Destinace V p*čiOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:6 612

Pohodlně se usaďte a koukejte, jak vám letuška ukazuje nouzové východy, protože se letí do Ozzy Manovy nejoblíbenější destinace.

Přepis titulků

Je čas, dámy a pánové, připravte se na další výlet do ráje bolesti. Takže dejte své stolky a sedadla do svislé polohy. Jedeme na all-inclusive výlet do naší oblíbené destinace. Tenhle týpek je nejlepší pilot, jakého můžeme mít, tohle přistání se mu povedlo. Tahle borka může být jeho kopilot. Jo, je nadaná. Proč se snaží předstírat, že se to vůbec nestalo?

A sakra, tohle je svatba. Co dělá svatba v takovéto kompilaci? To sem přece nepatří... Ale jo, patří. Nemyslím si, že tohle je záběr destinace V píči za všechny prachy. Nevěsta mu určitě nakope prdel, až se probere z bezvědomí, to bude horší než pád. Líbí se mi, jak se o něj nikdo nestará, znají ho vůbec, nebo je to jen vyžírka? Výtahy by taky neměly v naší kompilaci být.

Mám noční můru z toho, že ty věci spadnou. Vypadá to, že se mu to podaří, je to parádně promyšlené salto vzad. Samozřejmě si dělám prdel, poškození páteře bylo zaručeno už od začátku. 1. patro: Oblečení 2. patro: Galanterie 3. patro: V píči Díky moc Garethovi za to, že mi poslal tohle video. Můžete vidět, že tenhle frája je ve stavu, kdy má dojem, že je nepřemožitelný.

Což bohužel není, ale je odhodlaný. Je to tvrdohlavý, vytrvalý, fungující alkoholik. A u Toutatise, já jsem na jeho straně. Dokázal to. Mělo to stejný půvab jako roznožkový vozembouch Katelyn Ohashi. Kdyby byl střízlivej, tak by se téhle cestě bránil. Ale protože je opilý, tak je zrelaxovaný a otevřený všemu, prostě přijal svůj osud. To je děs, svatba, výtah a teď je i orchestr součástí této kompilace.

Ten týpek vzadu si na tympánech docela vylívá zlost. Myslí si, že je John Bonham z Led Zeppelin. To jsou nebezpečné myšlenky pro čulibrka v obleku. Kriste, dirigent říká: "Tak teď budeme hrát v tónině V... jako V piči." Tady máme výkonného ředitele s mečem a obří lahví šampaňského. Je to jako s tím saltem vzad ve výtahu, nemyslím si, že to povede k něčemu špatnému, logika, selský rozum, všechno to zapadá.

Jo, ten to nevzdává. Je dobré být svědkem něčeho tak nádherného. Já to žeru, žeru každou vteřinu toho. Přál bych si pro tu firmu pracovat. Nový rok a nová policejní honička. Tenhle bastard se snaží objet náklaďák, aby ujel chlupatým.

Ale náklaďák říká: "Tak to né, tak to né, tak to vůbec." A dokonce tomu autu strhl dveře, Ten týpkej je v hajzlu. Cajti říkají: "Jo, dorazil jste do destinace V píči." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ten byl dobrý.

12

Odpovědět

Ja to fakt nechapem, preto to ludia robia s tym vinom

53

Odpovědět

To je tak, ked si ludia myslia, ze su odbornici na vsetko

32

Odpovědět

Taky jsem se tak ptal jednoho chlapíka v El Pasu, kterej se svlíkl a nahej skočil mezi kaktusy. Proč. Asi se mu zdálo, že je to dobrej nápad.

120

Odpovědět


Odpovědět

Odpovědět

+A?Netuším. Tak na tohle se ptej Stevea McQueena...

00

Odpovědět

Po prvé: je to šampus. Po druhé: snažil sa urobiť niečo, čo sa volá sabrage, otvorenie fľaše šabľou. Ono je to ale veľmi zložité, fľaša musí byť správne vychladená, musí byť správny uhol, pohyb. On to urobil ako naprostý idiot.

30

Odpovědět

+NepoviemTím šampusem myslíš šampaňské VÍNO?

03

Odpovědět

+NepoviemPochybuji, že je to šampus. Možná tak nějaký sekt

11

Odpovědět

+NepoviemNeni to ani sampus ani sekt, bude to sampanske.

00