Kachna vs. tygrOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:7 997

A máme tu první zvířecí souboj komentovaný Ozzy Manem. V tomto díle se utkají Kachnammad Ali a Mike Tygrson.

Přepis titulků

Vítejte u dnešního souboje, je to kachna vs. tygr. Tygr to chce rychle ukončit, ale ta kachna prostě zmizí! Je jako malý Houdini. Vytváří iluze na zmatení toho zasraně naivního tygra. Dokonce má čas i na kecy, jako by říkala: "Tak pojď, ty přerostlej sráči, jsem jen kachna. Trochu ti pomůžu, kemo." "Jsem přímo tady, ty dylino." "Nó jó, moc pomalej. Já jdu tímhle směrem." "Myslím, že ses měl narodit jako šnek."

Tygr vůbec neví, co na to říct. Nemůžu uvěřit tomu, že zrovna kachna obstarává všechno to nadávání. Tygr se prostě brodí ve zmatku: "Kam zase šla?" Kachna jen křičí : "Jsem přímo tady, ty kundiksichte." "Budu kolem tebe tancovat jako zatracenej Muhammad Ali." "Za chvíli se unavíš a dojde ti dech, ty lůzo. Radši to vzdej." Ale tygr se odmítá vzdát. A kachna jde opět pod vodu. Plave pěkně pod vodou a vykoukne...

"Kvak kvak, čuramedáne. Dokonce i lenochod je rychlejší než ty." Tygr už má vážně dost všech těch nadávek, takže po ní skáče! Povedlo se mu ji zabít? Nevidím žádnou kachní krev. Ne, ne, nemá na sobě ani škrábnutí. Kachna říká: "Pod vodou bych mohla strávit celý den." "Můj oblíbený film je Ponorka." "Ani se nemůžeš rovnat Ponorce, ty chcípáku z Pí a jeho život!" Kachna použije svá křídla a opět použije metodu Krvavého přílivu.

Kolik odkazů na filmy o ponorkách do tohohle videa ještě vecpu? Hon na ponorku, U-571, kachna je má všechny v kapse. Tygr nemá žádnou šanci. Naakonec řekne tygr: "Kašlu na to." "Prostě všem řeknu, že jsem tu kachnu chytil a zabil." Kachna odvětí: "To by bylo šíření fake news, ty pichno!" "Nikdo z celé zoo ti neuvěří."

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

soundtrack - Wolfmother: Joker and the Thief

https://www.youtube.com/watch?v=8lkPfgzR6Hw

00

Odpovědět

Ale tydle roztomilé pruhované micky do vody obvykle nechodí lovit, většinou spíše plavou pro zábavu, než pro obživu. A to z jednoduchého důvodu, tydle číči jsou prostě moc velké na to aby se uživili z toho co by mohli ulovit ve vodě.

00

Odpovědět

Jaký souboj. Se ta zvířata ani nedotkla. Včera na Facebooku jsem viděl krásný souboj slona s nějakým jeřábem nebo co to bylo. Ten slon na něj cákal vodu pak ho slušně 2x nakopl a když ani to nestačilo tak hodně nasraně troubil.

32

Odpovědět

dej link

10

Odpovědět

+tve jmenoTo je velký problém FB. Něco zpětně najít :(

10

Odpovědět

+nevimjmeno2https://www.facebook.com/NTDFunnyLife/videos/1953651581591000/
Ozzy Man to před hodinou vydal na yt :D to je ale náhodička

60

Odpovědět

+1211Ozzy ma asi vsetky tieto zvieracie fighty na stranke :D ale odporucam pozerat v originale. Samozrejem cenim si titulky ale kazi to srandu

03

Odpovědět

tak vidět slona bojovat s jeřábem by bylo snad ještě lepší

40

Odpovědět

Pro zajímavost originální video:
https://www.youtube.com/watch?v=8SpwpsMh3mo

Skutečně by mě zajmalo vyjádření nějakého zoologa, jestli to kachna i tygr brali jako nevinnou hru (v tom případě obdiv mezidruhové komunikaci) a nebo tygr skutečně lovil a kachna to brala jako nějaký challenge. :-)

170

Odpovědět

Díky za originální video. Z toho týpka co to dabuje mi krváceli uši.

711

Odpovědět

To je konkurz na hraný film Tom a Jerry :D

50