Když se zvířata brání 3Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:6 268

Přichází třetí video ze série, která je oblíbená hlavně u ochránců přírody.

Přepis titulků

Tenhle týpek připomíná opilého úchyláka v baru, říká: "Dej mi hudlana." Želva na to: "Vůbec tě neznám a radši beru věci pomaleji." Tady vidíme člověka, který lituje svého rozhodnutí. Ten se hanbou propadne, až zítra vystřízliví a vzpomene si na své chování, zašel daleko, fakt že jo. Tenhle reportér se nám snaží předvést svého velkého černého kohouta.

Jde o to, že velký černý kohout nechce být v telce, nechce být celebrita, takže říká: "Seru na to, jdu pryč." Reportér utíká jako děvka. Ale ne, tenhle papoušek je nucen poslouchat znělku z Titanicu. Papoušek si myslí: "Tohle není hudba mého lidu, s tímhle se nedokážu ztotožnit, vůbec nic při tom necítím, musím to zastavit." A to taky dělá, houslista právě prožívá těžký masakr. Jedná se o neskutečně surovou zpětnou vazbu.

Ale teď vážně, myslím si, že tady došlo k vraždě. Papouškovi je to u řiti, nebude utíkat nebo se schovávat, prostě se vrátí na své oblíbené místo a bude si užívat ticho. "Dobrý den, pane Slon, mohla bych vám umýt chobot? Před turisty musíte vypadat čistě." Pan Slon říká: "Jdi do hajzlu." Toto lidské mládě bylo ponecháno v ohradě bez dohledu, vlastně ne, jeho rodiče na něj dávají pozor skrze své telefony, typičtí rodiče dnešní doby.

Schválně jestli si najde nové kámoše, jako by byl ve filmu od Disneyho. Tak to asi ne, kráva ho poslala do řiti. "Vypadněte z mého trávníku," říká tato rypoušice sloní. Má dost lidí, kteří využívají její pozemek na parkování zdarma. Stěžovala si na městském úřadě, poslala dopis do tamních novin, ale každý furt parkuje poblíž jejího domu, protože je to blízko vlakovému nádraží. Takže je její chování opodstatněné.

Tenhle týpek rád jezdí bez sedla na koních, které našel uprostřed divoké přírody. Tak uvidíme, jestli se mu to podaří. Nepodařilo, vůbec se mu to nepovedlo. "Bavíte se dobře, vy čulibrci, proč nejdete taky do ringu, tak pojďte. Já si sednu a budu pít pivo a jíst hot dog. A vy můžete jít dolů a bojovat spolu. No jen běžte, jen běžte." Tady máme pastýřku, která se musí hodně snažit, aby ty ovce někam dostala.

Je zřejmé, že se jim moc nechce, všimly si, že je natáčí palubní kamera, tak si řekly, že je správný čas na vzpouru. Pastýřka křičí: "Přestaňte s tou medializací! Vypněte tu kameru, co bude dál, dáte jim přístup k internetu?" Tak to vypadá, že ovce jsou volné, ale né, jedna se vrací pro poslední ránu. Tahle ovečka se fakt nezdá.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U toho kohouta jsem čekal teda jiný popis. :D

151

Odpovědět

Nejsi sám, však i v tom originále to byl big black... chicken :-)

130

Odpovědět

Ta pastýřka musí být mrtvá, ne?

250

Odpovědět

Zkoušel jsem o ní najít nějaké informace, ale žádné jsem nenašel, takže dokud někdo nepojede do Německa a nezjistí to přímo, tak to bude Schrödingerova pastýřka.

290

Odpovědět

Vypadá to, že ne. Minimálně ne na místě. Pokud ji ta ovce ještě nedorazila potom, což v původním videu skoro tak i vypadá.

Ram Sheep attacks shepherd woman in Albania

50

Odpovědět

+jAcMožná ji dorazily ti chlapy, co zastavily. Zas**ní Greenpeace...

20