Delfín vs. rybaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:5 102

Po delší době tu máme souboj, tentokrát to bude krvelačný delfín proti malé bastardí rybce.

Přepis titulků

Tohle je delfín, který dělá delfíní věci ve svém přirozeném prostředí. Může plavat vzhůru nohama. Tady je racek. Plavání vzhůru nohama je celkem drsňácké, mně do nosu natekla voda, když jsem to zkoušel naposled. Právě našel rybu. Najednou se to proměnilo v krvavý lov za čerstvým masem. Ta ryba je mrštnej bastard.

Asi se jí nelíbí myšlenka, že by ji někdo jen tak sežral. Delfín říká: "A v čem je problém? No pojď sem, tvůj život je stejně banální. Udělal bych ti tím laskavost." "Jdi voprcat kačera," odpoví rybka, zrovna když dupe na plyn a dělá velkou otočku o 360 stupňů. Bude teď ryba nahánět delfína? Ne, ale bylo to neuvěřitelné. Mrkejte na toho čulibrka, jak mizí ze scény, ten rejnok si jen řekl: "Kurva, piča, čurák, sakra, kurva, sakra, sakra, sakra."

Ryba křičí: "No tak dělej, Filipe, chyť si mě." Ten 360stupňový trik je efektivní. Delfín je úplně dezorientován. Vím, že vědci tvrdí, že jsou chytří, ale tenhle rozhodně nepatří k těm nejbystřejším. Možná ho zrovna Mořský svět vypustil do přírody.

Tohle je rušný oceán, furt se tu něco děje, ale lov pokračuje. Už zase ten 360stupňový trik. Dostala ho už po bambilionté. Vůbec netuší, co se tu kurva děje. A už je to tu. Tak ne... 360stupňový trik. Ryba říká: "Furt mi na to skáčeš." Delfín říká: "No nepovídej, Sherlocku, znovu už se to nestane...

Kam se poděla?" Ryba se rozhodla neodpovídat, zatím se snaží zmizet v oblaku prachu. Ne... Jo, 360stupňový trik. Je to, jak když hrajete Mortal Kombat a protihráč stále mačká stejné tlačítko. Rybí strategie je frustrující, ale účinná. Pokud delfínovi dělá problém otočka o 360 stupnů, tak by tu hru možná neměl vůbec hrát. Mrkejte na všechny ty ryby, je jich tam tolik, které by mohl sníst. V moři jsou fakt mraky ryb, možná se téhle chce za něco pomstít.

Možná vyvraždila jeho rodinu, nevím. Potřebovali bychom o tom 13dílný dokument na Netflixu. Oh Scheisse, už ji chytil. Tak to je konec hry. Dnešní video nám připomene, že šťastné konce jsou píčovina. Paní Ryba jde do bříška pana Delfína. Nebo ne?

Ten mrštný bastard se z toho vykroutil. Ne, ten delfín si s ní jen hraje. Říká: "Teď hezky půjdeš tam. " No jo, teď se z něj stává sadista nebo masochista. Nikdy se asi nenaučím rozdíl mezi těmi dvěma slovy. Nikdy jsem nečet 50 odstínu šedi. Myslím, že už tady toho moc neuvidíme, lidičky. Delfín si z moře udělal soukromý sushi bar. Dělá si, co chce.

Teď si jen tak pluje kolem a zostuzuje tu rybu. Je to zostuzování ryb. Prostě ji sněz a užívej si zbytek dne. Nemusíš se s ní parádit kolem. Nemusíš se s ní fotit, jako by to dělal člověk. Vypadá to, že mrštná bastardí rybka je na cestě do destinace V břiše. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento velice byl, je velice trefný, toto fakt pobavio. :D

00

Odpovědět


Odpovědět

strašně otravnej komentář, ať týpek radši drží hubu

316

Odpovědět

Sám by ses tím měl řídit.

103

Odpovědět

Strašně otravnej komentář, ať viky radši drží klávesnici. ..někde daleko od PC

32

Odpovědět

Tentokrát přímo luxusní. Díky.

71