Kluzké schody (ženská verze)Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:6 747

Kluzké schody je japonský pořad, což už samo napovídá, že to bude asi dost ujetý druh zábavyOzzy Man samozřejmě na ujetých věcech ujíždí, takže si komentář k tomuto videu prostě nemohl odpustit.

Přepis titulků

Vítejte u ženské verze Kluzkých schodů, už odstartovaly a závod začíná. Letí jako o život a Zelená už spadla, asi se pohybují příliš rychle. Vypadá to, že Růžovka tady udává tempo. Je rychlá jako blesk, ale bacha na Červenou, ta říká: "Naser si, Růžovko. Jen tak ti to nedaruju, tady jde o všechno." Zelená a Modrá spadly a nejspíš jsou v řiti, Růžovka taky padá, střihla si roznožku a sundala Zlatonku a Oranžádu.

Oranžáda se asi v roznožce zasekla, Růžovka je zpět na nohou a Červená je už v půli cesty. Vypadá to, že dál se nedostane, Růžovka se dá do sprintu, totálně to zesere a jde do své oblíbené bezpečné pozice, hned vyskočí zpět na nohy, totálně bez problémů, Oranžáda křičí: "Hej, Modrá, co takhle nožku do ksichtu?" Mezitím se kurevsky soustředěná Červená vzdaluje od svých soupeřek a už letí dolů, křičí: "Nééé."

Diváci milují, když někdo hodí držku. A Oranžáda taky padá, Červená, Modrá, prostě všechny. Růžovka křičí: "Tú, tú, zde přijíždí Vagína expres." Vlastně nevím, co jsem tím chtěl říct, ale koho to sere, tady stejně nic nedává smysl. Růžovka zase roztažnožkuje a všechny shodila. Červená je skoro nahoře a zase to posrala, je zase úplně na dně.

Růžovka to teď má v malíku, ne, taky to posrala, právě roztahuje nohy bohům přímo do ksichtu. A ihned se vrací zpět do závodu, nic jiného jsme nečekali od Růžovky v téhle fázi závodu. Právě si dala pauzu v polovině cesty, aby nabrala dech. A už si to kráčí do cílové rovinky. Jde si pro slávu, jde si pro zlato.

Jde celou tu cestu, má velký náskok a zase to kurva posrala. Zničeho nic je ve vedení Zelená, mrkejte, jak válí, hýbe se tak strašně pomalu. Ale vem to čert, budu fandit Zelené, cesta k vítězství je pomalá, ale jistá. Tak do toho, týme Zelených, ale ne, Růžovka zas letí na vrchol. A zase to totálně zesrala. Ta se ze svých chyb prostě nikdy nepoučí. No tak, Zelená, za tohle ji musíš vytrestat.

Běž, běž, běž, do toho, jen zkus trochu rychleji. Jako je to dobrá strategie... Proč máváš? Komu sakra máváš? Jen se soustřeď, ty na to máš. Růžovka jí je zničehonic zase v patách. Už se po ní natahuje, chytá ji za kalhoty. Stahuje jí kalhoty dolů, ale ta naše se drží truhly. Jen se natáhni a máš to. Ona to má. Vyhrála šek na deset doláčů.

Nebo co že to vlastně vyhrála, kafe zadara, burger zadara. A zase ta Růžovka s jejím tríčkem. To bylo neuvěřitelný, fakt skvělý závod. Má to, všichni jsou vyčerpaní. I já jsem vyčerpaný. Dal bych si šlofíka po komentování tohohle. To bylo prostě hustý. Povedený den na Kluzkých schodech. Byl to fakt parádní den.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vždyť ta mrcha podváděla a držela se v půlce zábradlí!!

12

Odpovědět

Aww my balls.

00

Odpovědět

xD nejdriv nic moc, ale pak to rozjel :D a btw. dobrej preklad :D vaginalni express byl dost dobrej :D

40

Odpovědět

Mě nejvíc dostaly Zlatonka, Oranžáda a Růžovka :-)

33

Odpovědět

Mezitím v Japonsku...

30

Odpovědět

Vždy lepšie ako české a slovenské súčasné "seriály"

93

Odpovědět

Odpovědět

+Roman1211To vyzerá fajn

10

Odpovědět

+Roman1211Kosmo je geniální :-) Dost dobrá je i Pustina, Mamon, Lajna, Vyšehrad, Trpaslík, Labyrint a spousta dalších. Je dobré nezapomínat, že "¨současný český seriál" neznamená nutně jen Ordinace, Ulice, Modrý kód a podobně.

103

Odpovědět

+XardassPreto som to dal do úvodzoviek, viem že je aj kvalitná tvorba. Japončíci to ale robia geniálne, človek sa tam na tom musí kvalitne nasmiať

12

Odpovědět

+XardassSouhlasím, ne všechny jsem zatím viděl. Doporučuji také film s Trojanem https://www.csfd.cz/film/231602-ve-stinu/prehled/

01

Odpovědět

odpad, oproti tomuto je, Jak udelat Big Mac, legendarny klenot

322

Odpovědět

Už je to trapné, každý týden variace na jeden a ten samý komentář.

111

Odpovědět

+M M vaginaako ozzy?

00