Když lidi nedávají pozor 2Ozzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:3 731

Telefony, atraktivní lidé a spousta dalšího může za to, že v kritické chvíli nedáváme pozor. A pak se něco stane! Původně tu měl být i první díl, ale bohužel je omezen věkem a nejde u nás přehrát. Tady jsou aspoň titulky ke stažení.

Přepis titulků

Vítejte u dalších lidí, co nedávají pozor. Tenhle zaměstnanec DHL doručil cenný balíček. Teď kráčí zpět, čučí do ručního přístroje a vůbec nekouká na cestu. A mrd ho! Sejmul celé okno. Doplahočí se zpět k pultu a řekne si o led a pohodlnou židli. Tady je nějaké hromadné cvičení.

Červenáček se nekouká před sebe. A dostane kůlem do kulí. V pohodě, už se zvedl a pokračuje. A čumí do mobilu. Copak se nepoučil? Spadl jen proto, že nedával pozor. Když už jdeš takhle sportovat, tak nedělej nic jiného. Hele!

Salto-tóčo kop! Paráda! Co to mělo kurva bejt? I týpek je zmatený. Působí to jako situace, kdy vás někdo atraktivní přistihne, jak na něj čumíte. Chtěl vidět salto-tóčo píčoviny! Jo, nemám mu to za zlé. Všichni víme, jak moc rád očumuju lidi, co dělají salto-tóčo píčoviny. Kámo, koukni se doleva. Doleva! Doleva! Koukni se doprava a pak doleva! Doleva! Můžeš se podívat doleva?

A srazilo tě auto. Brutální! Dostali ho! To ho bude nějakou dobu bolet. Ale dobrý, nikdo to neviděl. Zvednout, kalhoty natáhnout. Mezitím se tahle moderátorka v Brazílii totálně zažrala do moderování. No to mi ho vyndej, to byl čtyřsekundový pád. Různé části jejího těla dopadly v různých časových pásmech. Pak si dá šlofíka. Co se děje v telce? Něco ze sportu. Zpět do studia. A nyní sport s Meredith Sheehan.

Ta vyskočila jako ti nafukovací panáci ve větru. Připravit! Poryv větru! Panák aktivován! Nejen lidi před kamerou někdy nedávají pozor. Kameramani jsou ztělesněním lidí, co nedávají pozor. Tenhle týpek natáčí svatý grál na nějaké akci League of Legends. A vezme to prdelí napřed. Jo, práce honimíra s kamerou spočívá v tom, že nikdy nedává pozor.

Musí se soustředit na akci, ne na to, kam jdou. To byl ale drahý pád. Aspoň nefotí svatbu. Svatební fotografové musí nafotit co nejradostnější fotečky. A často skončí v prdeli. Kdo na svatbu přitáhl fontánu? Pomyslel někdo z vás na chudáky fotografy? Pozor, influencer!

Páčko. Čum před sebe, kámo! Sloup! Tady si méďa očuchává předměstí. Hledá nějaký piknikový koš. To byl odkaz na Méďu Béďu. A jako na zavolanou přichází člověk, co si s někým píše. A už odfičel. A posral si spoďáry. Poučení zní: Nepište za chůze, jinak vás sežere medvěd.

I když nevím, jak je to pravděpodobné. Lidi, co nedávají pozor, budou zhoubou naší civilizace. Všichni budou čučet do mobilu a nesledovat okolí. A pak jednoho dne prásk! A bude po všem. Ani si nevšimneme, že svět končí. No nic, mějte se. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ozzyman je trapák, muze to bavit jen trapaky

00