Bitva o oknoOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:5 497

Měli jsme tu válku třicetiletou, stoletou... Kdy skončí tahle válka? To nikdo neví.

Přepis titulků

Je čas nastoupit do busu, dámy a pánové, je nádherný den a je třeba trochu vyvětrat. Tak ne, není. Tahle borka preferuje přecpaný autobus, co smrdí jak řiť. Okno je zavřeno, tak ne, týpek ho zase otevřel. Dobrá, to by měl být konec. Ale ne, zase ho zavřela.

Šmarjá panno. Tak trochu nám tady vypukla válka. On ho otevřel. Každou vteřinou by měl být konec, asi to bude jedno z mých kratších videí. A hele, nechala tam ruku, mrkejte na to. Docela s tím otevřením zápasí. Nejde mu s tím hnout. Myslím, že je v piči, konec hry. Vyhrála, on to vzdal, tím končí video.

Ne, je zpátky, je zpátky a má to. Okno je opět otevřeno. Dokonce proti ní používá její taktiku. Zasekl tam svou ruku. Má na to výdrž? Vydrží to do konce cesty? Otevřel to dokořán. Tenhle čulibrk nechce jen pootevřené okno, nechce jen lehký vánek.

Nechce jen náznak vzduchu. Chce pořádnej průvan. Chce, aby autobusem proudil monzun. Možná je po opici, potí se jak sviňa, mohl by někoho poblít. Takže si uvědomuje, jak je důležité, aby bylo otevřené dokořán. Ale ona o tom nechce ani slyšet. Možná se právě dostala z chřipky. Říká: "Poslouchej, mamrde, chřipková epidemie právě skončila, byla jsem z toho na prášky, nechci být zase nemocná.

To, že vylezlo slunce, neznamená, že je venku teplo. Ale to ses ještě asi nenaučil, co, mladíku? Nevíš nic o záludnostech počasí. Jdeš si pěkně ven, bez bundy, bez šály, myslíš, že jsi nesmrtelný, ale dost už toho bylo, jasný?" Zavřeno. A máme tu zranění. Zlomila si nehet, mrkejte na ni, vůbec to nevzdává.

Je to hrdinka. Kdyby byla hráčka fotbalu, tak by se válela po zemi asi 10 minut, udělala by z toho pořádnou scénu. Ale není to sračka. Přál bych si, aby jeden druhému řekli, čím si procházejí. Pokud jsou některé mé scénáře správné, tak potřebují komunikovat. Musejí dojít ke kompromisu, dohodnout se a sejít se v půli cesty, nebylo by to špatné řešení, lepší než tohle "Ne, jdi do prdele." "Ne, ty jdi do prdele."

"Ne ne, kámo, ne, ty jdi do prdele." "Hádej co? Ne, ty jdi do prdele." Tohle chování nic nepřináší. Moje další část si přeje, aby šli na rande. Nevím, jestli to taky cítíte, ale ve vzduchu je nějaké to sexuální napětí. Myslím, že toho mají hodně společného, oba mají rádi autobusy a okna a taky být totálně tvrdohlaví čulibrci.

Tady je rychlý zákrok. Agrese právě dosáhla svého vrcholu. Mám jednu technickou otázku: Kdo je vlastně v právu? Kdo by měl mít kontrolu nad tím oknem? Vždyť je vedle ní. Okno je ve stejné řadě jako ona. Ale vypadá to, že on vedle sebe žádné okno nemá.

Měla by na to brát ohled? Měla by být více empatická? Je nějaký zákon, že musí sdílet okno, když sousedi okno nemají? Nemyslím si, že zákon by takové věci zahrnoval. Je to fakt oříšek. Možná by ona měla mít kontrolu a nadvládu nad oknem a on by si měl vysrat oko, je to fakt dilema. Je to něco, o čem bychom měli přemýšlet.

Navíc to vypadá, že tohle video nemá konec. Prostě to pokračuje dál a dál a dál. Někdo říká, že Bitva o okno nikdy neskončí. Prý pokračuje až do dneška. Mohla byste je zarazit, hej paní. Vy jste ochranka? Nebo jen průvodčí? Co děláte?

Prostě je zastavte. No tak už to někdo zastavte. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Právo ohledně okna má ten, kdo sedí o jednu sedadlo ZA oknem, ne ten co je U okna. ;) Na toho nebude fičet ani mu vánek nezlepší cestu, zatímco ten za ním to pocítí na plnou palbu. :)

10

Odpovědět

To komentoval Gif? Jako vážně? :D

32

Odpovědět

Taky nesnáším otevřený okýnka, nemusí mi přece celou cestu foukat do xichtu. Nejedu na motorce, jedu v buse.

414

Odpovědět

Jop, je to kráva...

148

Odpovědět

Není nad kvalitní šalinovej souboj :D

241

Odpovědět

Dospělí lidé. Tedy alespoň vzhledem.
Doufám, že je to celé jen hrané.

174

Odpovědět

Proč to tak hrotit. Já bych klidně udělal něco podobnýho a potom bysme se tomu společně zasmáli.

23

Odpovědět

Chtěl bych vědět, jak to dopadlo :(

181

Odpovědět

Myslím si, že to robili, až kým niekto z nich nevystúpil :D

101

Odpovědět

+ChromeoTaky je možné, že do toho byli tak zažraní, že dojeli až na konečnou a řidič je musel vykopnout :D

281

Odpovědět

K***a vypatlaná, fakt nechápem ako tí ľudia dokážu v lete jazdiť v starom rozpadávajúcom sa autobuse bez klímy a so zatvorenými oknami.

1822

Odpovědět

Nejste vy ten pán z videa? ;-)

326

Odpovědět

+Xardassdo hajzlu tak přece ji to okno k***a neovlivni d***e tak co ji z teho jebeee? ten vzduch fuka dozadu, tedy na borca keremu byl hic... jinak jo je to k***a vypatlaná... horko jak při německem grupensexu navic plnem b*******u a p***a chce mit zavřene okno... jebnut ji po hlavě falutem aby se vzpamatovala

714

Odpovědět

+klenkiopno tak snad se Ti aspon ulevilo...tam víš houby jaký je počasí, ty německej gruppensexe.

73

Odpovědět

+Witty1@Witty1 no podle obleceni vsech, krom te pani je zrejme ze je leto, napovida tomu i to do oci bijici slunce za prave tim oknem o ktere se perou :D jako chapu ze kolega nahore to napsal dost prehnane ale kdybych vynechal vsechny vulgarity...jsem rozhodne na jeho strane :D sam ozzyman rekl neco o autuobusu ktery "pachne jako p***l" jeho slovy :D @asdf ne, klimatizovane busy opravdu nemaji otevirani jako z dob komunistu :D je mi jasne ze budes namitat ze nevim jak je to v te a te zemi ale ruku na srdce..sam tomu neveris :D

61