Fiasko na benzínceOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:4 535

Kolik pokusů podle vás bude potřebovat ne příliš bystrá žena na to, aby zastavila u stojanu tou stranou auta, kde má nádrž? Dnes uvidíte ve videu od Ozzy Mana.

 

Přepis titulků

Podíváme se na benzínku, tahle bába chce natankovat, bere pistoli ze stojanu, ale záhada, nádrž není na této straně. To je zklamání, je na sebe naštvaná. Ale to se stane i nejlepším, stačí se z chyb poučit a bojovat dál. Skáče do auta, zavírá dveře, a dokonce si i zapíná pás. Je pečlivá na to, že přeparkuje za půl minuty.

Ale nebuďme přehnaně kritičtí, vyjíždí směrem k světlejším zítřkům, ke kurevsky plodné a chytřejší budoucnosti. Ale proč zastavuje, když by objela půlkruh, byla by svou stranou auta u stojanu 6 nebo 8, a tak by mohla rovnou natankovat. Má nádrž na straně řidiče, v Americe nalevo, jak se zdá, a vzhledem k jejímu prvnímu pokusu.

To mě poser! To bylo víc slov, než bylo potřeba. Nedívám se na to rád, ale asi si chystá další zklamání, nemůžu se na to koukat. 2020 už je i tak dost těžkej rok. Vidíte ty malý dvířka nádrže? Prochází kolem, nafta, bezolovnatej benzín, věřím jí, že vybere správně.

Ale ne! To je fuk! Přes tento level se nedostane. To je, jako když jsem ve 12 letech na měsíce uvízl ve Water Templu ve hře Zelda: Ocarina of Time. Nakonec jsem té hry musel nechat a zkusil jsem to za pár let znovu. Možná to je to, co musí i ona, zkusit to za pár let. Tak do třetice všeho nejlepšího! Ale má to i klady, zapnutej pás, šátek přes pusu, takže není netečná ke zdraví ostatních nebo ho má, aby ji nikdo nepoznal, tohle se jí stává často.

Věřím jí, že to dá! Dob… Ne! Kdyby byla v Austrálii, už by to měla, ale bohužel se neteleportovala a furt je na benzínce v Americe. A zas to zvorala.

Pořádně. Řekněte někdo Oprah, ať jí koupí Teslu. I když s ní přichází další povinnosti. Je překvapená. „Proč se to děje zrovna mně? Mám pod autem skřítka, co mně furt stěhuje nádrž? Jsem snad Jennifer Connelly v Labyrintu, nebo co?“ Křičí: „Hoggle, Ludo, pomozte mi! David Bowie si ze mě dělá prdel!“ Ale teď… Někdo jí chce pomoct, ale ona: „Já vím!

Vím, co dělám!“ To ohraný nejistý já vím, když vás video usvědčuje z opaku. Tak jo, zapnout pás. Dobře, dodržuj rituály, nejsem věřící, ale to mě poser, já se snad začnu modlit, aby to už bylo naposled. Je mně u prdele, kterej bůh moje prosby vyslyší, pokud to už nějakej kurva vyřeší. Znervózňuje mě, když zastaví, nelíbí se mi, když to auto zastaví, jako by jeho řeč těla byla: „Nevím přesně, kam jedu.“ Dopředu a zas zpátky, pauza, prudce doprava.

Technologie autopilota se nevyvíjí tak rychle, ale hádejte co, lidská vytrvalost zvítězila! To je ten vítězoslavný americký duch, co známe a máme rádi, kurva jo!

Vypni motor, vypni ho a vylez ven. Vylez, zvládlas to. Je to za náma, běžte do sprchy. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle video by bylo mnohonásobně vtipnější bez toho stupidního komentáře.

16

Odpovědět

vodičák asi našla v sáčku čipsov

113

Odpovědět

Pokud je to opravdu USA, tak v krabici s Corn Flakes

72

Odpovědět

Silná a samostatná to žena, která to nevzdala a nepotřebuje ani pomoc od chlapa. :D

Trochu se peru s myšlenkou, jestli to nebylo nahrané. Kdyby mi to někdo říkal u piva, co viděl, když jel z práce a tankoval a popisoval toto, tak by mi dělalo velké problémy mu uvěřit. :)

Díky za Ozzy Mana... konečně se tady zase po dlouhé době u něčeho spolehlivě od srdce zase zasměju. Zbytek pravidelných humorných "pořadů" tady buď upadá samo o sobě nebo už mě jen přestávají ohráním bavit.

128

Odpovědět

ak sa na tamto zasmejes, tak je s tebou amen, stupidny, infantilny humor

118

Odpovědět

+vm vargaPokud ti to přijde nudné a stupidní ale stejně se na to koukáš, tak amen s tebou.

143

Odpovědět

+EvilMnepozeral som to, videl som asi prve tri videa od neho na tomto webe, tak, ze mam obraz o tejto detinskej stupidite, pre ziakov 1 stupna zakladnej skoly

012

Odpovědět

+vm vargaNázor od jednoho z asi čtyř největších primitivů na webu, má pro mě obrovskou váhu. Děkuji ti za něj a směle pokračuj v tom, co ti jde na výbornou... tedy dělání ze sebe idiota. 😘

103

Odpovědět

+Kafka TamuraJmenuj ty další tři.

13

Odpovědět

+Kafka Tamuratak prvy si ty, potom jarinin a komunard, ale toho stvrteho si netipnem, ja som legenda

06

Odpovědět

+vm vargavm varga: Piš tu češtinu aspoň dobře, když tu žiješ roky .. :) stvrteho, ty vole i pes by to napsal dobře...

20