Chlápek vs. židleOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:5 833

Ozzy Man je australský YouTuber, který ve svých videích komentuje různé sporty, zvířata, a když přijde ten správný čas, tak i Hru o Trůny

Přepis titulků

Vítejte v kanclu. Máme tu další obyčejný den. Tenhle chlápek do sebe kope kávu a vyťukává ňáký čísla. Ale ne, vypadá to, že má nějaký dilema s debilní kancelářskou židlí, kterou mu poskytl manažer. Nemám tucha, co se tam přesně děje. Snaží se problém ignorovat a zůstat produktivní. Ale moc se mu to nedaří a už pomalu chytá rapla. Musí si stoupnout.

Tohle je problém na stojáka. Ale je celý zmatený, a tak si zase sedá. Snaží se to rychle otestovat. Ale je to furt v řiti. Rozjebaná židle potvrzena. Svůj život bych jí nesvěřil. Právě odpadlo zatracené kolečko. Jakmile odpadne kolečko ze židle, musíte si připustit, že situace už se rozhodně nezlepší. Nicméně se nevzdává... sedá si a židle ho prostě sejme.

To byl od židle nádherný zákrok. Mám dojem, že někde studovala jiu-jitsu. Židle teď okouší hněv člověka v jeho plné síle. A teď už i Macintosh! Kruci, vypadá to, že žádné kancelářské náčiní není v bezpečí před touto krvelačnou bestií. Teď zmerčil hodiny a říká si: "Jděte do prdele, hodiny!" Už má dost přesčasů.

To byl masivní uzemňovák! A teď do zdi. Nástěnka to schytala, i když nikdy nikomu neudělala nic špatného. Kurňa, stal se z něj totální hulvát. Křičí: “Zdechni, prasomrde." Tato vymoženost vždy bývala jeho přítelem. Teď je to nepřítel číslo jedna. Asi přeslechl to rčení: “Nekopej do židle, když je na zemi.” I když se to říká hlavně kvůli ochraně kotníků.

Nakonec si řekne: “Seru vám tady na to.” A odchází. Je čas sehnat se nějakou práci v terénu.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobree :D

81

Odpovědět

Ľudia, dajte Ozzymu šancu! Je to jeden z najvtipnejších youtube "komentátorov", toto video nie je z jeho naj. Odporúčam napr. https://www.youtube.com/watch?v=fmDv9aoxWsg

44

Odpovědět

Řekl bych že ne úplně šťastný výběr prvního videa s Ozzym jako uvedení na webu. Toto je jedno z jeho slabších, takže se hlavně nenechte zastrašit případným nizkým hodnocením a přidejte ještě několik dalších, myslím že obecenstvo si i tady najde. Zkusil bych třeba "Iguana vs Snakes".

41

Odpovědět

Já nevím proč, ale radši dávám jako první video jedno z nejslabších, jaké jsem tady ochoten překládat, aby lidi byli připraveni na to dno a pak už překládám jen lepší nebo stejné.

78

Odpovědět

+Roman1211Aha, no proti gustu..

30

Odpovědět

+Roman1211A co se takhle na ty slabší vykašlat a překládat jen ty kvalitní? Proč se máme dívat na nudný komentář k fake videu?

13

Odpovědět

+Roman1211Přesně, proč vůbec ty nejslabší překládat, co to je za zvrácenou logiku? Přece nemusíš hned vyčerpat na začátek to nejlepší, přece ještě existuje zlatá střední cesta.

11

Odpovědět

+Kafka TamuraJen pro informaci, tohle je naposled, co tady řeším můj výběr videí. Vůbec jsem s tím neměl začínat, ale jsem tady novej a chybami se člověk učí. Já napsal, že tohle video je jedno z nejslabších, jaké jsem ochoten překládat...ne, že to jsou nejslabší od Ozzy Mana, mně se tohle video fakt líbí a když jsem ho viděl poprvé, dost jsem se u toho nasmál. Takže sem nedávám nějaký odpad, který se mi ani nelíbí, ale vím, že tohle je sice slabší odvar Ozzy Mana, ale pořád dost dobrý. *mic drop*

70

Odpovědět

+Roman1211*mic drop* Tak jo ty Emineme :D :D Je to samozřejmě tvoje volba, ale pak se nediv odezvy. A chytej se za slovo jak je libo, ale pointa zůstává stejná.

21

Odpovědět

+Kafka TamuraTo jako ze deasaty video z mejch top10 je neslabsi, je sice pravda, ale porad je to top10. Narozdil od nejslabsiho videa na druhym konci stupnice. ne pointa opravdu neni stejna..

31

Odpovědět

+autopilotKazdy mame nejaky svuj top, to je naprosto v poradku... Neprekvapuje me, ze "par" ctenarum je to po chuti. To by bylo fakt mimo, kdyby to tak nebylo. :)

00

Odpovědět

Ozzy man je Australan.

71

Odpovědět

Po moc dlouhé době komentuju. Video - hodně fajná záležitost :D .Asi není pro každého a tak bude mít nízké hodnocení. Každopádně považuji za nutné, aby byl vyřčen i hlas protipólu. Takže se přimlouvám za další podobná videa !!! Moc pobavilo,... jdu si to pustit znova

161

Odpovědět

„Po moc dlouhé době komentuju.“
Gratuluju.

37