300: Bitva tučnáčkůOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:5 630

Tučňáci císařští jsou známí tím, že tvoří společenstva, v dnešním videu se ovšem přesvědčíme, že tuto soudržnost mají v krvi už odmalička.

Poznámka: The Undertaker – legenda wrestlingu

Přepis titulků

Vítejte zpět u 300: Bitva tučnáčků. Tihle malí bastardi císařští se snaží dostat k oceánu, ale buřňák poblíž říká: "Ne, chci si dát vaše střeva na oběd." Tučňáci panikaří, ten malý s tlustýma nohama zakopl a to buřňákovi stačí. Přištráduje si to k nim a snaží si dát tučňáčí hambáč. Ostatní tučňáci říkají: "Nech toho, kámo, nech toho, nemusíš to dělat."

Buřňák říká: "Tučňáčci mi chtějí říkat, co mám dělat? To je bláznovství." "Ne, tohle je zasraná tučňáčí Sparta. Štíty. Formaci. Držte pozice." To buřňáka odrovnalo. Tučňáci odpovídají vrháním nadávek o jeho výšce. “Jaký máš tam dole výhled?

Klidně ti donesem štafle, abys nás moh sníst.” Buřňákovi se očividně tyto útoky na jeho fyzickou formu nelíbí. Tučňáky ale jeho city nezajímají, protože, však víte, je chce kurva sežrat. Počkat, co je tohle? No sakra. Tučňák kroužkový se vrhá do bitvy jako Undertaker do souboje v kleci, nebo abych se držel metafor o 300, jako Themistoklés zachraňující situaci ve zbytečném sequelu.

Buřňák říká: "Tak víte co? Já na to seru. Bezdůvodné urážky na mou osobu jsou jedna věc, ale nebudu se rvát o jídlo se zasraným tučňákem kroužkovým. Odprejsknul, tučňáčci říkají: “Dík, kámo, to bylo po pč." Kroužkový říká: "Pohněte, malí čulibrci, doprovodím vás k oceánu, kde vás beztak sežere nějaká kosatka." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

...kde vás beztak sežere nějaká kosatka.
To zabil.

181

Odpovědět

Ten predátor je Buřňák obrovský. Fascinuje mě, že si troufne na mladého tučňáka.
Viz originální video, které taky stojí za zhlídnutí:
Penguin Chicks Stand Off Against Predator | Spy In The Snow | BBC Earth

51