Když se zvířata brání 2Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:6 387

Jedná se o druhé video ze série o zvířatech, které se sebou nenechají zametat.

A na tomto odkaze najdete Ozzy Manovu knihu.

Přepis titulků

Tahle borka si užívá poklidné jízdy, ale vůbec netuší, že je na území straky. Straka je v Austrálii ten největší bastard, zdá se, že trochu přehání, ale není tomu tak. Tihle malí zmetci jsou děsivější než krvelačná koala. Tu máme dva týpky, kteří jsou známí svou pošahaností. Snaží se vetřít mezi skutečné zebry v převleku. Ty zebry si říkají: "Co to je sakra zač?

Přestaň nás sledovat, divňousi, vůbec tě neznáme, nech nás být." Těmhle dámám je to šumák, říkají si: "Tenhle tvor je divnej, ale koho to zajímá, hlavně aby chutnal dobře." Už mají plnou pusu hýždí a teď utrhli i hlavu. Kdybych byl tou zebrou, určitě bych se celej zesral. Tenhle frajer si myslí, že se může skamarádit se slony, říká: "Jen ti pohladím chobot."

"Tak to teda ne, ty pizdo, drž se dál od mého chobotu." Kurňa, ten ho absolutně rozsračkoval. Tomu koni vzadu se vůbec do té sračkoidní vody nechce. Člověk na něj samozřejmě naléhá, a tak řekne: "Jak chceš, tak teda jdem." A holka je až po uši ve vodě. Přál bych si, abych mohl být v hledišti, je to ta nejlepší zábava zadara. Lidé si tuto lamu natáčí, jako by byli nějací paparazzi, musí to být slavná lama, prostě musí.

Zdá se, že už toho má dost, je to tak, rozhodla se vrátit útok, jde po hlavním žurnalistovi, který o ní neustále píše, říká mu: "Naser si, jsem dobrá lama se slibnou kariérou, všechny jsi přesvědčil, že je u mě na místě presumpce viny. Platím daně, nikdy jsem nepodváděla starého, jen se snažíš vymlátit ňáky prachy z mé dobré lamí reputace. Seš namyšlenej jak ten zasranej páv, pávy přímo nesnáším."

A žurnalista lamích celebrit se navrací zpět do lesů, aby přemýšlel o budoucnosti. Tenhle týpek si pomyslel, že je dobrý nápad vzít kondora na hru Condorů. Není to moc dobrý nápad, je to dost vidlácký nápad. Kondorovi je sport u zádele, jen si říká: "Kurva drát, jen mě nechte být kondorem." Člověk se ho snaží dostat pod kontrolu, dokonce ho i chytne a padá rovnou na řiť. Fakt pecka.

Teď říká: "Já jsem pravý kondor, já jsem pravý kondor." Drogy a dráždění papouška taky není zrovna dobrá kombinace, no tak, dej mu, zobni ho. Víte, že to chcete, pane papouchu, bylo by to oprávněné, máte můj souhlas. Jo, kurva jo, pane papouchu. Jen vám chci říct, že má kniha Mad World je teď v prodeji, je skutečná a má 166 stran. Je to ze života, jako na houpačce. Dívám se do minulých tří let, kde jsem vybral má nejoblíbenější videa a podle mě nejlepší hlášky.

Tady je sebereflexní sekce, kde tak nějak kritizuju Ozzy Mana, je to trochu strašidelné a zároveň hlubokomyšlenkářské. V zadní části je glosář australských slovíček a frází, aby to pomohlo vám, žijícím mimo Austrálii, pokud chcete mluvit australsky, kdekoliv, kdykoliv. Můžete říct: "Ale ne, asi hodím lečo." Což znamená zvracet.

Ještě můžete říct: "Kde jsou moje boratky? Chci jít na pláž." Boratky jsou plavky. Můžete to proštudovat a může to být velice užitečné pro běžný život, ať už žijete kdekoliv. Odkazy k nákupu hodím do popisku. Je tam mezinárodní a australský odkaz, tak bacha na to. Můžete si ji objednat odkudkoliv za 15 doláčů, mezinárodně za 17, není to moc.

Je to sranda, můžete si počíst na hajzlíku, je to dobrá četba ke kávě, taky je to dobrý startér konverzace. Pokud je vám to u zádele, tak je to úplně v poho, čus. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dost skoro si to dal, deti, pre ktore je to urcene, pridu zo skoly az poobede

314

Odpovědět

A tobě říkají VoloMrd i ve škole, nebo jenom doma?

32

Odpovědět

Člověče, od Tebe jsem snad nečetl komentář, ve kterém bys do něčeho neryl a nebo neprudil. Zrovna včera jsem koukal na díl South Parku, ve kterém bylo něco, co na Tebe dokonale sedí: "Víte, všichni jsme naštvaní, ale když je někdo naštvaný neustále, nebo si stále k tomu hledá nějaký důvod, znamená to, že má velice, velice, vážně moc malého ptáčka".

291

Odpovědět

+JPstara internetova pravda hovri, ze ten co pise o malom vtackovi, ho ma na 100 percent

07