Kanadské zatčeníOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:7 943

Dnes se podíváme na páreček zlodějů v Kanadě, který pravděpodobně tuto akci neplánoval moc dlouho dopředu.

První video o dopravě v zimě.
Druhé video o házení fekálií v kavárně.

Přepis titulků

Vítejte v Kanadě, už jsme viděli klouzající dopravní zácpu i ženu házející hovna v kavárně. Teď se podíváme na pár, který se snaží uprchnout z večerky Reddi Mart. Tenhle týpek se vůbec neostýchá použít přítelkyni jako štít. Ta se k policistovi přilepí jako zasranej facehugger z Vetřelce. Mezitím odvážný civilista předvede neskutečně silné sevření. Chudák majitelka, vždy jí záleželo jen na úplné spokojenosti zákazníků. Tak to vypadá, že čulibrk ze sevření unikl, chce utéct zadem, to je vypíčenej nápad.

Na chvíli zvažuje i toaletu. Policista konečně setřásl facehuggera. Křičí na něj: "Tak už dost, mamrde, nehaž po mně ty Bon Pari, nedělej to. Lehni na zem, ty zatraceně vypatlanej bastarde, trpící kreténismem. Já chápu, že ta podlaha studí, ale můžeš si za to sám, když sis sundal triko. Nehýbej se." Lupič se rozhodl se hnout. Snaží se smlouvat, facehugger se blíží, ale policajt říká: "Tak to ne, znovu ne." Je pravděpodobné, že už do něj nakladla vejce.

Byl to tejzr přímo do ksichtu, no sakra. Šťastný Den Kanady přeju. Pro tenhle prohnanej pár přišel o týden dřív. Borka se rozhodla, že už měla těch bojů dost. Myslí si, že najde vlastní cestu ven. Policajt říká: "Moc se omlouvám, promiň, že jsem ti uškvařil oční bulvu." Zloděj říká: "To je v poho, protože jsem nic necítil." Už zase zdrhá, ale přichází parádní žduchanec.

Snad ho zase nezakleknou, no už to tak vypadá. Jen doufám, že po tomhle dostane pozitivní recenze na Googlu. Vzadu u hajzlíků máme facehugger borku, která se za každou cenu snaží zdrhnout. Vypadá to, že našla tajný tunel. Proplazí se jím, naštěstí si na sebe vzala své posilkové hadry, takže by to neměl být problém, všechno v poho. Beru to zpět, máme tu problém, právě ztratila botu.

No to mě poser, vypadá to, že ta hodná paní za pokladnou nastražila pasti, jen se na ni podívejte, mohla by být Jigsaw. To byl teda obří pád ze stropu, to bylo asi vyvrcholení situace. Blížíme se ke konci, v obchodě už máme víc policistů. Myslím, že to je vše z kanadského vymáhání práva. Odmítají zavolat posily z Ameriky, prostě to mají pod kontrolou, všechno v cajku.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

VereDog

11

Odpovědět

Starburst se prodávaly i u nás kolem přelomu tisíciletí. :) Ta akce s hackysacky byla dobrá. :D

11

Odpovědět

Video třeba pustit 2x, jednou sledovat co se děje a pak po druhé si užít i titulky :D :D :D

135

Odpovědět

Ta verze se zvuky z Metal Gear Solid byla lepší :-)

123

Odpovědět

Skoro bych i řekl, že překládat tohle je ztráta času.

229