Drzí mývalovéOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:6 364

Mývalové by se dali považovat za obyčejné savce, kdyby se nejednalo o pověstné čórky. Více se dozvíte ve videu od Ozzy Mana.

Přepis titulků

Pokud je nějaká skutečnost jasná všem na celém světě, je to ta, že mývalové jsou naprostí mistři v otravování života. Tenhle se plíží v přestrojení kočky, říká: "Hej, nechte mi taky něco, nebuďte svině... ale né, já patřím k vám. Jsem jeden z vás. Co to tu máme? Plnou mísu drahých granulí. Nóbl hydratační stanice, tohle je pecka. Na tenhle život domestikovaných bych si aji zvykl." Tenhle člověk se chce podělit o své jídlo.

Místo aby byl mýval vděčný, sebere celej zasranej balík maršmelounů. Mýval si řekl: "Ty seš pěkně blbej, tohle je svět, kde vyhrává nejsilnější, proč bych si vzal jeden, když můžu mít 30." Tady je další chamtivý zmetek. "Dík moc, čus." Je jim úplně jedno, že vypadají jako zmrdi. "Hele, lidi, už jste jedli, nebo je večere na cestě? Hodil by se mi přesný čas.

Už jste jedli, co? No nevadí. To je pěkný koberec, vypadá jako perský, líbí se mi. Skvěle by se vyjímal v mé jídelně. Ale jó, tak já si ho teda vezmu, pokud neva... Jasně že neva. Tak já jdu, čus, jo a příště mi dejte vědět před večeří, díkec." Teď zpět k tomuhle týpkovi: "Proč nedáte ty granule do vody? Máme z toho kuřecí granule se skvělou vodní zálivkou. Jen si narvěte tlamu, je to výborný, no dobře tak ne, když to nechcete."

Mrkejte na ten gang, je to zatracenej gang mývalů. Ani jsem nevěděl, že tvoří gangy. Ale ne, našli zbytky z pizzy, to mohl být zítřejší oběd, tak už nebude. Mývalí gang je na tahu a je jim totálně u řiti, kolik snědli sacharidů. "Tohle je skvělý úlovek, Nike, sotva tři roky staré, dokonale se hodí k mému perskému koberci a k mému obřímu balení maršmelounů.

Stačí jen najít nové tkaničky a budou jako nové." Tenhle mýval je součástí nějaké loupeže. Je členem elitního týmu, který se už měsíce chystá vykrást pekárnu. Nejspíš se jedná o jeho poslední kšeft před důchodem, bude to tučný úlovek, každý by měl dostat velký podíl, jen se teď musí dostat do únikového auta. Jsem velmi zvědav, jak se jako druh vyvinou. Jestli budou furt takové čórky a chmatáci, uvidíme, kam je to v životě dostane. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:39 To není Nike, ale New Balance

63

Odpovědět

Já se musel rozhodnout, jestli ponechat New Balance (o které jsem slyšel poprvé) nebo ji zaměnit za všemi známou značku Nike. Věřím, že tato drobná změna neovlivnila kvalitu překladu a všem lidem, kteří znají tisíce značek obuvi a cítí se touto změnou uraženi, se omlouvám.

112

Odpovědět

+Roman1211New balance je stejne zname jako Nike. Jsou to tenisky, ktere se prodavaji uplne vsude. To je jakoby si zamenil Svijany za Heineken, jen proto, ze bys rekl, ze Svijany neznas a Heineken je vsemi znamy :D

14

Odpovědět

čórky more? Neumíš čéski dylino?

49

Odpovědět

Také máme své "mývaly".   :-(

152

Odpovědět

Škoda že ty naši mývalové uměj i znásilnovat

73

Odpovědět

možná to vždycky nebyly jen Joeyho výmluvy s mývalem :D oni jsou fakt všeho schopný! :D

180

Odpovědět

Až lidé vymřou, budou mývalové vládnout planetě! :D

203