Otravná hudbaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:2 979
V některých hrách je hudba tak dokonalá, že bez ní je hraní o několik řádů horší zážitek. Ale někdy zase…

Přepis titulků

Miluju hudbu v týhle hře. - Jakou hudbu? - Jsme na mýtině a vidíme Strom života, takže začala hrát ta éterická hudba. To je naprostá paráda. - Já nic éterického neslyšel. - Fakt? Jak to? Nemám puštěnou hudbu. Asi jsem ji vypnul. - Proč? Je to důležitá součást hry. - Kdysi mě nějaká skladba otravovala. - Tak jsem si vypnul hudbu. - O hodně přicházíš. - Fakt?

- Jo! - Tak já si ji zapnu. - Super. Fíha. - To je paráda. - Super, ne? - Škoda, že jsem ji měl vypnutou. - Věř mi, že si tu hudbu zamiluješ. Co to ku*va je? Do toho, dobrodruhu. Ja! O hudbu se postaráme. Tak pohledný dobrodruh mě ještě nikdy nezpovídal.

Pokud chceš říct, kde je Portál života, budeš mi muset prokázat službičku. Službičku ze sexuálního soudku. Ještěže v téhle vesnici kromě nás nikdo není. Nikdo tedy neuvidí, jak si spolu budeme užívat. Díky, že jsi pomstil mou vesnici. Vím, že jsi hrdina, který zachrání tuto zem. Pardon, neslyším tě.

Poslouchej… A dost! Tak to by stačilo! To už bylo moc. - Co? Nelíbí se ti naše hudba? - Ne, nelíbí. Už vím, proč jsem ji vypnul. - Ale my ti vytváříme atmosféru, brouku. - Ja. - Raz, dva… - Ne, ne, ne! Díky bohu.

Sladké ticho. Jak to, že se ti ta hudba nelíbí? Vždyť je boží! Kašlu na to, mizím. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Díky za sledování. - Ja. A omlouváme se hudebním expertům. Je zjevné, že s Adamem neumíme vůbec hrát. Je to tak.

Jsme nejméně hudebně nadaní z celé party. - Jo! - Odebírejte!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Geniální 😂😂😂

00

Odpovědět

:D přesně já... hudba je vždy první nastavení - buďto úplně vypnout, nebo alespoň ztlumit, aby byla opravdu jen hooodně potichu v pozadí...

00

Odpovědět

Hmm. A to já mám naopak herní hudbu moc rád. Lineage II, Neverwinter Nights, Icewind dale 2... tyto soundtracky si doteď pouštím a myslím, že zrovna tyto už tak dobré hry hudba povznesla ještě o level výš. Také třeba Assassin's Creed Odyssey má opravdu výbornou hudbu, nebo Gothic, první Rome: Total War, Rise of the Argonauts a vzpomínám si, jak moc jsem si nedávno užíval hudbu v prvním Jedi: Fallen Order :-)

81

Odpovědět

zásadně tlumím na max třetinu všech ostatních zvuků. Ingame voice chat pak častokrát úplně vypínám.
Ta scéna jak neslyší dialog, je úplně přesná.

60