Instantní karmaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:6 610

Všichni známe člověka, který udělal něco špatného, a my teď jen čekáme, až se mu stane něco špatného na oplátku. V tomto videu ale čekat nemusíte, spravedlnost si pro tyto lidi totiž přijde okamžitě.

Přepis titulků

Ať už tady žije kdokoliv, bude to pro něj skvělý den, protože jim zrovna přišel balík, to mě vždycky dostane do nálady. Tato borka se ale bohužel živí kradením balíků, možná že je to moderní Robin Hood, ale pochybuju. Právě hodila parádní držku, pokouší se vstát, ale její kotník říká: "Jó, tak to asi ne." Tady přichází její pasák, teda její přítel, aby ji zvedl a vrátil odesílateli.

Ten čulibrk se ještě vrací, aby ukradl ty balíky. Může jen čekat, až si pro něj přijde karma a on umře při příšerném požáru jeho domu. Tenhle mladík zřejmě neumí hrát ping pong tak se rozhodl si vylít zlost na sokovi tím, že po něm hodí svou pálku a je z toho přímý zásah do koulí, trefa do černého. Hned toho ovšem lituje, protože instantní karma byla právě doručena.

Tady přichází pálka ze západu. Oko za oko, zub za zub, péro za péro. Tihle hoši jsou šťastní, že se dostali na dovolenou. Týpek v oranžových trenclích říká: "Pozor, trefím tě špuntem a postříkám šampáněm, bude to klasická vzpomínka z dovolené." On to fakt udělal, stříká to všude, je to fakt prča a teď uklouzl a narazil si kostrč, to je ještě větší prča.

Myslím, že jediný hrdina v tomhle videu je týpek ve slipových plavkách, který zachránil zbytky alkoholu, fakt dobrá práce, chlape, fakt dobrá. Tady máme dva čulibrky, kteří se vyžívají ve vandalismu, taky je baví házet si cihly do ksichtu. No sakra, tak to byl teda nejméně promyšlený plán, jaký jsem kdy od takových zelenáčů viděl. Tenhle týpek si ještě furt myslí, že může odstartovat kariéru jako popová hvězda. Trochu to vypadá, že viní svou kočku za nedostatek svého talentu.

Řekl bych, že ta kočka doteď byla jeho největším podporovatelem, takže jeho chování by se mu mohlo vymstít. Kočka křičí: "Vzdej to, jsi k prdu." A tady to máme, velice šťavnatou kočičí spravedlnost. Silnice se instantní karmou jen hemží. Tenhle týpek se rozhodl, že se nasere, místo toho, aby se zhluboka nadechl. Teď říká: "Když ty natáčíš mě, já natočím tebe."

Tak né no, vítr mu totálně nasral na jeho natáčecí odvetu. Ten obličej, který udělá, když o ten telefon přijde, přímo tady, je totálně k nezaplacení, dámy a pánové. Tihle lidi jsou ještě horší než ti, co kradou balíčky před vaším domem. Tihle si totiž myslí, že za pivo se nevyplatí utrácet. To je přece blbost, každý cent se vyplatí. Chtěli uprchnout, ale ztratili tu věc, co měli vzadu na autě.

Teď říkají: "No jo, my jsme si jen dělali srandu, točili jsme video na YouTube, ta krádež byla jen sociální experiment. Můžete si to pivo vzít zpátky, stejně ho ani nepijem, docela nás nadýmá, takže tak, jen jsme točili video na YouTube." Vždy mě nasere, když někdo neumí řádně zastavit na přechodu. Tihle chodci jsou mé spřízněné duše, každý z nich. Rád bych s nimi někdy zašel na jedno nekradené pivo. Možná je to trochu drsné, přece jen mu mohli poškodit kapotu, možná to vážně neudělal schválně.

Vlastně ne, seru na to, měl bych přestat obhajovat zmetky. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli jsem koukal dobře, tak si zloději pifka ještě dva krabice odvezli :-D

10

Odpovědět

Tam chodci nemají co dělat, klidně je mohl zajet. Pokud je přechod vyznačen pouze z 80% je neplatný a ten ve videu má tak 50% Takže chodce za přechodem opokutovat dle § 54 – 361/2000 Sb

213

Odpovědět

Měl vylézt a chránit svůj majetek

00

Odpovědět

Ti chodci na konci, co mu přešli kapotu, jsou zamindrákovaní idioti.

1939

Odpovědět

No a ridic je k*k***t. A tak se tak vsichni pekne potkali na prechodu :)

2310

Odpovědět

presne tak ,kazdemu sa to obcas stane.. co mam potom robit ja ako vodic ked ludia prebiehavaju cez cestu mimo prechodu? budem ich teda zrazat

194

Odpovědět

+runkelMezi pošlapanou kapotou a zabitým člověkem je přeci jen rozdíl, ne?

24

Odpovědět

+KorektorkaOn tě někdo nutí poškozovat cizí věc – šlapat druhému po kapotě? Oboje je neobhajitelné.

21

Odpovědět

Stav k 22. hodině 6+ ; 22-
Video: 5 lidí přešlo kapotu, 3 ne. Takže tady na videačesky je těch zamindrákovaných idiotů cca dvakrát více.

31

Odpovědět

měl za sebou misto.... bych zařadil zpatečku a rozjel bych se tak rychle že ti co stali na kapotě by dopadli na zem hlavou napřed :D

41

Odpovědět

Klidně bych mu přes ní přešla taky. Nám před barákem nějak k***t každej den parkoval auto na přechodě, tak jsem mu ho vzala klíčem a už tam neparkuje :D

58

Odpovědět

+LarionTak to jsi tedy fakt hrdinka... Máš být na co pyšná :-(

11

Odpovědět

zlodeji pivka fakt pobavily:)

152