš co to je :D :D :D

15031

Odpovědět

Tady je vidět co sem chodí za k****y, když mi je někdo schopnej dát na tohle dislike :D

775

Odpovědět

+bigcockUtíkej se vyplakat za maminkou, blbe!

409

Odpovědět

+bigcockLike
Dislike
Like

33

Odpovědět

+bigcockzmR3di:

Ne díky, nemám to zapotřebí ;) Je to naprosto normální u 12letých dětí jako jsi ty, nemáš se za co stydět, jen mi prosím neraď protože né pro každého je dobré to co pro tebe.

122

Odpovědět

+bigcockMi prídeš ako najväčší keď sem chodíš preto aby si mal pocit, že si ta niekto všíma.

91

Odpovědět

+bigcockOn sem chodí z nouze, protože ho ty bandasky zablokovaly na diskuzi na Novinkách i na webu Blesku :)

70

Odpovědět

+bigcockVáš už ani pořádně komentovat nebudu, jste až moc ubozí ;)

17