Když se zvířata brání #4Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:6 450
Lidé se k přírodě nechovají zrovna nejlépe a na těchto videích jasně vidíte odvahu zvířecích hrdinů, kteří si neberou servítky.

Přepis titulků

Vítejte u další epizody Když se zvířata brání. Tenhle slon už má po krk aut. Řve: "Padejte odsud i s vašimi emisemi." Uklidím tohle sousedství jednou pro vždy. Vy lidi jste špinavá, špinavá zvířata. Jděte, jděte pryč. Přestaňte vysedávat na řitích a dopravujte se nohama, líní čulibrci. Co ten týpek dělá?

Právě vyrušil kobru. Jak můžeme vědět, že ta motorka nepatří kobře? Možná tvrdě makala, našetřila prachy, brala lekce na motorce a pak si pořídila zasranej řidičák. A teď si přijde tenhle týpek a říká: "Nemáš dovoleno jezdit." Kobra říká: "Ale mám, jsem zasranej daňovej poplatník.

Mám stejné právo jezdit jako ty." Týpek asi neuvěřil tomu, že had platí daně. Chytil ji za hlavu. Vytáhl ji z motorky, nemůžu uvěřit, že ostatní jen stojí, natáčejí a koukají. Had byl právě napaden a ukradli mu jeho věci. Jeho starší bratránek se však dokázal člověku pomstít, zakousnutím se do tohohle týpka, chudák účes.

Prostě je nechte řídit motorky. Nikomu neubližují. Nejezdí rychle, dávají přednost. "Ahoj, jak se máš, hádej co? Kopnu tě ze vzduchu, kámo." Sakra, to byl velice profesionální kousek z bojových umění. Tohle video nepatří do pořadu Když se zvířata brání, ale do pořadu Když zvířata odpovídají.

"Co chcete?" "Kdy to chcete?" "Jak to chcete?" "Promiňte, mohl byste mě přestat fotit? Nelíbí se mi to, můj ksicht, můj roh, mé uši, je to mé duševní vlastnictví. Nemáte autorská práva na můj ksicht, slyšíte?

Sledujte, jak zuby vylítávaj z huby, když mě neposloucháte. Teď toho litujete." "Takže jsem šel k ní do bytu s 5 kámoškama, ty se svlékly, měl jsem stojáka." "Přestaň už kurva lhát," řekl býk. "Nedělej to, nešahej mi na kokot, teda chobot, neznám tě. Zvláštně voníš, ne vážně, nikdo ke mně nesmí.

Co když se já dotknu těchhle balónů? Jsou to snad varlata? Nebo jak jim říkáte?" Týpek leze na plot poblíž žirafy. To všechno nasvědčuje špatnému nápadu. No jo, vyleze na žirafu, jasně že jo. Není nic lepšího, co by mohl dělat se svým časem? Žirafa říká: "Chceš svézt? Tady to je. Nemáš na to."

To byl dlouhý pád. No jo no, hlavní problém při jízdě na žirafě je, že když se to semele, což se stane, tak je to dlouhý pád. "Jen zdrhej, zdrhej kámo, no tak, odpálkuj." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klobouk dolu za zachovani toho dvojsmyslu u chobotu.

81

Odpovědět

Super !

52